Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak0308

Hocam CUH7102b eski model degil. CUH70xxb surumleri eski modeller oluyor. CUH71xxb ler yeni model. Son 2 hane hangi bolgeye ait oldugunu söylüyor. 02 ile bitenler avusturalya/yeni zelanda bolgeleri iken 16 ile bitenler Avrupa bolgeleri oluyor.
    çok özür dilerim o zaman yanlış bilgi verdiğim için, bende yeni pro aldım yeni yeni öğreniyorum. kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evren377

arkadaşlar ps4 pro aldım.
    kabloyla ps4'teki dosyaları ps4 pro'ya aktardıktan sonra oyunlar hemen 4K çalışacak mı yoksa ekstra bişeyler indirmem lazım mı?
    bir de yapmam gereken önemli ayarlar nelerdir biraz yardımcı olur musunuz? tv 4k.
    eğer tvde hdr özelliği varsa bazı tvlerde onu açmak veya hangi hdmi için hdr çalışacağını ayarlamak gerekiyor. ayrıca bazı oyunlarda da ayarlardan hdr seçeneğini açmak gerekiyo. mesela god of war oyununu açınca aslında tv otomatik hdr moduna geçiyo ama renklerde çok fark olmuyodu, meğer oyunun içinde de hdr açma seçeneği varmış, onu da açınca baya güzel oldu görüntü.
  • Arkadaşlar herhangi bir oyunun sec hakkını kullanırken internet gerekli. Peki bu internetin hızının bir önemi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shelobb kullanıcısına yanıt
    Online oynamıyorsanız sıkıntı yok hocam. Hız değil de internette kopmalar oluyorsa belki o sıkıntı olabilir.
  • Böyle sısteme ne demelı! Pro fıyatı 1 ekım üzere 3699 liraymıs ben de söylemesi sony centerdeki eleman söyledi?şimdi ps4 mu alsam diye düşünüyorum.Ps4 almak mantıklı olur sizce arkadaşlar cevap verirseniz sevirim.Bundan önceki soruma cevap veren arkadaslar bilgiler için tesekkürler.
  • HAKANKALLA H kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-play-station-pro-1-tb-4k-ps4-pro-sony-eurasia-garantili-P281060224

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Güvenilir mı ?Ayrıca SONY EURASİA MI gercekten bilgin var mı?
  • sony saçma fiyat poltikasına devam ederse çok mağaza kapatacak bugun carrefoursa bursa sony center kapandığını gördüm.
    Guvenilirdir hocam mmagaza puani %100 ilanda zaten sony eurisia diye belirtmis..ayrica cek satis bolumunde 122 tl kupon satanlar var onlardan 5-6 tl ye o hesaplardan almani tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 1 Ekim 2018; 19:50:11 >
    Hangi seri olduğunu yazmamış ona dikkat et

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Evet o dikkati çektii cuh yazmıyor özelden sordum ama cevap vermedi şu an ? sence kaç olmalı cuh alınsın ürün ve çok etkili mi bu seri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANKALLA

https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-1tb-turkce-isletim-sistemi-sony-garantili-cuh-7116b-P266405426 bu ürün nasil sizce?
    7116 son seri iste..iyi yani

Güvenilir mi bilemem ama mağaza puanı çok iyi ayrıca şu seri olayını çok kafana takma ben 1699 ken aldım ilk seri sorunsuz kullanıyorum hala nazar değmesin.

• reach61 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar,

PS4 için kulaklık tavsiyelerinize ihtiyacım var. Aklımda PS4'ün kendi wireless kulaklığı var ancak yine de bir hata yapmamak için sizlerin fikrini almak istedim. Konforlu olması özellikle çok önemli kulağıma takalı daha 1 saat olmadan terletmesin ve ağır olmasın. 600-700 TL'ye kadar bir bütçem var.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam, olur oyle seyler. Bir an oyle kendinizden emin bir sekilde soyleyince dedim acaba ben mi yanlis biliyorum diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak0308 -- 10 Kasım 2018; 13:10:22 >
  • Thraciann kullanıcısına yanıt
    Turtle Beach 500P.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

Aynen bunu yapacağım ben de, zaten korsan da yok.Bıktım bu esaretten...

PC'de de korsanı engellediler. Ama Steam , ve bir sürü platform var çok ucuza alıyorsun oyunu zaten.
    1 hafta geçiyor 10 dolara iniyor oyunlar .

Ama korsan yok. Ters mühendislikli DRM sistemi kurdular . Just Cause3,Tomb Raider 2, Hitman . vb bundan sonra gelecek çoğu oyunu oynamak imkansız.Cracklicek kimse yok ortalıkta. Çinli grup işi bıraktı

Alıntıları Göster
    Korsan asla ölmez.

• 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.