Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1967. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cannesz61 , cannesz61 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir - 21 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.860
Cevap
1.521
Favori
9.827.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19651966196719681969
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Persona_6

İşte bu yüzden sonuna kadar Playstation 5
    Turkıyedekı fıyatlar bılmem ne olacak derken xbox ps4 arası gidip gelirken döndüm dolaştım ps5 te kaldım konsol oynuyorsak exclusive önemli ya benim için çok istesem pc toplar gamepass alırım.

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Keske sürekli guncelleseler bu listeyi ama olmayacak galiba. Bari ps now ile ilgili bir şeyler deseler. Açılsa da biz de kullanmaya başlasak düzgün fiyattan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Liste guzel de oynamadigim 2-3 oyun var onlarda ilgimi cekmiyor. Daha cok PS4'u olmayan oyunculari Playstation tarafina cekmek icin yapilmis gibi.
    Benim asil merak ettigim plus ile PS5'e aylik oyunlar gelecek mi? Kardeslik sistemi devam edecek mi? PS Now sisteminde ne gibi yenilikler olacak? Muhtemelen onumuzdeki ay yeni bir sunum yapip hem ara yuzu tanitacaklar hem de bu tarz seyleri aciklayacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr de son konsol olabilir bu fiyatlar böyle gider ise sony tr pazarından çekilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • msty85 kullanıcısına yanıt
    Bence bu liste PS4 ü hiç almamış kişiler için yapılmış bizim gibi PS4 almış kişiler için çok da anlamı yok

• "Bekleyince fiyatı düşer mi?" cilere yazıyorum;

Bu enflasyon varken artar, daha da artar, durumu olan ilk veya ikinci partiyi alıp yoluna bakcak..

• Döviz kuru ve vergiler nedeniyle teknoloji ürünleri el yakıyor. Pandemi sırasında evdeki eğlence için alan daralıyor mu?

https://www.dw.com/tr/teknolojiye-eri%C5%9Fim-engeli-vergiler/a-54986915

Videolu Haber!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 20 Eylül 2020; 11:52:8 >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Oyunları alamadıktan sonra konsolu alsak nolur
    Türkiye ve "bekleyin fiyat düşer" ayni cümle içinde kullanmak

sadece ps için değil neredeyse herşey için geçerli erken almak avantaj. formül basit ne kadar önce o kadar ucuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Tr de son konsol olabilir bu fiyatlar böyle gider ise sony tr pazarından çekilir
    Samsung yeni cep telefonunu 13000 liraya satıyorsa Sony de devam eder, talep bitmiyor çünkü, gidiyor mal

• msty85 kullanıcısına yanıt
    Plus'la oyun verilmeye devam edilir ancak bu oyunlar PS4 oyunu olur. Zaten verilen oyunlar PS5'de de oynanabilecek. Sadece PS5 için çıkış yapacak oyun sayısı çok az olduğu için onların verilmesi zaman alacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Oyunları alamadıktan sonra konsolu alsak nolur
    Türklerin bulduğu birşey var, Psn kardeşliği, sony önlem almadıkça devam sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Bence bu liste PS4 ü hiç almamış kişiler için yapılmış bizim gibi PS4 almış kişiler için çok da anlamı yok
    aynen ilk konsolu ps5 olacak veya ilk defa ps kullanacaklar için çok iyi birşey ama bizler için pek bir albenisi yok tabi..

Bunlar PS+ üyeliği olduğu sürece ömür boyu mu yoksa bir süreliğine mi acaba?

13.000 tllik telefondan çevrende kaç tane gördün söyler misin? Eskiden çevremde herkes son model Samsung ya da iPhone alıyordu şuan orta segment Samsung ya da Çin marka telefonlar alınıyor. Alan varsa da yurtdışından getiriyor. Yarı fiyatına geliyor. Korsan imei attırıyor geçiyor 100 liraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: formw3

13.000 tllik telefondan çevrende kaç tane gördün söyler misin? Eskiden çevremde herkes son model Samsung ya da iPhone alıyordu şuan orta segment Samsung ya da Çin marka telefonlar alınıyor. Alan varsa da yurtdışından getiriyor. Yarı fiyatına geliyor. Korsan imei attırıyor geçiyor 100 liraya.
    Adam suratı sivilce dolu geziyor henüz liseli, babasına kredi çektirmiş, kendi telefonunu da satıp almış, varoş çevresine hava yapıyor kendi çapında. Ben görüyorum alan var gayet, markalar için güzel pazarız kabul etmek gerek

• formw3 F kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 28 Eylül 2020; 22:22:53 >
  • Change.org İmza Kampanyası

Oyun konsollarına gelen %50 gümrük vergisi kalksın!

https://www.change.org/p/recep-tayyip-erdo%C4%9Fan-oyun-konsollar%C4%B1na-gelen-50-g%C3%BCmr%C3%BCk-vergisi-kalks%C4%B1n?redirect=false

• 
Sayfa: önceki 19651966196719681969
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.