Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chakra7o

Bu mesaj silindi.
    ben yine de seviyeyi bozmayayım, ortalık daha da pislenmesin diye size gereken cevabı içimden verdim ben
    burası forumun 2. el ilan konusu değil. bunun için forumun 2. el bölümü var.
    ayrıca kaşıntım var gel kaşı istersen, özelden yaz adres veriyorum gelirsen memnun olurum
  • kardeşim bu konuda satış ilanı yasak. gidip satış konusuna yazacaksınız, cevaplayacaksınız. sizin satış mesajlarınızı görmek zorunda değiliz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 5 Ekim 2018; 14:32:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Eger bu aralar ps4 pro almak isteyen varsa bu bilgi cok onemli bekleyin ve almayin.

Ps4 pro 7200b serisi 28 eylul de japonya da cikmis. Eu ya 6 kasimda gelecek. Rdr bundle li ps4 pro larda 7200b serisinden olacak.

Hdmi ve power kablosu daha kisa ince

7200 serisi 7100 e gore 10w daha az enerji tuketiyor

Ps4 slim kadar sessiz degil. Yine ses var

God of war da yapilan test

Title screen 172-w -174w /40-43 db

In game (blacksmith)

173-180w 41-44db

Kaynak

https://youtu.be/go7KSJEMDIc

https://www.google.co.uk/amp/s/amp.reddit.com/r/PS4/comments/9jc2ar/new_ps4_pro_model_cuh_7200_appeared/#ampf=undefined
    Hocam seriler arasında fiyat farklılıkları oluyor sanırsam.

Bu farklılıklara değecek midir ?

Daha fazla fps olayı yok değil mi ? (ps4de yabancıyım, ilk kez alacağım)

• hayırlı olsun kargoya verildi ürün .güzel günlerde kulllanman dileğiyle.
  • uzaylioglan U kullanıcısına yanıt
    Seriler arasinda belli bir fiyat farki yok. Ilk defa aliyorsaniz en son serilerden almalisiniz. Cunku teknoloji gelistikce eneji tuketimi ne kadar dusuk olursa cihazin hayat omurlulugu o derece uzun olur. Slim ile fat versiyonlarinin arasinda oldukca kesin guc tuketim farkliliklari var.Mesela ps3 un 3 tane versiyonu var. fat, slim, super slim.benim bildigim Fat 2006-2007–2008 aralarinda 3 tane versiyonlari var. 2009 da slim cikti ve super slim de 2011 de. 2011 de cikan super slim oldukca dandik malzeme yapisina sahip ama calisma durumu ve enerji tuketimi slim versiyonuna gore daha uzun omurlu bu anlamda daha risksiz bir duruma sahip oluyorsunuz. Kisacasi slim versiyonunda yada fat versiyonda cihazin calisma durumu cok riskli olabilir 2-3 sene once bu forumda biri konu acmisti;
    ps3 fat versiyonun da yuksek grafikli oyunlari 15/20 dakika oynayinca kendi kendine kapatiyor gibi.
    2011 de aldiginiz bir ps3 super slim suan hala calisir hatta cok uzun surer omru.

Ps4 te ise elimden 3 tane model gecti. Ilki base model cuh 1000, ikincisi cuh 1216 ve en son da ps4 pro 7116b. Hepsinin kendine gore enerji tuketimi farkli. Hatta ilk model mavi isik vermisti cunku o derece sesli calisiyordu ki odada jet ucagi ucuyor gibiydi geceleri oynanmiyordu.(Ozellikle drive clubda)

Cuh 7200 suan en son versiyon ve yakinda 7100 vs 7200 videolari kasimdan sonra yayginlasir.Eger gercekten acaleniz yoksa suan ps4 pro almayin. 7200 serisini bekleyin.Aralarinda fps farki(2-4) anlik olabilir cunku isinma ve enerji durumu daha dusuk oldugundan performansi daha da cok artabilir.

3 tane ps4 den sonra gercekten cok sikildim bu olaydan. Alirsin cok ses yapar, analoglari yirtilir, mavi isik verir gibi gibi. Ps4 guzel bir konsol ama benim acelem yok. Ps5 in duyurulmasini yada ps4 pro nun slim versiyonunu bekliyorum. Hem oyun bakimindan 2-3 sene sonra oynayip daha uygun fiyatlar ile oynamaya bakarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 5 Ekim 2018; 21:2:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Daha ülkemize geldi mi bilmiyorum ama CUH-7215B versiyonu çıkmış.
    7116’yı çaresizce almak üzereyken fan sesi ısınmayı kökten hallettiklermişlerdir umarım.. 👍🏻

• Arkadaşlar bana bir dövüş oyunu önerin gözünüzü seveyim. En iyisi hangisidir bu Street Fighter, Tekken, Mortal Kombat vs arasından?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS i almadan nasil anlariz 7200 serisi oldugunu suan vatanda fln yok yeni seri herhalde 7200 gelir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Seriler arasinda belli bir fiyat farki yok. Ilk defa aliyorsaniz en son serilerden almalisiniz. Cunku teknoloji gelistikce eneji tuketimi ne kadar dusuk olursa cihazin hayat omurlulugu o derece uzun olur. Slim ile fat versiyonlarinin arasinda oldukca kesin guc tuketim farkliliklari var.Mesela ps3 un 3 tane versiyonu var. fat, slim, super slim.benim bildigim Fat 2006-2007–2008 aralarinda 3 tane versiyonlari var. 2009 da slim cikti ve super slim de 2011 de. 2011 de cikan super slim oldukca dandik malzeme yapisina sahip ama calisma durumu ve enerji tuketimi slim versiyonuna gore daha uzun omurlu bu anlamda daha risksiz bir duruma sahip oluyorsunuz. Kisacasi slim versiyonunda yada fat versiyonda cihazin calisma durumu cok riskli olabilir 2-3 sene once bu forumda biri konu acmisti;
    ps3 fat versiyonun da yuksek grafikli oyunlari 15/20 dakika oynayinca kendi kendine kapatiyor gibi.
    2011 de aldiginiz bir ps3 super slim suan hala calisir hatta cok uzun surer omru.

Ps4 te ise elimden 3 tane model gecti. Ilki base model cuh 1000, ikincisi cuh 1216 ve en son da ps4 pro 7116b. Hepsinin kendine gore enerji tuketimi farkli. Hatta ilk model mavi isik vermisti cunku o derece sesli calisiyordu ki odada jet ucagi ucuyor gibiydi geceleri oynanmiyordu.(Ozellikle drive clubda)

Cuh 7200 suan en son versiyon ve yakinda 7100 vs 7200 videolari kasimdan sonra yayginlasir.Eger gercekten acaleniz yoksa suan ps4 pro almayin. 7200 serisini bekleyin.Aralarinda fps farki(2-4) anlik olabilir cunku isinma ve enerji durumu daha dusuk oldugundan performansi daha da cok artabilir.

3 tane ps4 den sonra gercekten cok sikildim bu olaydan. Alirsin cok ses yapar, analoglari yirtilir, mavi isik verir gibi gibi. Ps4 guzel bir konsol ama benim acelem yok. Ps5 in duyurulmasini yada ps4 pro nun slim versiyonunu bekliyorum. Hem oyun bakimindan 2-3 sene sonra oynayip daha uygun fiyatlar ile oynamaya bakarim
    Hocam uzun cevabınız için teşekkür ederim.

Seriler arasında fiyat farkı olmayabilir ama bizim türk satıcılar fiyat farkı koyacaktır.

n11 kampanyasından ps4 pro almak istiyorum.

11 Kasım tarihine kadar bu sürüm gelir umarım.

Netten araştırdım ama seriler arası fps farklılıklarına ilişkin bir video yada açıklama bulamadım.

Fakat Cuh-7200 serisine ilişkin şöyle bir video buldum, ses ve enerji tüketimi testi.

https://www.youtube.com/watch?v=go7KSJEMDIc&t=6s

• Ps5 in 2019 Kasımda duyurulacağı söyleniyor. Acaba ondan 2 sene sonra ps5 pro çıkar mı?

• Ya bizim Trocki reis vardi hatirliyan varmi nickmi degisti acaba ? :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless_tr

Ya bizim Trocki reis vardi hatirliyan varmi nickmi degisti acaba ? :))
    yeni profili bu galiba https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=1033623

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 7 Ekim 2018; 13:19:47 >
  • Arkadaşlar elimde Pro var ama 4K beklentim yok. O yüzden PS4 Pro için en az 1080p küçük & orta boyutlarda bir monitör / televizyon aramaktayım. En önemli kriter fiyatının uygun olması. Bana önerebileceğiniz / kullandığınız ürünleri yazarsanız araştırmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 8 Ekim 2018; 2:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Arkadaşlar elimde Pro var ama 4K beklentim yok. O yüzden PS4 Pro için en az 1080p küçük & orta boyutlarda bir monitör / televizyon aramaktayım. En önemli kriter fiyatının uygun olması. Bana önerebileceğiniz / kullandığınız ürünleri yazarsanız araştırmak isterim.

Hocam monitör öneremeyeceğim şu anda ama kesinlikle TN panelden uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

PS i almadan nasil anlariz 7200 serisi oldugunu suan vatanda fln yok yeni seri herhalde 7200 gelir ?
    Hocam burada cuh-7200'nin kısa bir incelemesi var.

https://www.youtube.com/watch?v=CGZIuO0M74I&t=462s

Kutunun altında seri numarası var. 1:20'de gösteriyor.
  • yeni alacaklar için bilgi olsun , proların fiyatı 3700'e çıkıyor. slimler ise 3000 tl.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    kutuda yazıyordu öncekilerde bunda da yazar
  • Black Friday için indirim gelir mi sizce?
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Bütçe ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    500-800 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.