Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4.2 TF GPU ve Naughty Dog vede The Last of Us 2.... İnsan düşündükce heyecanlanıyor....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hele bi Kasım olsun çıksın cihaz incelenir alınabilir düzeyde ise Şubat gibi alınır ps4 üzerine 800 lira verip en fazla alınır diye umut ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

4k bluray player yok deniyor ki adam gibi bi 4K bluray player in fiyatından haberiniz varmı onuda eklersen zaten o konsolun fiyatı artar o zaman ilgi cekmez

Peki Xbox One Slim 300 dolardan çlıkıyor onda niye bluray player var ?

PS4 Slim 300 dolardan çıkıyor onda bluray 4k yok

PS4 Pro 400 dolardan çıkıyor - daha hardcore market için onda bluray 4k yok

boşuna savunmanın manası yok.

Sony 15$ Dolar kazanmış UHD eklemeyerekten. Firmayımı savunacağım işim gücüm yok

Originally Posted by IHS Teardown

The new console also includes a UHD BD-ROM player, with a bill of materials (BOM) cost of $33.50, versus the previous $18 conventional Blu-Ray drive.

Saçmalığın daniskası diyecek söz yok

Vallahi insanı soğuttular konsollardan. 20 tane model çıkardılar. Saçma sapan şeyler yapıp duruyorlar. Oyun çıkarın siz oyun saçma aksesuarlar , yeni modeller çıkaracağınıza. Eski nesilde yeni konsollar çıktı Elite olsun Slim olsun ne oldukları belliydi. İncelirdi,soğutması düzelirdi,hafızası artardı. Ucuz isteyen onu alırdı pahalı isteyen yenisini.

Şimdi ne yaptıkları belli değil.

• Evlenirken bir araba parası verdiğim tv daha yeni işe yarayacak bir bunu anladım son 30 sayfayada.

• quote:

Orijinalden alıntı: braVe112

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Gtx 1060 4.4 TFLOPs ve 300 dolar, ps4 pro 4.2 TFLops 400 dolar, yani sonuç olarak Pro şuan ilaç gibi bir konsol

O kart her oyunu 60 fps açıyor , PRO gene 30 fps açıyor .

60 fps arıyorsanız başka seçeneğiniz yok. Ayrıca Steamda oyunlar daha indirimli ve Online için PLUS gibi bir dert yok. Tabi Konsol vs PC savaşı yapmaya gerek yok. 60 FPS oynamak için yine PC almak gerekecek.

Pro'da Gtx 1060 kadar güçlü olmasa da 60fps açacak.Belki 1-2 açık dünya oyununu cpu yüzünden 60 fps açamayabilir,onun dışında gpu yeterince güçlü ve gelişmiş grafikli oyunları 1080p 60fps açmak için yeterli.

Belki yeterli ama oyun yapımcıları 60 fps yapmıyor konsollarda, 60 fps'yimi resimde market etmek kolay yoksa daha iyi grafikleri mi.

60 fps akıcı oyun isteyenler yine PC'ye yönelecek hocam .

Ayrıca zaten dediğin gibi açık dünya oyunları 60 fps yapması mümkün değil bu işlemci ile. Ne elde kalıyor ki , tüm oyunlar açık dünya olmaya başladı.

GTA,Battlefield,Spiderman,Horizon,Mass Effect,Mafia bu oyunları 60 fps açamadıktan sonra her ay çıkan PLUS oyunlarını 4K 60 fps açsa kimin umrunda

• Agalar herhangi bir şeyi körü körüne savunmalık durum yok, bundan 5-6 yıl önce forumda çıkan konsol vs bilgisayar kavgasında çok dil döktük ps3 ün üstünlüğü için. O zamanlar belirli sebepler ve sonynin sahip olduğu ilkeler vardı.

Şimdi ise kimse bilgisayarını facebook logosuna tıklamak için kullanamıyor ezbere yorum yapmayın. Bilgisayara da kaliteli kumandalar bağlamak ve bahsettiğiniz çözünürlüklerde oyun oynamak mümkün. Konsol deneyimi diye bir ayrıcalık kalmadı.

Ps4 pro iyi hoş imkanı olan kullansın ama 2 yılda bir yeni makine ile iphone gibi olmasın, efsanenin ismine yazık olur.

Son 3 satirlada şunu anlamak mümkün, hedef kitle biz değiliz artık.

• last of us'tan da haber çıkmadı mazlum mazlum izledim

• biz neyiz amatör müyüz lan?

• Beyler bazylarynyz yanly? yorumlady ps4 pro yu bence ps4 pro amacy ps4 e göre tek fark var 4k da darahat çaly?masy olacak yani evinde 4k tv yada monitör olmayan almasyna gerek yok.Kimse kendini syky?tyrmasyna görek yok hd tv monitör olanlar ps4 devam edebilir sony ?uan bu paratuza?yna gü?meyin derim ps4 de ps pro dada herkez ayny oyunu oynayabilcek üstelik ayny grafikte ha pro 4k ile 2 tyk daha net görüntü verecek tek fark o anlyyaca?ynyz ps4 ün bozulmadykça ps4 pro ya geçmeye gerek yok ve 4k tv yada monitör olmadykça ps4 pro gereksiz :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gtx 1060 4.4 TFLOPs ve 300 dolar, ps4 pro 4.2 TFLops 400 dolar, yani sonuç olarak Pro şuan ilaç gibi bir konsol

60 fps arıyorsanız başka seçeneğiniz yok. Ayrıca Steamda oyunlar daha indirimli ve Online için PLUS gibi bir dert yok. Tabi Konsol vs PC savaşı yapmaya gerek yok. 60 FPS oynamak için yine PC almak gerekecek.

Pro'da Gtx 1060 kadar güçlü olmasa da 60fps açacak.Belki 1-2 açık dünya oyununu cpu yüzünden 60 fps açamayabilir,onun dışında gpu yeterince güçlü ve gelişmiş grafikli oyunları 1080p 60fps açmak için yeterli.

Belki yeterli ama oyun yapımcıları 60 fps yapmıyor konsollarda, 60 fps'yimi resimde market etmek kolay yoksa daha iyi grafikleri mi.

Ayrıca zaten dediğin gibi açık dünya oyunları 60 fps yapması mümkün değil bu işlemci ile. Ne elde kalıyor ki , tüm oyunlar açık dünya olmaya başladı.

GTA,Battlefield,Spiderman,Horizon,Mass Effect,Mafia bu oyunları 60 fps açamadıktan sonra her ay çıkan PLUS oyunlarını 4K 60 fps açsa kimin umrunda

Pro'da yapımcılar,god of war 4,last of uu 2,uncharted 4 gibi gelişmiş grafikli oyunları 1080p 60fps yapacak,Vr için de konsol yeterince iyi,Açık dünya oyunlarında %30 yükseltilmiş cpu yeterli out mu bilmiyorum,ama kosollatda cpu'dsn fazla gpu önemli.😄

• Ben 6 ay önce aldım PS4'ü. aldığıma pişman da değilim. Zaten 4K Tv yok evimde ve şu anda gerek de yok. Grafik takıntım da yok.
    Tek endişem Pro ile normal versiyonda içerik farkı olması. Pro'ya çıkan oyunların normal versiyona çıkmama ihtimali.
    Bununla ilgili bir açıklama yapıldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Ben 6 ay önce aldım PS4'ü. aldığıma pişman da değilim. Zaten 4K Tv yok evimde ve şu anda gerek de yok. Grafik takıntım da yok.
    Tek endişem Pro ile normal versiyonda içerik farkı olması. Pro'ya çıkan oyunların normal versiyona çıkmama ihtimali.
    Bununla ilgili bir açıklama yapıldı mı?

tum oyunlar ortak olacak, o konuda sikinti yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    O zaman benim için sorun yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Pro'da yapımcılar,god of war 4,last of uu 2,uncharted 4 gibi gelişmiş grafikli oyunları 1080p 60fps yapacak,Vr için de konsol yeterince iyi,Açık dünya oyunlarında %30 yükseltilmiş cpu yeterli out mu bilmiyorum,ama kosollatda cpu'dsn fazla gpu önemli.😄

God of War 4 'ün 1080p 60 fps geleceğini düşünüyorsanız o grafiklerle çok yanılıyorsunuz hocam. İmkanı yok 60 fps gelmesinin.

Bekleyip göreceğiz , işlemci önemli değil diyorsun fakat o işlemci normal bir seviyede olsa geçerli olurdu.

Pazularını güçlendirip ayakların iskelet olsa ne kadar güçlü olabilirsin. PC ile karşılaştırma yapmaya gerek yok . PC'deki 2008'den işlemci bu PS4'teki işlemcilerden kat kat diyorum daha güçlü.

En basitinden AMD Phenom X4- Serisinden bir işlemci al tak bu cihaza daha iyi performans verir. 60 fps alırsın Battlefield 1 'de. Şuan Betada inanılmaz bir şekilde FPS düşüşü var.

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    God of war 4 Pro'da 60 fps olacak ,bundan eminim,açık dünya oyunu değil çünkü.

• Herkes konsolu eleştirebilir eyvallah da gtx 1060 gibi donanımlardan, 4.2 teraflop güçlerden ve 399 dolarlık bir fiyattan bahsediliyor. Az çok bu işlerden anlayan herkes ortada mükemmel bir f/p durumu olduğunu görecektir. Kendi adıma mutlulukla karşıladım

• PS4 - PS4 Pro grafik kıyaslama videolarına bakmamak en iyisi. FPS'sinden daha çok grafik özellikle tırtıklanma (AA) takıntısı var bende.

• Normal PS4'ün fiyatı ne zaman düşer ve Fifa 17'li paketi çıkar mı? Çıkarsa ne zaman çıkar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha Uncharted 4 ve The Order 1886 grafiklerini geçen oyun yok....

Pro da daha da iyisi olucsk daha ne olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neo pro mu oldu şimdi ?
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.