Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustang_88

Sağolun hocam. Şimdi bilmemezlikten soruyorum. Bu gözle görünür muhabbeti var ya gerçekten dediğiniz olay gerçekleştiğinde bariz görüntü veya akıcılıkta farkedecek mi ? Birde bu atıyorum pro için fifa17 ye patch geldi 4k da mükemmelleşti diyorlar ya 1080p de böyle bir şey olmadı mı ? Sadece yeni oyunlar için mi geçerli bu yazdıklarınız 1080p için? Umarım saçmalamamışımdır, cevabınızı beklerim...

tabiki bariz goruntu ve akicilik farki var..arada ucurum yok ama daha keskin detaylar daha yumusak dokular ve 1080p de 60fps farki proyu cok onde kiliyor..bundan sonra cikacak oyunlarda pro optimize olacak patch degil oyuzden last of us2,spiderman,god of war vb yeni oyunlar proda daha performansli olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hocam merhaba. Kullandığınız televizyon bu mu?

http://m.n11.com/samsung-ue-55ku7000-55-138-cm-4k-uhd-smart-led-tvdahili-hd-uyd-P113320369

Evet hocam
  • İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Ya ben fark yok demiyorum sadece 1080p de fark şuan çok az grafiksel olarak,4K tvsi olan alsın kullansın abi,1 yıl sonra falan bende alıcam Allahın izniyle,kullanan arkadaşlar da güle güle kullansın.

Teşekkür ederim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClaymoreCountry -- 25 Ocak 2017; 13:2:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Bir kere ben sizin kardeşiniz falan değilim ve kimseyi de yemiyorum. Pro ile standart ps4 arasında siz kabul etsenizde etmesenizde fark var bu hem fps hem çözünürlükde. Fps farkını yılların ps oyuncusu olarak gözlerimle anlayacak kadar farkedebiliyorum Hamdolsun. Hala standart ps4 de var bende her ikisini aynı tv de aynı anda kullandım ve fark barizdi. Pro yağ gibi akıyor ve tam görsel şölen sunuyor. Ancak pro da sonuçta bir ps4 ve biz oyunculara bir seçenek sunuyor. Eksiklikleri var mı var tabi ama sundukları tatmin edici düzeyde. Standart ps4 pro çıktı diye çöp olmadı bence seçeneğimiz arttı. Fark yok demek saçmalık. Ancak bu fark zamanla artar mı bilemem ama kimisi için bu fark tatmin edici kimisi için ise tercih sebebi olmayabilir

Fark yok demek sacmalik ama gorsel solen sunduguda sacmalik, abartmayin, sallamayin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Fifa17 de cok ciddi fark var...

FİFA,PES ve NBA Native 4K keşke hepsi onlar gibi olsada masraf ettiğimize değse.
  • PS4 pro haftalardır hiçbir yerde yok buna yurtdışı mağazalarıda dahil kimse neden bunun hakkında konuşmuyor cihaz şuan hiçbir yerde yok ?
  • Arkadaşlar iyi bir araba yarışı önerebilecek birileri varmı eşimle birlikte oynamak için, tabi fiyat olarakta uygun olursa sevinirim project car ve drive cluba baktım beğenmedim.

• God of war 3 remastered alan var mi? fark var mi youtubedan baktim 3 le ayni?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt7

God of war 3 remastered alan var mi? fark var mi youtubedan baktim 3 le ayni?

Var bende. Çözünürlük farkı var sadece gözlemlediğim kadarı ile.
  • DoDam D kullanıcısına yanıt
    Arkadaş İsviçre'den yeni geldi, orada da yokmuş :)
  • Arkadaşlar selam, yeri değil ama hdr özelliği için bana kaliteli bir hdmi 2.0 kablo önerebilir misiniz?

• Cuh 7000 ile cuh 7016b arasinda fark varmi

• arkadaslar ben arastirdim ama yinede benden iyi bilenle4 vardir. ps4 pro ve ilerde cikcak konsollar icin en iyi 3000 4000 arasi tv nedir. 50 55 inc .?

• quote:

Orijinalden alıntı: arsemiea

arkadaslar ben arastirdim ama yinede benden iyi bilenle4 vardir. ps4 pro ve ilerde cikcak konsollar icin en iyi 3000 4000 arasi tv nedir. 50 55 inc .?

samsung 49ks8500

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

PS4 pro haftalardır hiçbir yerde yok buna yurtdışı mağazalarıda dahil kimse neden bunun hakkında konuşmuyor cihaz şuan hiçbir yerde yok ?

hocam var adanada...mediamarkt ve vatanda var..ama konsolun sirkilasyonu cok oldugu icin subeden subeye cihaz cekmiyorlar..

• teknosa'dan dün alıp da kargolanan var mı? hala 1 gündür kargoya verilmek üzere hazırlanıyor diyor...sanırım yine sıkıntı var.

nereye el atsam kuruyor ya, vatan'dan kurtulduk derken...sabah başka bir şey sipariş verdim, o kargolandı teknosa'dan, bu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 25 Ocak 2017; 16:24:31 >
  • http://m.n11.com/4k-hdmi-20-switch-3x1-pigtail-uhd-4k2k60hz-full-3d-high-spe-P153733632?cid=604001&gclid=COyolqOx3dECFa0V0wodAwwFPA&gclsrc=aw.ds

Arkadaşlar bu ürünü pro nun hdmi kablosu için ara uzatma kablosu olarak kullanabilir miyim?

• rockyy R kullanıcısına yanıt
    Teknosanın web sitesinden aldıysanız kargolansa bile oraya bilgi geç giriyor. Kargolanmiş olabilir müşteri hizmetlerine sorun. Ben bir şey almıştım onda anlattığım sekilde oldu.

• Pro olan Playstation cafe var mı bildiğiniz İzmir ya da İstanbulda ?

Youtube'da Fifa izledim ve çok güzel geldi görüntü.
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam, şimdi aradım standart cevapları verdiler 3 işgünü falan. yani oradakiler de farklı bir şey göremiyor.

bahtsızım ya, hangi teknomarkete baksam stoğu bitiyor :)
  • 
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.