Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.221
Cevap
96
Favori
582.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony tr ellerini ovuşturuyordur, amma çok fiyat artışından bahsedilmiş arkadaş, durumu çaktırmayın :D:D

Bu arada ben de 15 ocakta alabilmeyi umuyorum, ama Skylined'a katılıyorum, ps3'e plustan bioshock , dmc, borderlands 2 geldi, Ocak indirimden puppeteer, dishonered, One piece : PW2, RE 6, mirror aldım, beyond two souls'ta cinden bana doğru tıpış tıpış gelmekte. Bu oyunlar varken ps4'ü açmasam da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shingo Yabuki -- 7 Ocak 2014; 10:40:42 >
  • bi yoklama alalım arkadaşlar tam mıyız :) karaborsadan filan alan olmuştur belki dayanamayıp :))
  • fiyatları nasıl 1400 falanmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

bi yoklama alalım arkadaşlar tam mıyız :) karaborsadan filan alan olmuştur belki dayanamayıp :))

beklemedeyiz hala :)

Geldiği ilk gün kutuyu açışımı hayal ediyorum.
    Şuraya bak ya eşek kadar adam olduk sony bizi maymun etti :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

quote:

bi yoklama alalım arkadaşlar tam mıyız :) karaborsadan filan alan olmuştur belki dayanamayıp :))

sen ne diyorsun ya 1 ocakta 23 oldum :) heyecanla bekliyoruz ya bunun yaşı yok bence konsol ayrı bir olay

bu arada arkadaşlar fifa + nba + cod + kamera + ds4 den sonra birde bunu aldım

ne diyorsunuz nasıl duruyor gelince :D takar foto atarım hangisi önce gelicek onuda merak ediyorum ps4 mü sticker mi :D

• quote:

Aman hocam Allah göstermesin o günleri.
  • Teknosa yetkilisi 15 ocak'tan sonra dedi.Bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

Teknosa yetkilisi 15 ocak'tan sonra dedi.Bir bilgisi olan var mı?

bilgi bilgi bilgi 10-18 arası bir tarih olucak hocam
  • Hepsiburada yi aradim 17 ocakta satisa cikacak dedi oncesinde on siparis vs olmayacakmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 8 diyebiliriz herhalde.
  • Recharged kullanıcısına yanıt
    Sahsen yavas yavas beklemekten biksamda :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

quote:

sen ne diyorsun ya 1 ocakta 23 oldum :) heyecanla bekliyoruz ya bunun yaşı yok bence konsol ayrı bir olay

bu arada arkadaşlar fifa + nba + cod + kamera + ds4 den sonra birde bunu aldım

ne diyorsunuz nasıl duruyor gelince :D takar foto atarım hangisi önce gelicek onuda merak ediyorum ps4 mü sticker mi :D

[simage]http://ecx.images-amazon.com/images/I/61oIehzIBlL._SL1000_.jpg[simage]

cihazda güzel durmuşta kollarda pek güzel durmamış sticker :)

Ben ikinci kol fifa 14-killzone-cod ghostu aldım bekliyorum artık :9

• Arkadaslar oyunlari nereden siparis ettiniz n11 veya gg de 150 tl civarina satiliyor uygunmudur su anda

• quote:

Orijinalden alıntı: old_hand

Arkadaslar oyunlari nereden siparis ettiniz n11 veya gg de 150 tl civarina satiliyor uygunmudur su anda

Ben killzone türkçe olmasını istediğim için mediamarkt'dan aldım. Cod Ghosts ve fifa14'ü forumda arkadaştan aldım yalan olmasın 140 veya 150 TL pal oyunlar.
  • old_hand kullanıcısına yanıt
    Ben n11'den AC 4 Black Flag almıştım 159 liraya,dediğiniz gibi fiyatlar o civarda yani en azından benim gördüklerim öyle

• Benim biradere 10 ocakda satışa çıkacak diyen mediamarkt personeli acaba ne kullanıyor merak ediyorum.
    Şimdi duramadım telefon ile aradım cihazın ne zaman satışa çıkacağını sordum 14 ocakda ürünler gelecek 15 ocakda satacağız dedi. Daha geçen gün 10 ocak gelecek diyorlardı. Hey Allahım.
    neyse bari şimdiden kamerayı sipariş vereyim hiç olmazsa.

• Arkadaşlar cihaz 17 ocakta satışa çıkacak teknosadan aldığım bilgiye göre :)
  • Tesekkur ederim bende oyle yapayim o zaman.
    @nibbleArt
    @amj

• Arkadaşlar ben Sony Center'a ayırtması için numaramı bırakmıştım. Parayı falan herşeyi ayarladım. 10 gün önce aramışlar ulaşamamışlar tüm playstationları satmışlar. Bende şuan 1500 lira para var fakat 15 ocakta gelecek stok için anlaştığım yerden alamayacağım bu durumda. Şuan 15 ocak için stokta olan mağazalar var mı ? Gidip alıcam hemen şimdi ...
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    hangi il?
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.