Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FyKy Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
33.013
Cevap
377
Favori
1.071.196
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
Giriş
      6733 Mesaj
      20 Eylül 2018 17:24:03
      pro siparişi verdim dün gece. son 2-3 sayfayı okuyunca konsol gelmeden soğudum konsoldan slim ve fat kasa kullanmıştım onlarda aşırı fan sesi yoktu. hele ki biri saç kurutma makinesi gibi ses çıkarıyor demiş , iptal mi etsem diye düşündüm o yorumdan sonra siparişi gece oynarım genelde oyun o yüzden aşırı sesli olması dezavantaj bana. evde uyuyanlar var yan odamda

• Teğmen
      200 Mesaj
      20 Eylül 2018 18:27:33
      quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Üstad ürettiğiniz parça 3 boyutlu yazıcı ile yaptıysanız ölçek dosyasını gönderirseniz ben de ürettireyim.
      cnc router ile 10mm dakotayı kestim ve boyadım.
      eğer işinize yarar ise .cdr, .ai, .eps, .plt formatında gonderebilirim.
      |
      |

instagram: @adreseparfum
    • Çavuş
      49 Mesaj
      20 Eylül 2018 20:32:43

O sıkıntıdan ben bahsetmiştim ama siz sıkmayın canınızı, sorun tamamen benim konsolu yanlış konumlandırmamdan dolayı oluştu. Tabi hala fan sesi var ama sorun teşkil edecek seviyede değil. Siz yinede konsolu etrafı açık şekilde konumlandırmaya dikkat edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      avei21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1764 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:58:59

Ben de sessiz ortamda gece oyun oynuyorum genelde. Konsolda hiç öyle rahatsız edecek bir ses falan duymadım şimdiye kadar.
      |
      |
      avei21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      58 Mesaj
      21 Eylül 2018 00:30:47
      Beyler redditte gördüğüm kadarıyla PS4 Pro 500 Milyon sürümünde coil whine denen bir ses çıkıyormuş. Bu ses 7116 modellerinin genel sıkıntısıymış. Sizde de var mi acaba böyle bir ses. Yakından dinleme şansınız var mı ? Birde sizden ricam sistem yazılım sürümü kaçla geldi, 5.55 mi ?

Link burada;https://youtu.be/kLXBDokhjSo

https://youtu.be/qgIwuyCj1lM

@Thraciann

@Ada Türk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak0308 -- 21 Eylül 2018; 0:38:9 >

• Çavuş
      78 Mesaj
      21 Eylül 2018 02:18:15

Şuan işteyim bakıcam yarın dostum. Bir de ilk defa ps aldım sürümüne nasıl bakılıyor bilmiyorum pek

|
      |
      burak0308 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1764 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:10:10

Ayarlar -> Sistem -> Sistem Bilgileri

Menüde yukarıdaki şekilde ilerleyince görebiliyordunuz sanırım.
      |
      |
      Ada Türk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      660 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:32:04

Şubat ayında aldığım cuh7116 Pro var öncelikle evet hafifte olsa coil whine oluyor ama bazı oyunlarda, god of war oynarken bir kere bile duymadım, çünkü fan sesli ve cihaz soğuk oluyor, aynı şey spiderman içinde geçerli. İlk horizon zero dawn oynarken duydum hatta ilk korktum sonra forumları araştırıken önemsiz dedim ama fan sessiz çalışıyor doğal olarak cihaz ısınıyor. Kafaya takılcak birşey değil güncel oyunlarda hiç yaşamadım açıkcası. Destiny 2 oynuyorum onda da mesela fan sessiz çalışıyor, dikkat etmedim hiç varmı ses diye.
      |
      |
      burak0308 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      78 Mesaj
      21 Eylül 2018 14:10:54
      quote:

Orijinalden alıntı: burak0308

Beyler redditte gördüğüm kadarıyla PS4 Pro 500 Milyon sürümünde coil whine denen bir ses çıkıyormuş. Bu ses 7116 modellerinin genel sıkıntısıymış. Sizde de var mi acaba böyle bir ses. Yakından dinleme şansınız var mı ? Birde sizden ricam sistem yazılım sürümü kaçla geldi, 5.55 mi ?

Link burada;https://youtu.be/kLXBDokhjSo

https://youtu.be/qgIwuyCj1lM

@Thraciann

@Ada Türk

Dostum merhaba bir kaç saattir pes 19 oynuyorum böyle bir ses çıkmıyor içim çok rahatladı. Fan sesi de az bir şey çıkıyor ben şimdilik sorun görmedim. Kesinlikle kendi aletim diye demiyorum çok dikkatli dinledim 5 dk kulağım yapıştı resmen o sesi duyacam diye ama çok şükür verdiğin linklerdeki gibi ses çıkmadı sürümünü öğrenemedim

• Yarbay
      2882 Mesaj
      21 Eylül 2018 14:14:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Ada Türk

Dostum merhaba bir kaç saattir pes 19 oynuyorum böyle bir ses çıkmıyor içim çok rahatladı. Fan sesi de az bir şey çıkıyor ben şimdilik sorun görmedim. Kesinlikle kendi aletim diye demiyorum çok dikkatli dinledim 5 dk kulağım yapıştı resmen o sesi duyacam diye ama çok şükür verdiğin linklerdeki gibi ses çıkmadı sürümünü öğrenemedim

Alıntıları Göster
      bende yeni standart ps4ten proya geçtim, 7116b sürüm. ama god of war oyununu açıtığımda farklı garip bir ses geliyor konsoldan. standart ps4te sadece fan sesi olurdu ama bunda fan sesinin altında başka bir ses de var sanki.
      |
      |

PSN: KoRnTuNeS_88

• Yarbay
      3342 Mesaj
      21 Eylül 2018 16:21:52
      Bir çok arkadaşım da Ps4 pro genel de 7116 dahil vb. Modelleri var hepsin de fan problemi var. Ps4 pro daha uygun fiyatlardayken 7116 modelini de 3 kere satın alıp sattım ve hep fan sesi deli etti.. nitekim bu 500 milyon özel 2 tb modelinden çok umutluydum ama yine ses geliyormuş. Hissediyorum 2019 başların da bü model daha çıkarıp halledecekler bu sorunu 2020 yılında da ps5 çıkar keyfimize bakarız.. ( Ps4 pro en fazla 1-2 saat oynayanlar için sorun yok fan sesi için endişelenmesin bence satın alabilirler)

• Yarbay
      6733 Mesaj
      21 Eylül 2018 16:35:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Bir çok arkadaşım da Ps4 pro genel de 7116 dahil vb. Modelleri var hepsin de fan problemi var. Ps4 pro daha uygun fiyatlardayken 7116 modelini de 3 kere satın alıp sattım ve hep fan sesi deli etti.. nitekim bu 500 milyon özel 2 tb modelinden çok umutluydum ama yine ses geliyormuş. Hissediyorum 2019 başların da bü model daha çıkarıp halledecekler bu sorunu 2020 yılında da ps5 çıkar keyfimize bakarız.. ( Ps4 pro en fazla 1-2 saat oynayanlar için sorun yok fan sesi için endişelenmesin bence satın alabilirler)
      o ses uzun süre kullanımdaysa sıkıntı yok hocam. en fazla 1 saat duruyorum zaten ps4 ün başında. az önce geldi pro. akşam spider mani indirip yarın oynayacağım. görüşlerimi yazarım fan sesi ile ilgili
      |
      |

• Çavuş
      58 Mesaj
      21 Eylül 2018 16:59:01
      Coil whine sorunuyla ilgili olarak çoğunlukla ps4 prodaki boost mode unun neden olduğu yazıyordu. Onu kapatınca makine fazla zorlanmıyormuş, coil whine sesi de çıkmıyormuş. Ben de ps4 slim kasayı satıp 500 milyon sürümünden almayı planlıyorum. O yüzden sordum. Fan sesi 7016 da daha çok ama ısınma az; 7116 da ise fanı kısmışlar ama ısınması biraz daha fazla. Benim için fan sesinin çok bir önemi yok. Uzun süre kullanıyorum, aşırı ısınmaması lazım ( alt kasaya eli belli bir süre tutamayacak derecede ).

|
      |

• Yarbay
      3938 Mesaj
      21 Eylül 2018 21:32:14
      psndeki fiyatlara bak spiderman 469 tl black ops 4 full paket 869

|
      |

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      21 Eylül 2018 22:14:39

Ps5 çıkar keyfimize bakarız diyorsunuz ama Ps5 ler de kim bilir keyif kaçıran ne tür kronik problemler baş gösterecek. Dolayısı temkinli davranmakta yarar var. Ps5 piyasaya çıktıktan sonra bu tür problemler ile boğuşmamak için en azından 1-2 sene uzak durmakta yarar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 21 Eylül 2018; 22:20:13 >
      |
      |
      Buzmavili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6764 Mesaj
      21 Eylül 2018 22:43:39

Yok 3,4 sene bekleyelim &#129315;&#129315; yarın çıksın bu konudakilerin çoğu ben dahil ilk alan olup şu pancar motoru ps4'den kurtuluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 21 Eylül 2018; 22:44:7 >
      |
      |
      Omer687 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      124 Mesaj
      22 Eylül 2018 03:29:05
      Arkadaslar malum bildiginiz dolar ve euro kuru ulkemizde son 1 ayda yuzde 40 artti..oyun fiyatlarida astronomik seviyelere geldi..(bknz playstation store cod blackops 4 fiyati...)yakin zamanda xbox live uyelik sistemine gelecek olan yuzde 150 lik zamdan sonra playstation storeda hareketlenme mevcut..cogu oyun fiyatları astronomik seviyelere cikti..vatan bilgisayar ,hepsiburada.com gibi alisveris siteleri psn plus 12 aylik kart fiyatlarini 349 tl ye cikardi..yakin zamanda ps store da plus 12 aylik fiyatlarda bu artışı görücez muhtemelen...biz oyuncular olarak playstation turkiye ekibine su tavsiyede bulunuyoruz..fiyatlari londra psn degil ps turkiye belirlesin artik..euroya bagli olmadan tl fiyatlandirmasiyla turkiye magazasi artik açılsın..aksi takdirde cogu oyuncu maddi yetersizliklerden dolayi oyun oynayamaz hale gelicek.

Siz ne düşünüyorsunuz??

|
      |

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      22 Eylül 2018 12:56:29

İlk çıkışında almayı düşünmeyipte Hype kapılıp alanlarımız olur elbette ama yine de temkinli davranmakta yarar var.
      |
      |
      radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3342 Mesaj
      23 Eylül 2018 17:41:41
      Psn plus 350 olacakmış Ps4 pro alımlarını baltalar bu durum bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1371 Mesaj
      23 Eylül 2018 18:57:02

Bi ara bi hata vardı, oynarken hata verip oyundan atıyodu düzelttiler mi onu? Ce-34878 mi öyle bişeydi , hatta bi arkadaşımız cihazı değiştirtmişti?

|
      |
      Bahsedilenler: SultanApex

Bu alem geçmiş kendinden, ne gelir elden...
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.