Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15821583158415851586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tr yi bilmiyorum,ama avrupa da şu an var indirim yavaş yavaş.Mesela xbox one x 3 oyun ile 399€ kampanya da.Ps4 pro+fifa 19 kutulu 370€

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    fiyatlar zaten 3700e çıktı burdan düşse bile ne kadar düşer şüpheli
  • Muhtemel Ps5 2019'da tanıtım yapılcakmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Bu haber bir tek bizde var :) Biri ülkemizde bir şey çıkardı, her site haber yaptı.

Gelmesine tabi gelecek ama ortada resmi bir açıklama şu an için yok...
  • BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    Adamlar 370tl ye PS ve oyun aliyorlar.bizim icin artik ultra luks olan sey onlar icin almayani dovuyorlar seklinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,

geçen sene ps4 kullanıyordum, tarayıcıdan dizi-film seyredemiyordum. bu sorun düzeldi mi acaba? sırf bu yüzden satmıştım. tekrardan almayı düşünüyorum eğer izlenebiliyorsa. bu arada pro modeli değil, normal modelini almayı düşünüyorum.
  • first9 kullanıcısına yanıt
    Fullhdfilm.... tarzi sitelerden izliyorum sorun olmuyor hacim

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

merhabalar,

geçen sene ps4 kullanıyordum, tarayıcıdan dizi-film seyredemiyordum. bu sorun düzeldi mi acaba? sırf bu yüzden satmıştım. tekrardan almayı düşünüyorum eğer izlenebiliyorsa. bu arada pro modeli değil, normal modelini almayı düşünüyorum.
    html5 üzerinden çalışan playerlarda genelde sorun olmuyo da, flash player üzerinden çalışan playerlar genellikle çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

html5 üzerinden çalışan playerlarda genelde sorun olmuyo da, flash player üzerinden çalışan playerlar genellikle çalışmıyor.

Alıntıları Göster
    anladım teiekkğrler. başka alternatif yol var mı netflix harici

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

anladım teiekkğrler. başka alternatif yol var mı netflix harici

Alıntıları Göster
    usbden izleme var, başka yöntem yok bildiğim kadarıyla
    Netflix var. Ayrıca ben dizilerimi hep konsoldan izliyorum ekran büyük olduğundan. Dizüstü tatmin etmiyor artık.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Haber sadece bizde yok dünyada var internette araştırırsan görme imkanın var.
    Ps5 2019'da tanıtılması mümkün

https://www.gamesradar.com/sony-ps5-release-date-news-specs-features/

https://www.usgamer.net/articles/09-10-2018-ps5-potential-release-date-playstation-5-launch-games-how-powerful-will-the-ps5-be-everything-we-know-or-can-speculate-about

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 10 Ekim 2018; 14:20:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Netflix var. Ayrıca ben dizilerimi hep konsoldan izliyorum ekran büyük olduğundan. Dizüstü tatmin etmiyor artık.
    izlediğim diziler netflixde yok hocam maalesef. tarayıcıdan mı izliyorsunuz netflix dışında?

pcyi satmayı düşünüyorum PlayStation alırsam o yüzden usb seçeneğim olmaz.

Hocam Netflix bende kullanmıyorum ve Standart tarayıcıya site ismi yazarak girip öyle seçip izliyorum. Ps Cafe'ye gidip bir Ps4'de deneyin ondan sonra karar verin. Slim cihazım benim bu arada ama cihazlarda fark olmaz bu tarayıcı yazılımında.

• Altın gibi mübarek. 3 hafta önce 3200 TL'e almıştım şuan aldığım satıcı 3940 TL'e satıyor.
    Tamam hocam işte aynı yere geliyorsunuz. PS5 çıkacak mı? Eee tabiki. Sony dükkan kapatacak değil. Adamlar öngörülerini yazmış, bir kaçta teknoloji çizittirmiş. Sony başkanıda yapıyoruz bir şeyler demiş. Ortada ne PS5 var, ne tarih...

Bizim teknoloji basını onlardan gazlı, adamlar lansman yapılmış gibi haber yazıyorlar.

Yurtdışında da çoğu kaliteli yayında haber dahi olmamış, sosyal medyada da konuşan yok. Bizim basına bakarsan önsiparişler başlayacak.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Valla bi an önce çıksın artık,ben tahminimi yazıyım en geç 2019 aralık ayında ön siparişler başlar Ps5'in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 10 Ekim 2018; 17:38:1 >
    Ps4 Pro ve XB1 X çıkmasa o tarih olabilirdi. Ama şu an için erken görünüyor :( iddia edildiği gibi 2021 e kalmaz, 2020 tatil yani aralık ayında çıkması daha olası görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Altın gibi mübarek. 3 hafta önce 3200 TL'e almıştım şuan aldığım satıcı 3940 TL'e satıyor.
    Geçen hafta amazon'da 2800'dü, 3200'e yükseldi önce, dün de 3500'e yükselmiş. Haftasonu vatan bayiisine sormuştum, 2900'a getirtiyoruz dediler. En uygunu vatan gibi görünüyor, almayı düşünenler vatan bayiisini aklında bulundursun, internette satışları yok.
  • İnfinity ward linkedin de iş ilanı yayınlamış. Next generation konsolda diye belirtmiş. 3 snede bir call of duty geliştiriyor studio lar. İnfinity ward da sıra önümüzdeki sene. Yani 2019 kasımda çıkacak call of duty için next generation konsol ilanı gibi bir şey yani.

Budurumda 2019 sonu çıkabilir ps5 diye tahmin yapılmış. Ama tabi garanti değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15821583158415851586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.