Şimdi Ara

Playstation 4 vs Xbox One [ Ortak Tartışma Alanı ] (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.827
Cevap
39
Favori
193.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin mali durumuyla ilgili yeni sayılacak türkçe kaynaklı bir haber. Mobil telefon, tv bölümünde iyiye gidiş var ve yeni nesil konsol karlılığı ciddi etkiliyecek gözüküyor.

http://www.uzmanabi.com/haberler/sonyde-mali-sikintilar-bas-gosterdi-57809.imo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Sony'mi batıyormuş :)))

Konuyla alakasız ama, Sony uzun süredir zararda. Senin anlayacağın, "muhteşem" grafikli Exc. oyunlar koca şirketi kurtarmaya yetmez, yetmiyor da...

Batsada bir mum yaksan be dostum.

Batsa microsoft demo oyunları full oyun diye kakalar bunlara.5 dolar ile al dlc'yi açılsın oyun, mis.:)İnternetsiz çalışmaz konsol falan, türlü türlü saçmalık.Nasılsa Halo'yu her şeye tercih eden bir kitle.:)

İnternetsiz çalışmayan Microsoft konsolu hangisi söylermisiniz ?? Siz microsoft konsolu kullandınız mı ?

Birde iki üç mesajda Halo, Forza, Geow sevenlerin mesajlarını okumuşsunuz sanki bunların gerçekten bir hayran kitlesi yokmuş gibi davranıyor, yorumluyorsunuz, arakadaş çevrenizle hiç halo veya geow oynadınız mı ? nasıl bir oyundur keyiflimidir değilmidir bilirmisiniz ?? Veya hiç xbox kullandınız mı ?

Sorduğum sorularda ciddiyim cevaplarını merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Dün gece rüyasında görmüş.

Okursan benim ruyam mı gerçeklik mi görürsün GT'cim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

quote:

quote:

quote:

Konuyla alakasız ama, Sony uzun süredir zararda. Senin anlayacağın, "muhteşem" grafikli Exc. oyunlar koca şirketi kurtarmaya yetmez, yetmiyor da...

Batsa microsoft demo oyunları full oyun diye kakalar bunlara.5 dolar ile al dlc'yi açılsın oyun, mis.:)İnternetsiz çalışmaz konsol falan, türlü türlü saçmalık.Nasılsa Halo'yu her şeye tercih eden bir kitle.:)

İnternetsiz çalışmayan Microsoft konsolu hangisi söylermisiniz ?? Siz microsoft konsolu kullandınız mı ?

Birde iki üç mesajda Halo, Forza, Geow sevenlerin mesajlarını okumuşsunuz sanki bunların gerçekten bir hayran kitlesi yokmuş gibi davranıyor, yorumluyorsunuz, arakadaş çevrenizle hiç halo veya geow oynadınız mı ? nasıl bir oyundur keyiflimidir değilmidir bilirmisiniz ?? Veya hiç xbox kullandınız mı ?

Ben xbox'ı hala kullanıyorum, 360'da kullandım ikisi de hala duruyor sen ilk xbox'ı kullandın mı?İlk xbox'ta halo, unreal championship 2 oynadın mı?Arkadaşlarınla sabahaka kadar lan party yaptın mı?Yada öyle bir özelliği olup olmadığından bile haberin var mı?Sende bunların cevabını ver bir zahmet..

Eğer mesajımı dikkatle okursan ms'in tekel olması durumunda öyle gereksiz özellikler getireceğini yazdım, çünkü oyuncuyu soyup soyana çevirmeyi seven bir firma.Şu anda yapıyor gibisinden bir şey demedim.Her oyunun belirli bir kitlesi vardır, yukarıdaki arkadaş ps söz konusu olunca her bir milimini eleştiriyor, ama işine gelince ben sırf halo için xbox alırım diyor.Bana objektiflikten bahsetmeyin yani.:)

• Aynen oyle dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Aynen oyle dostum.

Hocam yazılımsal bir şeymiş değil mi? Yani bizim ürünler defolu olmasın? Bundan korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Aynen oyle dostum.

Hocam yazılımsal bir şeymiş değil mi? Yani bizim ürünler defolu olmasın? Bundan korkuyorum.

Yazilimsal bir durum, Sony'nin haberi var. Resmi forumlarda sayfalarca konusu mecvut.

• quote:

quote:

quote:

quote:

360 için aldığım TV Sony ve 5 yıldır hiçbir sorun çıkarmadı. Çocukluğumdan beri Sony=Kalite diye düşünen biriyim. Ne Sony batsın ne de imkansız olsa da Microsoft. Hatta biri daha iyi olsun ki, diğeri ders alsın. bkz. PS3'den sonraki PS4. Daha iyi gamepad, cross-chat vb...

Yani yine senin anlayacağın, firma ile bir alıp veremediğim yok, firmaya tapanlara gıcık oluyorum sadece

Neden Xbox'a tapanlara gıcık olmuyorsun mesela? Vesrap gibi Xbox One gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben xbox'ı hala kullanıyorum, 360'da kullandım ikisi de hala duruyor sen ilk xbox'ı kullandın mı?İlk xbox'ta halo, unreal championship 2 oynadın mı?Arkadaşlarınla sabahaka kadar lan party yaptın mı?Yada öyle bir özelliği olup olmadığından bile haberin var mı?Sende bunların cevabını ver bir zahmet..

Eğer mesajımı dikkatle okursan ms'in tekel olması durumunda öyle gereksiz özellikler getireceğini yazdım, çünkü oyuncuyu soyup soyana çevirmeyi seven bir firma.Şu anda yapıyor gibisinden bir şey demedim.Her oyunun belirli bir kitlesi vardır, yukarıdaki arkadaş ps söz konusu olunca her bir milimini eleştiriyor, ama işine gelince ben sırf halo için xbox alırım diyor.Bana objektiflikten bahsetmeyin yani.:)

Yazdıklarınla kazları nasıl çevirdiğin anlaşılıyor, dahada yoruma gerek yok. Tam dönmedi, aman yanmasın.

• Bu forumda neymiş arkadaş;

Güncellemeyle üzerinde yıllarca çalışılan konsolun gücünün %10 artacağına inanı mı ararsın yoksa milyar dolarlık şirketin karını zararını windows hesap makinesine ile yazıp batacağını öngöreni mi :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoe

quote:

quote:

quote:

quote:

360 için aldığım TV Sony ve 5 yıldır hiçbir sorun çıkarmadı. Çocukluğumdan beri Sony=Kalite diye düşünen biriyim. Ne Sony batsın ne de imkansız olsa da Microsoft. Hatta biri daha iyi olsun ki, diğeri ders alsın. bkz. PS3'den sonraki PS4. Daha iyi gamepad, cross-chat vb...

Yani yine senin anlayacağın, firma ile bir alıp veremediğim yok, firmaya tapanlara gıcık oluyorum sadece

Vesrap nickli arkadaş 3 kuruşluk oyuncaklar için kimseye küfür edip, konunun ve forumun içine etmiyor çünkü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xoe

quote:

quote:

quote:

quote:

Vesrap nickli arkadaş 3 kuruşluk oyuncaklar için kimseye küfür edip, konunun ve forumun içine etmiyor çünkü.

Kimseye küfür etmediği için ban üstüne ban yiyor. Sadece bana edilen küfürler bile kaç kere banlattı, bari yalan söyleme. Konsolu savunamadınız adam savunmaya kasıyorsunuz, şaka gibi.

• Nashquil kullanıcısına yanıt
    Vesrap'ın kimseye küfür ettiğini görmedim, o kadar mı damarına bastın acaba?
  • quote:

Vesrap'ın kimseye küfür ettiğini görmedim, o kadar mı damarına bastın acaba?

Küfür edenin suçu olmaz zaten, karşısındakinin suçudur

Artık küfürü bile savunacak hale gelmişsin, kutluyorum. Bugüne kadar kimseyle tartışırken üslubumu bozmadım, sadece ortada somut veriler olan konuları tartıştım, kafadan atarak, gaipten haber vererek tartışmadım, bir kere bile ban veya benzeri bir ceza almadım. Bu yüzden sen dahil bayağı bir kişinin damarına basıyorum zaten

• Vesrap'ın hiç ban yediğini görmedim başka üyeler ile karıştırıyorsunuz sanırım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Xbox One Vesrap olarak hatırlıyorum, yine klasik zerg rush denemelerinden biriydi hatta.

@lee byung Yine sadece laf atmış olmak için bir şeyler yazıyorsun. Daha ben okuyamadan silinmiş En son blokluyorum demiştin, sözünün eri ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nashquil

@Xbox One Vesrap olarak hatırlıyorum, yine klasik zerg rush denemelerinden biriydi hatta.

@lee byung Yine sadece laf atmış olmak için bir şeyler yazıyorsun. Daha ben okuyamadan silinmiş En son blokluyorum demiştin, sözünün eri ol

ben kendim sildim, duzenle diyecekken silindi birdahada sana laf anlatmakla ugrasmadim zaten laftan sozden anlamazsin ;)

• quote:

Yazdıklarınla kazları nasıl çevirdiğin anlaşılıyor, dahada yoruma gerek yok. Tam dönmedi, aman yanmasın.

quote:

Cevap yazamayınca öyle kitlenirsin tabi..Oku bakayım yazdığımı, xbox'lar internetsiz çalışmaz mı demişim yoksa tekel olunca mı çalışmaz demişim.Okuduğunu önce bir anla sonra laf yetiştirirsin merak etme.Ama önce anla dediğim gibi..Ha birde yazdıklarım çok zoruna gidiyorsa blokla kurtul, zırt pırt aynı saçmalıkları yazıp durma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

Bende daha oynayamadım. Next gen'e geçmedim henüz. Oyun ise Spartacus'e bir hayli benziyor tabi ki çünkü aynı ortamda geçiyor. Ama burada barbarlar değil Roma'lılarız Barbarlarla savaşıyoruz. Otoriteler tarafından eleştirilen, oyuncular tarafından da beğenilen bir oyun. Şuan PS4 mü Xbox One'mı ikilemdeyim ama Xbox alırsam sebeplerinden biri bu oyun olur.

Su an oynuyorum kesinlikle harika bir oyun. Graphic ve gameplay gayet iyi. Script'de fena degil gibi ama daha baslarindayim.

Playstation kullanicilari kadar saygisiz ve bilincsiz kullanicilar goremedim. Sony'de iyi sirket kimse kotulemiyor zamaninda en iyi bluray player olan PS3'yi size console diye satti. Sirf bu kadar da degil, 16 cell olan processor'i cok iyi olup diyip gpu takmayacakti ama sonra fikrini degistirdi. Simdi donanimini Xbox gibi yapti. Yani Xbox ne yapsa taklit ediyor su an ve hala Xbox daha kotu diyorsunuz. NFL olanagi bile sunmuyor Sony. Yazik gercekten Playstation diye kendinizi yiyip bitiriyorsunuz

Playstation kullanicilari kadar saygisiz ve bilincsiz kullanicilar goremedim.
    Bu ne demek şimdi? Bu kadar insana niye hakaret ediyorsunuz?

• quote:

PS4 elime gecti 2 gun once. Bu nesilde tek konsol kesinlikle yeterli olacaktir. Bu saatten sonra kolay kolay etkilenmem diyordum ama cihaz mukemmel olmus.

Tasarimi seksi, kapladigi alan komik derecede az. Arayuzu son derece rahat ve kullanisli, joypad ise DS3 sonrasi tek kelimeyle devrim olmus. Oyunlara deginmeyecegim, Sony'nin mazisine bakmak benim icin yeterince guven saglayan bir faktor bu konuda.

Simdilik tek sikintim downloadlara oncelik veremeyip pause/resume edememek, kucuk bir guncelleme ile halledeceklerini dusunuyorum. Bir de optik cikisla alinan DTS seslerde stuttering dedigimiz olay oluyor; gerci Sony durumun farkinda oldugunu ve en kisa zamanda duzeltilecegini soyledi.

Gonlum rahat, kendimce cok dogru bir tercih yaptim. X1'in ne yapip ne yapamadigi hic umrumda degil; tek istedigim iki firmanin da basarili olmasi.

Zaten bilseydiniz PS4 almazdiniz

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.