Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu konuya dolusan bunca xbox ve pc varken onlarin elestirileri bu kadar cok iken
    ..demekki Sony dogru isler yapmis yola devam
    Sony exc oyunlari xbox a cikmis tum.excleri topla bi Last of Us etmez.Dunya uzerinse last of us ve Uncharted konusulur ama ben xbox icin konusulan bisey goremedim henuz.Fanboylukmu desem.kiskanclik krizlerimi desem anlam veremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X360 daki 3K sorununu 6 yılda çözemeyen bir firmanın konsolunu almak yeni nesil diye (Xone) 10 sene önceki nesili piyasaya süren bir firmanın konsolunu almak bence ne bileyimm :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konsolların eski günlerine dönmesini istiyorsak rekabet artmalı sony'nin tekelliği bitmeli.İlk defa microsoft'un şu scorpia işi başarılı olsun biraz sony'nin etekleri tutuşsun istiyorum.Ne zamandır piyasada tekelleşti oyuncu dostu yerine müşteri dostu oldu adamlar.Rekabet bizim işimize gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

X360 daki 3K sorununu 6 yılda çözemeyen bir firmanın konsolunu almak yeni nesil diye (Xone) 10 sene önceki nesili piyasaya süren bir firmanın konsolunu almak bence ne bileyimm :))

Öyle mi :))))))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Fanboy Kusura bakmada Pc cileri somuren firmalarin karsisinda duran bitek sony var ben 1300 luk makinamla bf1 dahil pc ye cikmis cikacak oyunlarin ℅90 ini ps4 de akici oynuyorsam bi 5 yil senin burda laf konusman cok yersiz Allah sony den binkat razi olsun yinede habl bu arada asla bi sony exc oyun oynayazsin a ben pc oyunlarini herturlu oynamaya devam edecem 1300 tl lik cihazimla 1300 1300 1300

Siz playstationu tanrı ilan etmişsiniz yav he he ben 5 yıllık pc ile bf 1'i yüksek ayarlarda 40-50 fpsde akıcı oynuyorum acaba sen 5 yıllık konsolunla battlefield 1'i lowda bile oynayabiliyormusun a pardon ps 3'e çıkmamıştı dimi bf 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powerman1923 -- 11 Eylül 2016; 21:12:16 >

• Hocam galiba okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Siz o pcyi satarsanız 900 liraya aldığınız malzemeleri salona koyar izlersiniz. Ancak şu an Playstationunu satan bir adam üstüne 400 lira ekleyip ps pro alabilicek ve bir çok pahalı bilgisayarla aynı görüntüyü elde edicek bir de üstne upsale da olsa 4k oynayacak. 1080p ultra grafik sunuyor bu alet farkındaysanız siz pc sistemini seviyor olabilirsiniz kullanabilirsiniz de kimse bir şey demiyor ama burda fiyat performans konuşuyoruz ve bu konuda da Ps pro çok iyi bir cihaz inkar etmek için lafı anlamamazlıktan gelip yuvarlayıp durmayın.

• Konuya giriyorum küfür etmeden çıkabildiğim için kendimi tebrik ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Hocam galiba okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Siz o pcyi satarsanız 900 liraya aldığınız malzemeleri salona koyar izlersiniz. Ancak şu an Playstationunu satan bir adam üstüne 400 lira ekleyip ps pro alabilicek ve bir çok pahalı bilgisayarla aynı görüntüyü elde edicek bir de üstne upsale da olsa 4k oynayacak. 1080p ultra grafik sunuyor bu alet farkındaysanız siz pc sistemini seviyor olabilirsiniz kullanabilirsiniz de kimse bir şey demiyor ama burda fiyat performans konuşuyoruz ve bu konuda da Ps pro çok iyi bir cihaz inkar etmek için lafı anlamamazlıktan gelip yuvarlayıp durmayın.

Ps pronun 4000-5000 liralık pc ile aynı grafiğimi vereceğini zannediyorsun şu 4k upsale ammada büyüttünüz sonuçta fake 4k bazı oyunlarda pc içinde böyle fake 4k modları vardı

Bu kadar parayı pcye veren birisi gerçek 4k'da oynar oyunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powerman1923 -- 11 Eylül 2016; 21:21:16 >

• Pc sahibi olarak konsolda oyun oynamak daha keyifli ancak single player oyun oynayan biri için hiç ekonomik değil oyunlar ciddi maliyet makinayı almakla bitse astarı yüzünden pahalıya çıkıyor Türkiye sartlarında bi oyuna 200 tl vermek mantıklı değil korsan olsa bi Dakka durmam geçerim ps4,

• 3900 liralık sisteminizde 4k monitörünüz olmadığından açamamış olabilirsiniz videoları. İyi forumlar.

• Sony eğer lansmanında dediklerini yaparsa cihaz başarılı olur. Yoksa kimse 4K/20fps oyun oynamak istemez. Ayrıca bilgili arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. İstatistiklere göre ps4 pro normal ps4'den ortalama 2 kat daha güçlü. Peki ps4'ün 1080p/30fps verdiği yerde ps4 pro nasıl 4k/30fps verecek. Yanlış bilmiyorsam 1080p ve 4k arasında yaklaşık olarak 4 kat fark var. Bilen birisi cevaplarsa sevinirim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertesacker123 -- 11 Eylül 2016; 21:21:59 >
  • Gelelim PC fanboylarına.

Sayın fanboylar siz PS ye 3-4 sene bir konsol çıkarıyor diye gelip burada söyleniyorsunuzda sizin durumunuz nedir peki?

Yok ram değiştir yok ekran kartı değiştir yok Windows değiştir netten kaçak oyunları yükle beş kuruş faydanız olmaz firmalara 100 kuruş zararınız olur birde gelip burda ps ye ona buna laf çarparsınız.

Hile hurda dolu oyunları oynamaktan haz duyar uzaya çıkıp adam vurur sonrada hahaa nasıl vurdum diye sigaranızı çeker dumanınıda ekrana üflersiniz.

Sonrada buraya helip konsolları hadsizce eleştirir vurmaya kalkarsınız. Gidin işinize gücünüze bu konsol her yıl çıksa yine alacağız anlaştıkmı?

• FIFA 17 ps4 pro görseli veya videosu bulabilen var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Gelelim PC fanboylarına.

Sayın fanboylar siz PS ye 3-4 sene bir konsol çıkarıyor diye gelip burada söyleniyorsunuzda sizin durumunuz nedir peki?

Yok ram değiştir yok ekran kartı değiştir yok Windows değiştir netten kaçak oyunları yükle beş kuruş faydanız olmaz firmalara 100 kuruş zararınız olur birde gelip burda ps ye ona buna laf çarparsınız.

Hile hurda dolu oyunları oynamaktan haz duyar uzaya çıkıp adam vurur sonrada hahaa nasıl vurdum diye sigaranızı çeker dumanınıda ekrana üflersiniz.

Sonrada buraya helip konsolları hadsizce eleştirir vurmaya kalkarsınız. Gidin işinize gücünüze bu konsol her yıl çıksa yine alacağız anlaştıkmı?

Ulan fanboy steamde 100'e yakın oyunum var her oyunu pcye orjinal alıyorum sigarada içmem nasıl pcye nasıl çamur atacağını şaşırmışsın

quote:

Gidin işinize gücünüze bu konsol her yıl çıksa yine alacağız anlaştıkmı?

Buradan belli oluyor nasıl birr fanboy olduğun

Zamanında 8-9 yıl biz aynı konsolla oyunları oynuyoruz sizin gibi 2-3 yılda bir parça değiştirmiyoruz derken iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powerman1923 -- 11 Eylül 2016; 21:25:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Arkadaslar bu konuya dolusan bunca xbox ve pc varken onlarin elestirileri bu kadar cok iken
    ..demekki Sony dogru isler yapmis yola devam
    Sony exc oyunlari xbox a cikmis tum.excleri topla bi Last of Us etmez.Dunya uzerinse last of us ve Uncharted konusulur ama ben xbox icin konusulan bisey goremedim henuz.Fanboylukmu desem.kiskanclik krizlerimi desem anlam veremedim.

Akp fanatikleri
    ve Playstation fanatikleri iki grubunda davranışlarıda aynı olurmu be
    Biri yolla köprüyle ülkenin geliştiğini zanneder birileride gran turismoyla oyun sektörünün geliştiğini zanneder

Bende çok benzettim yalnız değilmişim

Hayır yani xbox bölümünede bakıyorum onların konsollar ps prodan çok daha güçlü olacak olmasına rağmen bu playstation fanatikleri gibi havalı değiller yada her mesajları pcye çamur atma üzerine değil.

Bunlar firmayı sahiplenmişler hocam. Düzgün düsünemiyorlar bazı arkadaşlar. Bende de ps4 vardı sattım yakın zamanda ama hiç sahiplenmiyorum aksine hangi konsolda güzel oyun varsa veya cazip geliyorsa onu alırsın. Kafana yatmıyorsa da eleştirirsin. Acıkcası bence 40 milyon satmısken cihaz 2-3 kat güclüsünü cıkarmak 3 sene içinde sacma bi hareket.

• Scorpio daha güçlü olsa ne olacak?

Sony istese Pro'yu Scorpio gücünde veya daha güçlü çıkartamazmıydı? Evet çıkartırdı.

1 sene sonra konsol çıkarmakla MS zaten baştan kaybetti. Scorpio MS için One'da daha hüsran olacak.

• Konu öyle bi hale gelmiş ki cihaz hakkında bilgi veren yorumu cımbızla çekip almamız gerek. Biri PS konusuna gelip PC'sini över diğeri X1'ı över. Kardeşler eğer XBOX/PC'nin daha iyi yada daha önemli olduğunu düşünen biriyseniz zaten şu konuda işiniz yok durduk yere konuyu kirletmeyin. Elinde PS4 olup Sony'e nefret kusan adamı anlarım yeni konsolun tanıtılması gerçekten benide acaba elimizdeki cihazın durumu birkaç yıl içinde ne olucak diye endişelendirdi. Gerçekten sağlam para harcarsan PC'nin daha iyi olduğunu hepimiz biliyoruz bize evrenin sırrını filan vermiyosun. Konsol ayrı bi zevk işi sana tersse bi zahmet PS konusuna girme kimse zorla bak bunu alıcaksın diye diretmiyo. Konsol hakkında belki bi gelişme yeni bilgi vardır diye konuya bakalım diyoruz sadece insanların birbirine ettiği hakaretleri okuyoruz.
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    Dokunma hocam arkadas akil sagligi pek yerinde deil psikolojik bi durum laf vermeyin usulce gder zaten.

Gerci onada hak vermemek elde deil zira 3-5k bayilip pc topla baskasi 1k liraya 5 sene + exc oyunlari oynasin offf olacak işmi insana fena koyar bu arkadasada fena koymus onu gercekden anliyorum.Umarim dogru yolu bulur yazik kimin fanboyuysa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Şurda millet birbirine sorular sorup bilgi paylaşıyorlardı, sen geldiğin 5 yaşındaki bebek tartışmaları yine başladı. Tamam PS bok gibi, PC ve Xbox süper, fikrini belirttin hala niye ortalığı karıştırıyorsun? Tamam senin dediğin gibi olsun nolacak anasını satim neyi bu kadar kafana takıyon. Çık işine gücüne bak uğraşıp vakit harcadığına değmez.

Tabi her mesajlarında pcye çamur atacaklar sonra bir pc kullancısı cevap verince adı tartışma çıkardı olacak

Arkadaşım sen ortalığı niye karıştırıyorsun amacın ne senin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam ben sana diyorum ki sen haklısın daha niye uğraşıyorsun? Vakit harcadığına değecek ne var bu kadar? Bırak PS fanları takılsın, konu zaten PS konusu burada takılacaklar zaten bundan normal bir şey yok. Kaldı ki PS kötü olsa ne olur iyi olsa ne olur, elinden çıkan bir şey yok, eline geçen bir şeyde yok. Plastik oyun kutusu işte, 3 sene sonra unutulup gidecek olan 3 kuruşluk bir eğlence cihazı. Kul yapımı elinden yere düşürsen kırılır tuzla buz olur, anlamsız, manasız bir cansız varlık. Bunu sabaha kadar kötüleyip karşısında aynı sıfattaki PC'yi yüceltsen ne olur, ya da tam tersi sabaha kadar övsen ne olur. Bu kadar tartışacak bir şey yok yani, gene hiç değilse arada bilgi paylaşanlar vardı konuda. Şimdi meydanda yine siz PC, PS ve Xbox fanları kaldı sadece. Birbirinizden bir farkınız yok bari tartışıp düzen bozmayın bu kadar.
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.