Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: albatros86 , A r c h A n g e L. Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.851
Cevap
1.521
Favori
9.826.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neco6791

ciddiyim aga
    biliyorsan söyle la
    Yıl sonunda gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Az önce vatandaydım millet kapış kapış laptop alıyor 9-10 binlik laptoplar bile bitmiş sipariş veriyorlardı.

Ps5 dijitali 7 bine gelsin o da kapış kapış gider
    Sonra bu ülkede insanlar zengin, paraları var deyince bazı arkadaşlar kızıyor. Herkes zengin değildir belki ama buradaki çoğu arkadaş belli bir gelirin üstünde.

Ülkede oyun satılmıyor deniyor, online oyunlarda oyun içi harcanan paranın haddi hesabı yok. Sadece Türk insanının zevki farklı. Alır Ps5'ini. Alır fifa ve call of duty'sini, nesli öyle geçirir.

Burada birim fiyatçıların algılarına rağmen PS5 stok yetmez Türkiye'de yine. Hem diskli hem disksiz kapış kapış gidecek. Xbox ise yine bildiğimiz seviyelerde kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

xboxcu ve toplama bilgisayarci bebeleri disariya alalim, gidin kendi konularinizda aglayin la
    Öncelikle seni dışarı alalım o zaman.. Nasıl bir kafa yaşıyorsun anlam veremedim !!

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• fifa 20 icin mecbur almak zorundayim o zaman ekstradan
    ea playi de aninda iptal edebiliyoruz di mi? otomatik yenileme olmuyor.
  • Laptop'ların kapış kapış gitmesinin sebebi uzaktan - online eğitime geçişler yüzünden. Konsolla niye bağdaştırdınız?
  • Oyun konusunda benim kafam rahat sigaram yok sevgilimden yeni ayrıldım sigara içsem yılda 5 bin küsür tl. Harcamam olurdu. Kız arkadaşım ile bi dışarı çıktıkmı haftada bilemedin en kötü 2-3 haftada bir 700tl gidiyor zaten. Miss gibi çekerim ps5’i ayda birde oyun olmadı iki ayda bir alır keyfime bakarım. Ne sevgili derdi kalır ne stres

• Arkadaşlar şimdi bu playstation 4 ya da 5i bulgaristandan falan almak istesek kaça gelir acaba? Ona da vergi bindirme ihtimali var mı bunların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinadukeeee -- 18 Eylül 2020; 19:0:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    daha ps4ümü satmadim aga bu konuda durmaya hakkim var yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Öncelikle seni dışarı alalım o zaman.. Nasıl bir kafa yaşıyorsun anlam veremedim !!

Alıntıları Göster
    Headshot

• quote:

Orijinalden alıntı: 212BerkCan

Oyun konusunda benim kafam rahat sigaram yok sevgilimden yeni ayrıldım sigara içsem yılda 5 bin küsür tl. Harcamam olurdu. Kız arkadaşım ile bi dışarı çıktıkmı haftada bilemedin en kötü 2-3 haftada bir 700tl gidiyor zaten. Miss gibi çekerim ps5’i ayda birde oyun olmadı iki ayda bir alır keyfime bakarım. Ne sevgili derdi kalır ne stres
    Allah şifa versin
  • Bak adam bi araba parası para gömmüş şimdiden avrupada ki genç bile bu kadar para gömmüyor şu an

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 212BerkCan kullanıcısına yanıt
    Bu yılın başında bende kız arkadasimla ayrildigimda kendimi Ps4’e verdim de oyun oynarken boş boş bakıp kambur gibi oturarak oynuyordum hiç keyif almiyordum valla ben.. Satmayı bile düşündüm o aralar

• radko kullanıcısına yanıt
    Adamın parası var işte. O yüzden harcıyor hocam.

• Canlı Yayın Başladı!!

Cyberpunk 2077 Night City Wire Livestream (Episode 3)

• quote:

Orijinalden alıntı: çikko

Bu yılın başında bende kız arkadasimla ayrildigimda kendimi Ps4’e verdim de oyun oynarken boş boş bakıp kambur gibi oturarak oynuyordum hiç keyif almiyordum valla ben.. Satmayı bile düşündüm o aralar
    Bende öyle olurumda teselli işte

• 212BerkCan kullanıcısına yanıt
    Hocam 700 TL fazla değilmiydi ben alaman usulü yapıyoduk

• Euro serbest piyasada RESMİ olarak 9 lira oldu.

Artık üzülmeyeceğim güleceğim sokarım böyle işe ne kendimi sıkacam ki

• Twitter'da okuduğum bir tweet'de Marvel's Spiderman'in PS4 sürümüne sahip olanlar PS5 sürümüne sahip olamayacakmış. Ayrıca alması gerekiyormuş.

Biraz daha araştıracağım ama böyle bir şey varsa çok büyük rezillik. 5 yıllık Witcher 3'e bile bedava yükseltme geliyor. Milletin yere gömdüğü Ubisoft bile bedava yükseltme sağlıyor yeni çıkacak oyunlarında. Oyun devi PlayStation da bunu yapıyor. Umarım gerçek değildir ya da geri vites yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 18 Eylül 2020; 19:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Euro serbest piyasada RESMİ olarak 9 lira oldu.

Artık üzülmeyeceğim güleceğim sokarım böyle işe ne kendimi sıkacam ki
    Öyle deme hocam bu ülkede çok zenginler varmış

Bu gidişle sadece zenginler playstation oynayabilecek zaten kafaya bak

• 7 bine cihaz çıkacak denen kişiler nerede yıl sonuna kadar 10 bin tl

• 
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.