Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm hdr tv lerin genel özelliği mi yoksa belli bir marka modelde mi bı olay oluyor. Tüm hdr lerde varsa boşuna o kadar para vermeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uhd blu ray player olmaması kötü olmuş...

• 5000lirayı gözden çıkaran adam da kusura bakmayın, hiç ağlamaz bu forumlarda, sitelerde. Satar farkı verir diğerine geçer, No problem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Üç ay sonra yıl olacak 2017,hala konsol - pc tartışması sürüyor. İnsanlar buraya ps4 Pro hakkındaki gelişmeleri okumak için geliyor. Fakat birkaç sayfadır ps vs pc tartışması var. Bir kere iki platform apayrı dünyalar. Her birinin kendine özgü avantajları var. Ekonomi yönünden bie sıkıntı yoksa bir insan elbette en iyi performansı pc'den alacaktır. Fakat bir pc'ye 10 bin tl yatırsan bile,Tv'nin karşısına geçip uzanarak ps'de bf oynamaktan aldığın keyfi hiçbir zaman alamazsın. Yedi yıllık bir pc geçmişim var. Her türlü oyunu oynadım,kuzenlerimle gamepad kullanarak pes de oynadım. Ancak 2012'de ps3 aldığım zaman resmen rahata kavuştum. Ekran kartıymış,rammiş Windows hata raporuymuş bunları düşünmeden oyun oynama keyfine erişmiştim. Bakın,burada konsol öne çıkıyor.
    Pc oyuncusu ps'nin yukarıdaki avantajına rağmen ps oyuncusuna göre çok daha özgürdür. Sözgelimi ps oyuncusu, oyun yapımcısının oyundaki tasarrufu ile yetinmek zorundadır. Oysaki pc oyuncusu istediği her şeyi yaparak stabilitede zirveyi yakalayabilir.
    Exc.oyunlar bana göre bir avantaj değil. Pc'de en sevdiğim oyun fm'dir ve ps'de fm yok. O zaman ps çok mu kötü diyeceğiz? Hayır,ikisi de apayrı dünyalar. Bu yüzden bunları tartışmaya hiç gerek yok.
    Kazanan her zaman oyun yapımcılarıdır. Siz ps vs pc dedikçe bir şey kazanmıyorsunuz. Rockstar Games'in umrunda mı ps ve pc karşılaştırması?

halaa konsol-pc tartışması sürüyor demişsin, insanlar buraya ps4 pro hakkındaki gelişmeleri okumak için geliyor demişsin ama aynı şeyi sen yapmışsın ?

Şimdi diğerlerinden ne farkın kaldı ?

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Yeni tanıtılan ürünlerinde zaten Blu-ray kullanmadı Sony. Bu yüzdendir ki birisini 299$ diğerinide 399$ fiyatıyla satışa sunuyor.

• _nick falan yok_ _ kullanıcısına yanıt
    Evet kıyaslama yaptım hocam,ama bunu ikisinin birbirine karşı mutlak üstünlüğünün bulunmadığını göstermek için yaptım. Yani bu kıyaslamanın sonu yok. Farklı alanlar olduğu için mutlak üstünlük söz konusu olamaz.

• guguk kullanıcısına yanıt
    BlackLead kullanıcısına yanıt
    Heheh aynen bende ps3'ü 3 hafta önce 565₺ okuttum, ps4 alacaktım ki 7 Eylül mevzusunu duydum. Pro gelsin onu alcaz sonuçta bizde bi mağduriyet yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaziMustafaKemalPasa -- 12 Eylül 2016; 15:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakressatto

Heheh aynen bende ps3'ü 3 hafta önce 565₺ okuttum, ps4 alacaktım ki 7 Eylül mevzusunu duydum. Pro gelsin onu alcaz sonuçta bizde bi mağduriyet yok :)

Ps satıp ps4 pro bekleyenler klubüne hoş geldin

• Beklerim kardeşim hertürlü yani :)
    2-3 sene sonra da ps5 çıkarsa o da zorumuza gitmez Allahın izniyle ona geçeriz. Enayilik veya hovardalık değil bunun adı, ps4 sahibi olsaydım şu anda elbette pro almazdım yani lâkin ps3'ten pro'ya geçilir. Araba bile alıyorsun değişiyorsun, hayatı öğrenmeye çalışan kardeşlere küpe olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaziMustafaKemalPasa -- 12 Eylül 2016; 15:48:09 >
  • Pro 4k oyun oynatacaksa 1080p de de ultra ayarlarda,yuksek AA degeriyle oyun oynayabilecegiz dogru mu?
    Sahsen 4k tv almayi dusunmuyorum ama 1080p de ultra detaylarda daha temiz goruntuyle oynama imkani sunacaklarsa proya gecmeyi dusunuyorum. Bu konuda net bilgi var mi pek takip edemedim pro detaylarini?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Pro 4k oyun oynatacaksa 1080p de de ultra ayarlarda,yuksek AA degeriyle oyun oynayabilecegiz dogru mu?
    Sahsen 4k tv almayi dusunmuyorum ama 1080p de ultra detaylarda daha temiz goruntuyle oynama imkani sunacaklarsa proya gecmeyi dusunuyorum. Bu konuda net bilgi var mi pek takip edemedim pro detaylarini?

Yapımcısı verecek kararını. Aletin sadece 4K için geldiği forumlarda uydurulan koca bir yalan. En yakın Rise of the Tomb Raider örneğine bakarak anlayabilirsin olayı. 4K, Enhanced Visual -High kaplama, ışıklandırma, level design vs- ve yüksek Frame Rate. Üç farklı seçenek. Bunlardan televizyonuna uygun olanı ya da kendi tercihine göre istediğini seçip oynuyorsun. Yapımcıya gönderilen DevKitler de bu seçenekler standart prosedür olarak verilmiştir; 4K yerine Enhanced Visual tercihini yapar çoğu. Sadece 4K diye gösterip detayını belirtmese bile update alan bir oyun standart makineden daha iyi visual verecek zaten. Update alması yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 12 Eylül 2016; 16:09:25 >

• Beyler bir sorum olacak bilgili arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
    144hz 1ms monitörde ps4 kullanıyorum ancak fps istediğim seviyede değil ps4 proda fps ve görüntü kalitesi bariz şekilde artar mı? Pcdeki gibi 60 fps akıcı görüntü alabilir miyim? (Şu an alamıyorum)
    Eğer böyle birşey mümkün olursa ön sipariş vermeyi düşünüyorum.
    Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

• Ps4'ü satip Pro'ya gecelim dediğimizde ayni hesaplarımızı ve dolayisiyla library'deki mevcut oyunlarımızı kullanabilecez degil mi? Ayrica Dualshock 4 kollar da ayni sanirim?

• _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Oyuna göre değişir.

• ps4 1tb'ın satış fiyatı düne kadar 400$ değil miydi, 1699tl'den satılıyor türkiye'de. pro da bu fiyata gelir büyük ihtimal, ne 2500ü
  • J.A.Cooper kullanıcısına yanıt
    Biraz açar mısınız?

• Tekrar yazıyorum. Tereddütteki arkadaşlar. Özellikle full hd oynayacaklar. Çıktığı gibi almak zorunda değiliz. Tüm dünyayla aynı anda bizdede çıktığına göre yeterli stok olacaktır. Bekleyin alsın millet karşılaştırma görüntülerini görelim sonra karar veririrsiniz.

• Beyler normal ps4 kolu pro da çalışıcakmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: LiLaLo

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

Kardeş 1080p de bile ağzım açık kaldı bir de sen bir bak 4K da

İzledim.Gayet iyi ama her ne kadar 4k'da izlesen stream video olduğu için, resim kalitesi düşük oluyor. Ham hali harika olur.

İllaki PC cilerin de sonu geldi 400 dolara 4K hemde bir sürü KRAL EX oyun ile

/>

Bir sürü kral ex mi bir elin parmağını geçmez. Hem sanmayın ki Sony GoW ve TLoU2 gibi önemli exclusive oyunları Pro için çıkarsın. Bu oyunları PS5'e saklarlar. Pro'da da oynarsınız hadi gene iyisiniz.

Ps5 için mi saklar, o kadar da değil kardeşim

Ps5 için saklamaz fakat o oyunların remastered i yapar ps5 e
    Ps3 oyunlarını ısıtıp ısıtıp Ps4 e önünüze nasıl koyduysa Ps5 de aynısını yapacak
    Ps4 deki oyunları ısıtıp ısıtıp önünüze koyacaklar
    Afiyet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix506 -- 12 Eylül 2016; 16:59:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

Beyler bir sorum olacak bilgili arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
    144hz 1ms monitörde ps4 kullanıyorum ancak fps istediğim seviyede değil ps4 proda fps ve görüntü kalitesi bariz şekilde artar mı? Pcdeki gibi 60 fps akıcı görüntü alabilir miyim? (Şu an alamıyorum)
    Eğer böyle birşey mümkün olursa ön sipariş vermeyi düşünüyorum.
    Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Forumdakiler genelde aletin 60 fps vereceğini düşünüyor tavsiyem bu konuyu yabancı forumlarda araştırman. Bunun dışında görseller ışık, gölge, kaplama, anti aliasing vs. çok daha iyi olacak pro'da piyasaya çıksın karşılaştırmalara bi bak tatmin ederse seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 12 Eylül 2016; 17:05:36 >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.