Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.220
Cevap
96
Favori
582.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: factor5

iş gerçekten sarpa sardı. ulan bir elektronik alet için insanlar böyle sıkıntılara girmek zorunda mı? kafa patlatmak zorunda mı? hayatımızda tek eksik sıkıntı ps4 müş gibi.
    açıkçası ben gerçekten sıkıldım bu gereksiz,saçma ve rezalet stok muhabbetin. sony'ninde türkiyede bu işten sorumlu olan insanlarada saygılarımı sunuyorum!!!

bu alet ne zaman stoklara normal sayılarda sıkıntı yaratmayacak şekilde gelir, bende rahatça " e hadi bugün gidip ps4 alayım" diyebileceğim zaman gelir gider o zaman alırım.

herkese tavsiyem çokta kafaya takmayalım artık şu oyun kutusunu. hepimiz oyun hastasıyız konsol hastasıyız amigadan bu yana aralıksız oyun oynuyoruz ama fazlada kasmamak lazım. yoksa yok ne yapalım geldiğinde gider 12 taksitle alırız

iyi geceler saygılar

haziranı felan beklemek lazım o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

ps3 müdürüne twit atıp sordum ama cevap atmaz sanırım. Fiyat artışı olacakmı anlamadım olmaz diye düşünüyorum ama 3 partide olma ihtimali yüksek tabii.

Yüzde 90 fiyat 1499 tl olacak. Öyle olmasaydı bugün mediamarkt ön sipariş açtığında 1399 tl den koyardı. Bide hepsiburada.comda da 1499 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada yı kıstas alma hocam onlar kafasına göre indirip çıkarır..

@TakisaWa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Hepsiburada yı kıstas alma hocam onlar kafasına göre indirip çıkarır..

@TakisaWa

Nasıl yani. Onlarda sony eurasia garantili satıcakmış 2. Partide.Bana mail geldi öyle diyolar ama bakalım. Çoğu ürüne bakın hepsiburada.com da daha uygun fiyatlar var. Yada en kötüsü piyasadaki fiyatı neyse ona satıyolar.Hiçbir ürün atıyorm teknosada 1000 tl hepsiburadada 1100 tl olduğunu ben görmedim. He hepsiburadayı savunmuyorum.benim babamın firması değil.Ordan çok şey aldm bir kez bile sorun yaşamadm.Ben sadece fiyatını söyledim. Büyük ihtimal bu euro yuzunden 100 lira arttırdılar fiyatı. İnşallah ben yanılıyorumdur ama gördüğüm kadarıyla öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakisaWa -- 6 Ocak 2014; 22:51:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakisaWa

quote:

@TakisaWa

Nasıl yani. Onlarda sony eurasia garantili satıcakmış 2. Partide.Bana mail geldi öyle diyolar ama bakalım. Çoğu ürüne bakın hepsiburada.com da daha uygun fiyatlar var. Yada en kötüsü piyasadaki fiyatı neyse ona satıyolar.Hiçbir ürün atıyorm teknosada 1000 tl hepsiburadada 1100 tl olduğunu ben görmedim. He hepsiburadayı savunmuyorum.benim babamın firması değil.Ordan çok şey aldm bir kez bile sorun yaşamadm.Ben sadece fiyatını söyledim. Büyük ihtimal bu euro yuzunden 100 lira arttırdılar fiyatı. İnşallah ben yanılıyorumdur ama gördüğüm kadarıyla öyle.

Bildiğim kadarıyla hepsiburada ilk partide de değişik bir fiyat politikası yapmıştı ama artarsada sorun değil 100 tl koymaz bana gidipte 2000 bin tl satan hıyarlardan alacak değiliz.

• quote:

quote:

quote:

@TakisaWa

Bildiğim kadarıyla hepsiburada ilk partide de değişik bir fiyat politikası yapmıştı ama artarsada sorun değil 100 tl koymaz bana gidipte 2000 bin tl satan hıyarlardan alacak değiliz.

Aynen ilk partide bişeyler yaptılar kafalarına göre fiyat koydular hatta ben gördüm ama satışa çıkartmadılar.Daha doğrusu sony ürün vermemişti onlara. Ama 2. Partide satıcaklarmış. 1500 de olsa alıcaz 100 lira için almamazlk yapamam kaç aydır bekliyoruz. Ama inşallah 1399 dan satışa çıkar heryerde..

• Arkadaşlar, sakın bir anlık gaflete düşüp, spotçudur, ne idüğü bilinmeyen sitelerden alış verişe kalkışmayın. Azcık sabır, ben killzone bundle aldım ve cihazım arızalı çıktı. Şuan amazon da 1600 tl ye yakın param askıda duruyor. Kaldıki amazon bu işin hakkını veripte yapıyor, diğerlerinin eline Allah düşürmesin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@TakisaWa

Aynen ilk partide bişeyler yaptılar kafalarına göre fiyat koydular hatta ben gördüm ama satışa çıkartmadılar.Daha doğrusu sony ürün vermemişti onlara. Ama 2. Partide satıcaklarmış. 1500 de olsa alıcaz 100 lira için almamazlk yapamam kaç aydır bekliyoruz. Ama inşallah 1399 dan satışa çıkar heryerde..

Aynen 1399 olursa en azından 1 oyun alırım 1499 olursa gelecek ay oyun almam Gerçi BF4 var elimde şuan. Ama eğer bu partide alamaz isem dahada uğraşmayı düşünmüyorum açıkcası hevesim kaçarsa almam açıkcası umarım kaçmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

PS3 ilk çıktığında alamamıştım para yüzünden. alabilmek de hayal gibi bir şeydi zaten . 2 sene sonra mı neydi DHde okuduğum bir kampanya ile doğru metro avm'sine koşmuştum yağmurda.

Şimdi ise para var peşin bile alabilirim , bu sefer de cihazı ancak kapan alıyor gidiyor . Parayla rezillik böyle bir şey.

Ps3ü alırken ne mutluydum ne heyecanlıydım şimdi kuş kadar heyecan yok yemin ederim .

Böyle kopuk kopuk satın almalar baltalıyor oyun keyfimizi . 1 avuç ps4 sahibi Türk oyuncusu, mutlu musunuz kendi aranızda oynamaktan

Aynı şeyleri yaşamışız hocam.
    Bende ilk ps3 çıktığında içim gitmişti. Alıp oynamak için yanıp tutuşmuştum ki o zamanlar led lcd televizyonumuzda yoktu. Cihaza çok geç kavuşmuştum. Şimdi playstation 4 alabilmek için bir ay kadar önce tüm oyunlarıyla aksesuarıyla garantisi devam eden neredeyse sıfır cihazı forumdan bir arkadaşa sattım. Parasını denkleştrdim cihazın ilk defa peşin alabilecek hatta yanında bir oyun veya ekstra bir aksesuar alabilecek para var ama ortada cihaz yok. Aynı duyguları bende yaşıyorum.

• Arkadaşlar istirham ediyorum şu fiyat olayını bu şekilde dillendirmeyin, İstanbul'da 3 adet sony magazası olan mudur ile goruştum bana gelen birşey yok ps4 te şu anda bir fiyat değişiklik belirtilmedi dedi.Fırsatçıların ekmeklerine yağ sürmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlexisSanches

Arkadaşlar istirham ediyorum şu fiyat olayını bu şekilde dillendirmeyin, İstanbul'da 3 adet sony magazası olan mudur ile goruştum bana gelen birşey yok ps4 te şu anda bir fiyat değişiklik belirtilmedi dedi.Fırsatçıların ekmeklerine yağ sürmeyelim.

Doğru kardeş. En iyisi bekleyip görcez...

• izmir de en az 4 sony centera sordum, hepsinin söylediği 15 ocak gibi geleek stokların hepsinin satıldığını, almak istersek ancak şubat ayında gelecek stoklardan alabileceğimdi. Umarım teknoloji marketlere daha fazla stok gelir
  • Artık gelirse Ekim'e, gelmezse (...)'e modundayım. Bu ne arkadaş ya paramızla rezil oluyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlexisSanches

Arkadaşlar istirham ediyorum şu fiyat olayını bu şekilde dillendirmeyin, İstanbul'da 3 adet sony magazası olan mudur ile goruştum bana gelen birşey yok ps4 te şu anda bir fiyat değişiklik belirtilmedi dedi.Fırsatçıların ekmeklerine yağ sürmeyelim.

Haklısın katılıyorum. Zaten kar marjını yüksek tutuyorlar. Euro 3 liranın üstüne çıkmadıkça fiyat değişikliğine gidilmez bence.
  • Raflardan almak için Nisan'ı bekleyeceğiz herhalde. Bu pazarlama taktiğini geçti. Kepazelik oldu.
  • Açıkcası sabah erkenci olan alacak bu sefer yine sabah gidip şansımı denerim bakalım neler olacak. Ama bukadar stok sıkıntısı nasıl oluyor hala anlamadım ürün asyada bile çıkmadı sony'nin fabrikaları ya çok yetersiz yada milleti bekletip satış politikası yaparak arzu edilen bir ps4 yapmak istiyor ama birşeyi unutuyor nekadar arzu edilsede herkesin hevesi bir gün geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Aralık 14 de Ps4 aldım ama evde yatıyor arada killzone oynuyorum onun haricinde 4 oyun daha var store dan gelen ama inanın şuan oynanacak bir şey yok ps3 açık oyunuyorum.

Acele etmeyin bir hevesle

Bf4 fifa14 2k14 neye yetmiyor

fifa bf ve nba sevmem, kz-escape plan-kontrast-resogun var şimdilik ayrıca 200 TL ye de oyun alınmaz aceleye hiç gerek yok öyle aman aman bir yoğunlukta yok Kz de falan, isteyen 15 Ocakta alsın acelem yok diyen beklesin 6 ay bir şey kaybetmez bu cihazın alınabilirliği MGS çıktıktan sonra başlar bence

bu şahsi fikirlerim şu hali ile Ps4 beni sıktı, oyun çeşidi yok bekleyeceğiz artık çeşitleri :)

Ben bu arkadaşa aklımdan geçenleri yazmıycam

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerigo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Aralık 14 de Ps4 aldım ama evde yatıyor arada killzone oynuyorum onun haricinde 4 oyun daha var store dan gelen ama inanın şuan oynanacak bir şey yok ps3 açık oyunuyorum.

Acele etmeyin bir hevesle

Bf4 fifa14 2k14 neye yetmiyor

fifa bf ve nba sevmem, kz-escape plan-kontrast-resogun var şimdilik ayrıca 200 TL ye de oyun alınmaz aceleye hiç gerek yok öyle aman aman bir yoğunlukta yok Kz de falan, isteyen 15 Ocakta alsın acelem yok diyen beklesin 6 ay bir şey kaybetmez bu cihazın alınabilirliği MGS çıktıktan sonra başlar bence

bu şahsi fikirlerim şu hali ile Ps4 beni sıktı, oyun çeşidi yok bekleyeceğiz artık çeşitleri :)

Ben bu arkadaşa aklımdan geçenleri yazmıycam

Peki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir PS4 nöbeti sabahından daha herkese selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Artık gelirse Ekim'e, gelmezse (...)'e modundayım. Bu ne arkadaş ya paramızla rezil oluyoruz

Sana katiliorum gittigidiyordan xbox one almayı bile düşünüyorum artık 200 daha verip
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.