Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
286
Favori
1.311.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

Ps4 ün fiyatı bile kazık bu kaça gelecek kim bilir ? Neyse bizim oyunları fiyatı düşer. 4k tv var ama bu 4k diyenlere bu kadar kasmayın. 1080p iyi ayarlar her türlü çok güzel. bu gözler r&c , uncharted 4 , journey gördü.
    Yalnız ps4ü alırken iyi fiyat kazığı yedim be 300 dolara düştü alet :D oyunlar kırılır bundan sonra yüksek ihtimal ama kırılması çokta iyi olmayabilir belki düzgün çalışacak oyunları bilerek düşürürler kaliteyi.
    ps3 zamanında alacaktım ps3 ü. çok da uygun fiyata. gittik pc parçası aldık pişman olduk. şimdi de konsol candır diye ps4 aldık bakalım pişman olacak mıyız. tflops artsada apu aynı apu.

PS4 de resmi fiyatı 399 dolar, TR fiyatı ise 1399 TL'ydi, Bu da aşşağı yukarı öyle olacak işte.

sence TR fiyatı 1399tl mi olur

• quote:

quote:

quote:

Ps4 ün fiyatı bile kazık bu kaça gelecek kim bilir ? Neyse bizim oyunları fiyatı düşer. 4k tv var ama bu 4k diyenlere bu kadar kasmayın. 1080p iyi ayarlar her türlü çok güzel. bu gözler r&c , uncharted 4 , journey gördü.
    Yalnız ps4ü alırken iyi fiyat kazığı yedim be 300 dolara düştü alet :D oyunlar kırılır bundan sonra yüksek ihtimal ama kırılması çokta iyi olmayabilir belki düzgün çalışacak oyunları bilerek düşürürler kaliteyi.
    ps3 zamanında alacaktım ps3 ü. çok da uygun fiyata. gittik pc parçası aldık pişman olduk. şimdi de konsol candır diye ps4 aldık bakalım pişman olacak mıyız. tflops artsada apu aynı apu.

PS4 de resmi fiyatı 399 dolar, TR fiyatı ise 1399 TL'ydi, Bu da aşşağı yukarı öyle olacak işte.

İyide o zaman dolar çok daha iyi durumdaydı ona rağmen böyleydi mayısta 1699'a aldım 1tb tek kol uncharted 4 tek kol. o fiyat çok zor gibi hocam. eğer öyle bir şey olursa yılın kazığını yemiş olurum.

1400 olmaz 1600-1700 olur işte max.

• Lansmanı izleyen arkadaşlar cevaplayabilir mi ? Şimdi ben çok oyun oynayan biri değilim Fifa ve Ps exclerini oynarım ps3 vs ps4 gibi bi fark olur mu bu oyunlarda? Yani fifa yeni nesile geçer mi ya da god of war 4 days gone gibi oyunlar ps4 pro only olur mu ya da şöyle diyeyim Ps5 çıkana kadar PS4 Pro Exc oyun görürmüyüz sizce?
  • Battlefield 1 oynuyorsun karşındaki kayanın içinden bir roket spawn oluyor üzerine doğru ve seni öldürüyor. Şaşırıp hemen videosunu kaydediyorsun ki forumdakilere şöyle böyle oldu diye anlatıcaksın, oyun bozuk diyeceksin. Kill-cam giriyor araya bi bakıyorsun ki kayanın arkasında adam varmış ve seni bu adam öldürmüş.

Yalnız ortada bir gariplik var: sen bu adamı göremediğin halde bu adam seni net bir şekilde görmüş ve roketi ağzına gömmüş. Acaba niye böyle oldu? İyi geceler, iyi uykular size. Zaten uyuyorsunuz.
  • 400$ ise Tr da minumum kac TL olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4_Neo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu doğruysa varya Playstation PC EDITION RESMEN

Tomb raider on Pro will have 3 modes just detailed on stream:

4k 30fps

1080p with unlocked framerates

1080p 30fps with max graphics

Oyuncuya bırakacaklar ayarlardan gibi.

Bu senin dediğin zaten NI-OH da habercisi oldu . Ta o zaman dedik

Ne niohu ya last of us remastered'da var zaten 30fps iyi grafik ya da 60fps standart oyna diye, bilmişlik taslayacaksan bizde de çok ondan yani dedikmiş

Ona bakarsan inFamous: Second Son da Framerate option luydu bilmişlik taslayacaksan bizde de çok ondan yani dedikmiş

Olum onda 30-60 ayarı yoktu kamil 30'a sabitliyordun ya da dengesiz 30-35-40 gidiyordu

Kamil kemalim benim cümlemde 60 Fps yazısı geçyor mu sazanım benim geçiyorsa büyük ödül sana gelecek

Verdiğimiz örneklerle alakası yok yani, fake you

Fake u too çok eğleniyorum Frame seçenekleri grafiği de etkiliyor konu 60 30 fps değerleri değil 25 - 55 yada 32 42.5 AKILLI YEMEZLER

Ona bakarsan Bioshock da frame lock vardı sen atlamadan ben söylim Adaptive ve Unlock olan VSYNC yani Tearing yırtılmayı engelliyordu konsollarda Unlock da FPS artardı ama Yırtılma olurdu ekranda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4_Neo -- 8 Eylül 2016; 0:57:27 >

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    4k gameplay gösterdiler mi tomb raiderdan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Sony benim gozumde onlinei parali yaptigi gun bitti fakat single oyunlar icin el mahkum aldik. Dahada para yatirmaya gerek yok bu sirkete

Microsofta benim gözümde kaykayı TV ye tanıttı ya KINAAAAAK of karnım
  • Neo isminden neden vazgeçtiler acaba pro çok iddialı olmuş daha 8k çıkacak du bakalım.xbox lada sidik yarıştırmayı bıraksalar da şu yazılımla uğraşsalar bizde rahatlasak biraz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 8 Eylül 2016; 0:51:57 >
  • hala net birşey yok,böyle saçmalık mı olur yahu.

her oyunu 1080p 60fps oynayabilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratosunbicaklari

Lansmanı izleyen arkadaşlar cevaplayabilir mi ? Şimdi ben çok oyun oynayan biri değilim Fifa ve Ps exclerini oynarım ps3 vs ps4 gibi bi fark olur mu bu oyunlarda? Yani fifa yeni nesile geçer mi ya da god of war 4 days gone gibi oyunlar ps4 pro only olur mu ya da şöyle diyeyim Ps5 çıkana kadar PS4 Pro Exc oyun görürmüyüz sizce?

ps4 pro exc olmayacak denmiş ben izlemedim ama aylardır dolanan bilgilerde buydu zaten onu yaparsa kimse almaz. days gone - god of war 4 falan zaten hepsini ps4 exclusive olarak tanıttılar o oyunların pro exclusive olması imkansız bu yaşanırsa zaten alenen dolandırıcılık olur o hiç yaşanmaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız-

hala net birşey yok,böyle saçmalık mı olur yahu.

Her oyunu değil ama çoğu oyunu oynayabileceğiz.Açık dünya oyunlarında cpu'den dolayı her oyun 60fps olmayabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makine horizoni 4k oynatti, muhtemelen her oyun 1080 60 olacaktir

• quote:

Kimse bilmiyor, değişik modlar olacak

Söylenene göre Rise of The Tomb Raider'da

4k 30fps

1080p with unlocked framerates

1080p 30fps with max graphics

gibi seçenekler olacakmış, yapımcıya bırakacaklar gibi.
  • Şuan 4k oynatabilecek bi konsol yok, upscale falan hikaye.. 4k yı gerçek rate düşmeden oynatacak bi aletin fiyatı 400$ falan olmaz..

Real 4k grafik destekleyen bir oyun var mı varsa fiyatı nedir? Bilmiyorum gerçekten..

Ayrıca 4k bi oyunum 20-30gb falan olacağını tahmin etmiyorum..

• Arkadaslar bu Kapitalizmdir.
    -çalışırsın para verirsin , daha çok para verip ek ürün alırsın , sonra oyun alırsın.
    -1 yıl sonra daha yenisi çıkar onu almak için şartlanırsın.Sonra TV için şartlanırsın.

Kısaca hiç birşey almıyacaksın , zaten bu konsollar türkiyeye göre değil adamların tuzu kuru onlara 400 dolar -400 tl gibi geliyor.Adamlara koymuyor.
    Geliriniz 2000 üzeri kiranız gideriniz yoksa birşey diyemem.

• Çıkış fiyatı sizce ne kadar olur

• quote:

Orijinalden alıntı: indirimkodun

400$ ise Tr da minumum kac TL olur?

Tahminim 2199 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: braVe112

quote:

Her oyunu değil ama çoğu oyunu oynayabileceğiz.Açık dünya oyunlarında cpu'den dolayı her oyun 60fps olmayabilir.

daha her oyunu 1080p 60fps de oynayamadan bizim neyimize 4k?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fromhellhound

Arkadaslar bu Kapitalizmdir.
    -çalışırsın para verirsin , daha çok para verip ek ürün alırsın , sonra oyun alırsın.
    -1 yıl sonra daha yenisi çıkar onu almak için şartlanırsın.Sonra TV için şartlanırsın.

Kısaca hiç birşey almıyacaksın , zaten bu konsollar türkiyeye göre değil adamların tuzu kuru onlara 400 dolar -400 tl gibi geliyor.Adamlara koymuyor.
    Geliriniz 2000 üzeri kiranız gideriniz yoksa birşey diyemem.

Orasi oyle tabi amambunda oyuncu kulturunun degismesi cok buyuk etken eskiden bu kadar fps vs konusulmaz sadece oyuna genel anlamda bakilirdi
    Ama bu cikan alet gercek ps4 ..sony bizimle dalga gecmis eski oyunlari cilaliyip sattilar iste

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.