Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.220
Cevap
96
Favori
582.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vatan müşteri hizmetlerini aradım. aldığım bilgi şu yönde.

"ön siparişler mağazaların kendi inisiyatifi! gelecek stok ya da tarih kesin olarak belli değil. "

anladığım yine mağdurlar olabilir, para konusunda değil ama stok konusunda. bunu dikkate alın. iyi bekleyişler
  • O zaman tek umut TeknoSA ve Carrefour.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncyt

arkadaşlar bilginiz olsun.

"ön siparişler mağazaların kendi inisiyatifi! gelecek stok ya da tarih kesin olarak belli değil. "

anladığım yine mağdurlar olabilir, para konusunda değil ama stok konusunda. bunu dikkate alın. iyi bekleyişler

İşte ben tam bu yüzden tırsıyorum demiştim. :(
  • Teşekkür ederim arkadaslar umarim ocak ayında tum oyuncular kavuşur ps4lerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala 11 aralıkta arçelikten aldığım ps4'ümü bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutesh -- 6 Ocak 2014; 17:41:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutesh

Ben hala 11 aralıkta arçelikten aldığım ps4'ümü bekliyorum

Ön sipariş olarak aldın sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncyt

arkadaşlar bilginiz olsun.

Herkes farklı birşey konuşuyor kardeşim. Banada dedikleri ürünler önce Topkapı mağazasına getirilip burada ön ödeme yapılacaklara dağıtılacak. Eğer stok kalırsa diğer şubelere gönderiliş internetten satış açılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nibbleArt -- 6 Ocak 2014; 17:58:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar
    benim önsiparişsiz gidip bir teknoloji marketten ps4 ümü elleyerek ,koklayarak, sıra beklemeyerek,koşmayarak,sakin sakin alabileceğim tarih nezaman olabilir.
    ama olası en yakın tarih tabi yoksa 2015 tabikide mümkün ama daha önce
    :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkmsncn

arkadaşlar
    benim önsiparişsiz gidip bir teknoloji marketten ps4 ümü elleyerek ,koklayarak, sıra beklemeyerek,koşmayarak,sakin sakin alabileceğim tarih nezaman olabilir.
    ama olası en yakın tarih tabi yoksa 2015 tabikide mümkün ama daha önce
    :))

Net bişey söylenmez mevcut duruma bakarak ama ilkbahar-yaza doğru bi sıkıntı olmaz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsuzen

Beyler stok araştırırken bir site buldum, adamlar ön sipariş sitesi olduğunu ve gelecek stok kadar sipariş aldıklarını iddia ediyorlar, fiyatları da uygun fakat tek sorun güvenilir mi? İnternette firma ismini araştırdım hiç birşey yok, site ismini araştırdım keza aynı şekilde birde buraya yazayım sizde bir inceleyin istedim yorumlarınızı merak ediyorum?

Sitenin adı :http://playstation4-500gb.com/index.html

Bence msjinizi silin ,guvenip siparis veren olabilir,kimse madur olmasin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Stones Throw

quote:

Orijinalden alıntı: cemsuzen

Beyler stok araştırırken bir site buldum, adamlar ön sipariş sitesi olduğunu ve gelecek stok kadar sipariş aldıklarını iddia ediyorlar, fiyatları da uygun fakat tek sorun güvenilir mi? İnternette firma ismini araştırdım hiç birşey yok, site ismini araştırdım keza aynı şekilde birde buraya yazayım sizde bir inceleyin istedim yorumlarınızı merak ediyorum?

Sitenin adı :http://playstation4-500gb.com/index.html

Bence msjinizi silin ,guvenip siparis veren olabilir,kimse madur olmasin..

Haklısınız sildim, bende güvenemedim zaten büyük ihtimal sıkıntılı bir satış sitesi.

• Böyle ne olduğu belirisiz yerlerden uzak durun hocam..

@cemsuzen
  • cemsuzen kullanıcısına yanıt
    İyi niyetlisi Amazon'dan alır size gönderir, kötü niyetlisi paraları toplar ve sırra kadem basar.
  • Beyler şu ürünler gümrükten geçsede biran önce alsak. Limanda ürünler
  • @bhdr84 arkadaşım yanlış bilgin var 2 gündür konuyu alt üst ettin

Amazon 30 gün içinde cihazını değiştirir, iade alır( kargo parası onlara ait)

Ama gelelim 30 günden sonrasına o zaman uluslararası garanti devreye girer amazon aradan çekilir sen amerika Sony ile baglantiya geçmek zorundasın ve kargo parasini karsilayacaklarini sanmıyorum..
    Amazon sana ilk 30 günün garantisini kendi veriyor. Ama sonrası için ne yaptırır ne karışır nede kargo parasini verir

Hatta sunuda söyleyim o ilk 30 güne aldığında kargo geçen ilk 5-6 gün de dahildir

• Recharged kullanıcısına yanıt
    evet ama 13 aralık içindi o önsipariş, teslim edemeyince mecbur ocağa kaldım.
  • Beyler size tavsiyem vatan gibi yerlere parayı verip güvenmeyin sonra mağdur olmayın (parasal anlamda değil, alamazsanız da paranızı hemen iade ederler ama konsolsuz kalırsınız)
    imkanı olan işi olmayan (muhtemelen hafta içi çıkacaktır konsol) sabahtan gidip hemen kapsın bi tekno marketten, ben öyle yapıcam şahsen işe gitmeyeceğim o gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drejtc -- 6 Ocak 2014; 20:27:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

@bhdr84 arkadaşım yanlış bilgin var 2 gündür konuyu alt üst ettin

Amazon 30 gün içinde cihazını değiştirir, iade alır( kargo parası onlara ait)

Ama gelelim 30 günden sonrasına o zaman uluslararası garanti devreye girer amazon aradan çekilir sen amerika Sony ile baglantiya geçmek zorundasın ve kargo parasini karsilayacaklarini sanmıyorum..
    Amazon sana ilk 30 günün garantisini kendi veriyor. Ama sonrası için ne yaptırır ne karışır nede kargo parasini verir

Hatta sunuda söyleyim o ilk 30 güne aldığında kargo geçen ilk 5-6 gün de dahildir

Hic bosuna ugrasma dostum, adam bir haftadir konuyu kavrayamadigi gibi, burda herkese yalan/yanlis bilgi vermekte israrci. Ama tabii esasinda bu kitligindan degil, burda baskalarina elindeki malin 1 senelik garantisi olduguna ikna edip 1700 TL ye kakalamaya calisiyor olmasindan. Olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morbeas -- 6 Ocak 2014; 20:29:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Beyler size tavsiyem vatan gibi yerlere parayı verip güvenmeyin sonra mağdur olmayın (parasal anlamda değil, alamazsanız da paranızı hemen iade ederler ama konsolsuz kalırsınız)
    imkanı olan işi olmayan (muhtemelen hafta içi çıkacaktır konsol) sabahtan gidip hemen kapsın bi tekno marketten, ben öyle yapıcam şahsen işe gitmeyeceğim o gün.

Ben 13 aralıkta sırf ps4 için işe gitmedim izin almıştım. Sabah 10 da birsürü yere sordum ama hiçbirinde yoktu. Sanki yine öyle olacakmış gibi geliyo hiç umudum yok. Umarım dediğin gibi sabah 10 da bulabiliriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Beyler size tavsiyem vatan gibi yerlere parayı verip güvenmeyin sonra mağdur olmayın (parasal anlamda değil, alamazsanız da paranızı hemen iade ederler ama konsolsuz kalırsınız)

Ben de ise gitmem o gun ama hangi gun, tam olarak?! :(
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.