Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soyle bir muhabbet var ps4 prosu olmayan! Benim elimde ikiside var eskiside elimde patlamadı alıcı bar ama satsammı bilemiyorum malım kıymetlide nihahaha neyse gelelim sadede ben fark goremiyorum ne yapayım yani iki makineminde foto cekip buraya koyayım mı? Alla yok işte fark gıremiyorum la 35 oldum acep gozlerim mi bozul du ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar vatan bilgisayar internet sitesinden bu ürünü alıp madur olmayınız.5 gün önce verilen siparişi bugün itibariyle stoklarımızda yok diye iptal etmişlerdir.Bu 5 gün içerisinde başka platformlardan kolayca alabileceğimiz ürünü bu sözde teknoloji marketi yüzünden alamadığımızla da kaldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teologin09 -- 25 Ocak 2017; 11:4:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iki gün önce vatandan verdiğim siparişten sonra bugün

Degerli Musterimiz, web sitemizden vermis oldugunuz

SONY PS4 PRO urunu stoklarimizda kalmamistir. Tedarikci firmadan tedarik suresi 1 aydir. Dilerseniz siparisinizi bekletebilir, dilerseniz iptalini saglayabiliriz. Diye mesaj geldi şakamı bu ? Madem yok niye 2 gün sonra söylüyorunuz bide parayı çektiler.şikayet edicim bunları başına aynı şey gelenlerde etsin

• canoo kullanıcısına yanıt
    Evet şikayet edelim.Tatilimizi zehir ettiler resmen.

• Almayın şu vatandan hiçbir şey 5 kuruşluk ürün bile almayın

• Bu nedir arkadaş ya resmen bas git pro al diye adamın içini karıştırıyorlar.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam fark ettiniz bilemiyorum ama slim bundle o. Pro bundle çıkmadı henüz. Ama sizin ağzınız çok yandı pro konusunda, alında rahata erin

• Denizli Forumçamlık Teknosa da 3 adet var Pro

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    slim olduğunu farkettim. onun yerine pro yu düşününce adamın içi bir acayip oluyor. zaten sıfır alsam pro alırım. ama şubatın 21 inde benim zalım kanki almanya'ya ablasının yanına gidecek ablası pro hediye edecek orada. bana da normal ps4 ü gönderecek büyük ihtimal ben arada onla oynarım. zaten vaktim olmuyor oyuna. istediğim oyunlar da gelmedi. psn indiriminden 2 oyun aldım zaten gelecek cihazda 5-6 tane oyun yüklü benim hesabı da eklediğimde gayet fazla oyunum olur. plus da var. bir de almanyadan ablasına RE7 nin kutulusunu aldırabilirsek tamamdır. yoksa eşimi ikna ettim pro al diyor. ama onu ben bilirim önce aldırır sonra oynamaya kalkınca evde kıyamet kopar onu düşününce hevesim kaçıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armant81

Soyle bir muhabbet var ps4 prosu olmayan! Benim elimde ikiside var eskiside elimde patlamadı alıcı bar ama satsammı bilemiyorum malım kıymetlide nihahaha neyse gelelim sadede ben fark goremiyorum ne yapayım yani iki makineminde foto cekip buraya koyayım mı? Alla yok işte fark gıremiyorum la 35 oldum acep gozlerim mi bozul du ki?

Televizyonunuz 4k eminsiniz degil mi?

Sende eşine şantaj yap bak oynamaya bırakmassan eğer gece hayatına akarım de
    Eve geç gelirim. Yüzüme hasret kalırsın de fatih de işte fatih uydur bir şeyler
    Bak oyun oynarken evde hep gözünün önünde olucam de uzun saatler oynamam de

Sizinde arkadaşınız aylardır ulaşamadı ablasının yanına. Napıyor yaya mı gidiyor Nihai karar sizin hocam ama eşinizden izni koparmışsınız bu fırsatı tepmeyin derim size.

• Telefonlada söyledim bişey yapamıyorlarmış .Vatanın sitesine şikayet var.coma hepsine şikayet ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canoo -- 25 Ocak 2017; 13:38:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyacı_23

Aylar süren bekleyişimin ardından istediğim ikiliye(pro+bf1)sahip oldum. Şunu belirtmek isterim ben sizler kadar bilgi sahibi değilim ama gözlemlediğim kadarıyla bu oyunu 4K tv de slim modelle oynadım dün de pro ile oynadım arada gerçekten fark var Yok diyenler neye göre Yok diyor anlamış değilim açıkçası yine de herkesin görüşü düşüncesi kendine artık yapılacak olan belli zevkle oyunları oynamak.

Mesela? Mesela ne farkı var bi de? Bir de tv modelini yaz buraya.

• Millet şaşırmış,bu forum da ki yaş ortalaması 11 falan mı? OLED. Tv standı olan bir yere normal ps4 alın gidin,izin isteyin baglayın tv ye.OLED tv de ki goruntu de farklı gelicek sizlere.Ben yeni Tv aldım uncharted 4 ile bloodborne un giriş sahnelerine baktım goruntu farklı!Bu tv den kaynaklı bi olay makine ile alakası yok. Sizler de oyle bi muhabbet donuyor ki su an,ev de tüplü tv olsada farketmez ps4 pro herşeyi halleder gibilerinden.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    ablası yüzünden bir bakarız diyor bir düşüneyim diyor aylar geçiyor geçen hafta da buraya gel alayım demiş birden. fikir değiştirmiş anlayacağın hatta kankiyle de konuşmuştum ben vazgeçtim almazsa almasın demişti sonra aramış gel buraya alayım demiş. onun işi bitmez bir ev alır param yok der bir araba alır borcum var der proya gelince param yok der. nasıl olduysa alacağı tuttu. bizim zalımda para çok 10 tane pro yine alır da onun da derdi ablasına bedavaya aldırmak. yoksa alır gönderirim konyadan. bu sefer kesin yani şubatın 21 ine de bilet almış. eşimin mevzusuna gelince o al der ama sonra başımda boza pişirir benim ağzım ps4 te çok yandı. anamı ağlattı sattım sonunda kurtuldum. zaten ps4 gelir yakında yine başlar.
  • PRO'da grafikler fenaaa

Samsung KU557000 ile çektim (4K+HDR Açık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiFAMaster10 -- 25 Ocak 2017; 11:54:37 >

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    abi 2 çocukla o riske girilmez bişey olursa pro yu alır senin eve yerleşirim bak şimdiden söylüyorum.
  • Yok vallaha degil.

• 
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.