Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusura kalmayın forumdaşlar. Mesajlarımın amacı konuyu saptırmak değildi ama deneyimlerimi paylaşırken öyle oldu biraz. Ps4 pro'ya gelince fiyatı kesinlikle 2000₺+ olmaz ama şu anki ps4'ün fiyatını düşünürsek 1800 civarı olur. 1799₺ veya 1899₺ olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Hocam keşke sadece diğer platformlar konuşulsa, konuda PS4 kullanıcısından ziyade, konsolu karalamak için gelen Xbox'çı var. Onlar da ne yapsınlar 1 yıl daha bekleyecekler...

Yani banane pc den Xbox dan onlarla ilgili bilgi almak için bu konuda ne işim var ben ps4 ile ps4 pro merak ediyorum nasıl bir fark nasıl olacak diye bende ps4 var acaba ps4 pro almak değer mi değmez mi bilgi almak istiyorum
    Ordan çıkıp Xbox söyle pc böyle Xbox ile pc den bilgi almak istesem onlari arastirim
    Konuların böyle amaçsız yerlerlere çekilmesi çok saçma ana konuyu okuyup son sayfaları bir okuyayim ne var ne yok diye buraya okuyan kişi acaba yanlış yere mi geldim der
    Bizde biliyor para harcasan pc de iyi olacak oyunları oynayabileceksin ama ben ps4 de oyun oynamaktan daha çok zevk alıyorum
    Şimdi ps4 olanın %90 ni pc de vardır
    Ben pc ye parayi yatiracagima PS4 de para yatırım bu kişinin tercihi yani pc söyle böyle diyince adan pc ye geçmiyor
    Bu yine devam edecek aynı tartışmalar
    Bilgi almak isteyende sorusu kaynayip gidecek
    Forum bilgi almak için var ana konu Playstation

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Tabiki tv al şimdi bu ps4pro nerden baksan en düşük 2500 TL olacak üzerine 1 000 TL koy tv al

akıl mantık işi değil ps4pro, ps3 ve ps4 üm var bana yetiyor ötesini istemez

2500tl mi 400 dolar satılan alet 2 katı fiyatla mi alacaz kimse almaz ki almak isteyende yurt dışından alır 2500tl olmadı imkansız

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura kalmayın tekrardan. :) Ps4 ve Ps4 pro farkına gelecek olursak gpu tarafında x2'lik bir fark var. Bu yüzden hatrı sayılır bir fark olacaktır. Ama "yeni nesil konsol çıktı hemen geçmeliyim" gibi bir fark yok tabii ki. Bir şey söylemek için erken, hele bir çıksın, test edilsin öyle daha net bir cevaba varırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: kafsinkaf90

hdr acikken input lag hayvan gibi yukseliyor gibi bir sey okudum yabanci bir sitede...nefes alsin yeter 4+hdr olsun diyenler tv almak icin acelee etmeyin iyi arastirin ahanda link:
    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-the-best-4k-screens-for-hdr-gaming

Aynen mesela bende şu an 4K Tv almicam sebebeine gelince bende SONY 55'' kdl55hx850 var oyun performansı da görüntü kalitesi de el muhteşem SONY nin amiral gemilerinden . 4K için o tarz bir amiral gemisi çıkacaktır yani PS5 döneminde 4K için yine SONY Amrial Gemsisi almayı planlıyorum daha tam oturmadı 4K olayı Tv lerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 12 Eylül 2016; 13:17:47 >

• PRO modeli hiç umrumda değildi ama videoları seyrettim. Cidddi ciddi daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Kardeş 1080p de bile ağzım açık kaldı bir de sen bir bak 4K da

İzledim.Gayet iyi ama her ne kadar 4k'da izlesen stream video olduğu için, resim kalitesi düşük oluyor. Ham hali harika olur.

İllaki PC cilerin de sonu geldi 400 dolara 4K hemde bir sürü KRAL EX oyun ile

/>

Bir sürü kral ex mi bir elin parmağını geçmez. Hem sanmayın ki Sony GoW ve TLoU2 gibi önemli exclusive oyunları Pro için çıkarsın. Bu oyunları PS5'e saklarlar. Pro'da da oynarsınız hadi gene iyisiniz.

Sen de amma Troll çıktın. God of War PS4 için duyuruldu.

Ağlak Necmi'ler doluştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

quote:

quote:

quote:

İzledim.Gayet iyi ama her ne kadar 4k'da izlesen stream video olduğu için, resim kalitesi düşük oluyor. Ham hali harika olur.

/>

Bir sürü kral ex mi bir elin parmağını geçmez. Hem sanmayın ki Sony GoW ve TLoU2 gibi önemli exclusive oyunları Pro için çıkarsın. Bu oyunları PS5'e saklarlar. Pro'da da oynarsınız hadi gene iyisiniz.

Ağlak Necmi'ler doluştu.

Ben PS4'e çıkmaz mı dedim? Sizin okuma-anlamanız da mı yok evladım? İlkokul zeka seviyenizle benimle polemiğe girmeyin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

/>

Ağlak Necmi'ler doluştu.

Ben PS4'e çıkmaz mı dedim? Sizin okuma-anlamanız da mı yok evladım? İlkokul zeka seviyenizle benimle polemiğe girmeyin.

PS5'e saklarlar diyorsun. Daha kendi yazdığından haberin yok.

God of War, PS4 için yapılıyor. Trollük yapacağım diye sıvamana gerek yok...

• Sony e3 bir sürü güzel oyun tanıttı ama cıkıs tarihleri belli degil cogunun. yani nerdeyse 1 sene icinde dogru duzgun exc cıkmayacak. Su pronun cıkısına bi exc koysalar süper olurdu

• Türkiye de yaşadığın sürece herşeyi abartabilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

/>

Ağlak Necmi'ler doluştu.

Evet PS5'e saklarlar dedim. Bundan PS4'e çıkmayacak anlamı çıkardıysan bu senin problemin. Zamanında PS3 için yapılıp henüz PS4'e çıkmayan exclusive gördük.

Ne oluyor ne bitiyor haberiniz yok çıkıp burada laf yetiştiriyorsunuz.

• Üç ay sonra yıl olacak 2017,hala konsol - pc tartışması sürüyor. İnsanlar buraya ps4 Pro hakkındaki gelişmeleri okumak için geliyor. Fakat birkaç sayfadır ps vs pc tartışması var. Bir kere iki platform apayrı dünyalar. Her birinin kendine özgü avantajları var. Ekonomi yönünden bie sıkıntı yoksa bir insan elbette en iyi performansı pc'den alacaktır. Fakat bir pc'ye 10 bin tl yatırsan bile,Tv'nin karşısına geçip uzanarak ps'de bf oynamaktan aldığın keyfi hiçbir zaman alamazsın. Yedi yıllık bir pc geçmişim var. Her türlü oyunu oynadım,kuzenlerimle gamepad kullanarak pes de oynadım. Ancak 2012'de ps3 aldığım zaman resmen rahata kavuştum. Ekran kartıymış,rammiş Windows hata raporuymuş bunları düşünmeden oyun oynama keyfine erişmiştim. Bakın,burada konsol öne çıkıyor.
    Pc oyuncusu ps'nin yukarıdaki avantajına rağmen ps oyuncusuna göre çok daha özgürdür. Sözgelimi ps oyuncusu, oyun yapımcısının oyundaki tasarrufu ile yetinmek zorundadır. Oysaki pc oyuncusu istediği her şeyi yaparak stabilitede zirveyi yakalayabilir.
    Exc.oyunlar bana göre bir avantaj değil. Pc'de en sevdiğim oyun fm'dir ve ps'de fm yok. O zaman ps çok mu kötü diyeceğiz? Hayır,ikisi de apayrı dünyalar. Bu yüzden bunları tartışmaya hiç gerek yok.
    Kazanan her zaman oyun yapımcılarıdır. Siz ps vs pc dedikçe bir şey kazanmıyorsunuz. Rockstar Games'in umrunda mı ps ve pc karşılaştırması?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 12 Eylül 2016; 14:05:37 >

• Bazı arkadaşlar hdr oyun oynayacağım diyor ama o iş yaş çünkü, tvlerde oyun modunda tüm ek görüntü iyileştiriciler kapanır. Hdr de buna dahildir. Hdr gibi özellikleri açınca inputlag çok artar ve oyun oynamak zorlaşır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Yok 5000 olacak biraz daha koysun arabayı yenilesin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: lumiafanx920

Bazı arkadaşlar hdr oyun oynayacağım diyor ama o iş yaş çünkü, tvlerde oyun modunda tüm ek görüntü iyileştiriciler kapanır. Hdr de buna dahildir. Hdr gibi özellikleri açınca inputlag çok artar ve oyun oynamak zorlaşır.

Dostum o söylediğin sadece bazı TV'ler için. Game Mode da HDR özelliğini açan TV'lerde var. Zaten HDR sinyalini aldıkları vakit otomatik olarak Wide Color Gamut'u aktif ediliyor. Bazı durumlarda kendin açman gerekiyor. Ama dediğin gibi bazı TV'lerde Game Mode da HDR çalışmıyor, sadece Cinema Mode da çalışıyor buda haliyle input-lag yapıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

/>

Ağlak Necmi'ler doluştu.

Evet PS5'e saklarlar dedim. Bundan PS4'e çıkmayacak anlamı çıkardıysan bu senin problemin. Zamanında PS3 için yapılıp henüz PS4'e çıkmayan exclusive gördük.

Ne oluyor ne bitiyor haberiniz yok çıkıp burada laf yetiştiriyorsunuz.

Yav bırak git amacını biliyoruz. Kimi kandırıyorsun?

Çoğu oyunun PS4 için yapım aşaması yarılanmıştır.

- God of War
    - Days Gone
    - Spider-Man
    - Detroid Become Human
    - Horizon Zero Dawn

Çıkış tarihi uzasa uzasa Death Stranding uzar... Last of Us 2'nin yapımına da büyük ihtimalle başlanmıştır.

• Yaşlarına mı vermeliyiz bilmiyorum bazı arkadaşlar bu söylediklerinizi bi türlü anlayamıyor, isteyen istediği platformda oynasın nedir bu üstünlük taslama çabaları, sanırsın oynadığı platformu kendi üretti, o kadar savunuyor

• çok yanlış bir yola girdi sony. bakalım neler olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Oyunların Pro etiketlilerle normali arasında illaki fark olacaktır diye düşünüyorum fiyat konusunda.

Ör: Horizon Zero Dawn Pro versiyonu 249 TL normal versiyon 149 TL.

Hocam ne yaptın sen öyle olsa kimse pro almaz zaten..
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.