Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun hocam , ben de arkadaş saati beğendim deyince dayanamadım yazıyorum , ben de TV yi beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ButcherofBlaviken

4K HDR görüntüyü 1080p ve HDR siz izlemişsinizdir de ondan hocam.

Alıntıları Göster
    Zuahaha tespit gibi tespit 😂😂😂

• harbiden tv de çok şık hocam ona gücüm yetmez diye modelini soramadım bile ama saate belki yetebilir hangi marka ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Zuahaha tespit gibi tespit 😂😂😂

Alıntıları Göster
    Aman hocam bazıları gibi laf sokma niyetinde değildim, espriyle karışık söyledim.Tepkiniz güzel ama abartı, arkadaş yanlış anlayıp üzülebilir dikkatli olmak lazım.

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Tv kaç gayme?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zevkler ve renkler meselesi ama alçak üniteden nefret ediyorum.Ünite dediğin ya göz hizasında olacak ya da çok az daha üstünde. (benim tv kavisli olduğu için duvara monte edemedim yoksa o da çok iyi bir opsiyonel) Özellikle 80 cm ünite aldım, bulana kadar canım çıktı tabiri caizse, en son Tekzen sitesinde bulabildim o da Çanakkale den geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 24 Mayıs 2018; 12:51:10 >
  • ButcherofBlaviken kullanıcısına yanıt
    Sorun yok Telefon iphone x. Telefondan izledim. O yüzden haklı olma ihtimaliniz çok yüksek. Bu sebep ile güldüm :))

• quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Sorun yok Telefon iphone x. Telefondan izledim. O yüzden haklı olma ihtimaliniz çok yüksek. Bu sebep ile güldüm :))
    Estağfurullah gülmenize tepkim yok gayet doğal gülebilirsiniz ama dediğim gibi abartılı oldu, maksat arkadaş kendiyle dalga geçildiğini sanıp üzülmesin.Malum herkeste yok anlayış ve ince düşünce, bari birkaçımız bunları düşünebilsin.Yoksa arkadaş tanıdık olsa dibine kadar gömerim o ayrı elbette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 24 Mayıs 2018; 13:2:56 >
  • Newintown kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bunu düz 1080p ve 4K hdr tvde Proyu denemiş biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

• Ambiyans gerçekten çok hoş iyi günlerde kullanın. Televizyonun marka modeli nedir acaba ?
  • Arkadaşlar ps4 pro da güç kablosu çok gevşek duruyor, aşağı yukarı oynuyor. Bu normalmi

• Peki bu farklar yeni ve çıkacak olan exclusive oyunlarda geçerlimidir,bir yandan slim ps4`dü elden çıkarıp almak istiyorim ama ps4 ömrünü tamamladığına dair yanlış hatırlamıyorsam sony eski ceo bir açıklama yapmıştı twitter`den.

• salihtas S kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle normal bir durum

• hafif gevşeklik var sıkıntı yok üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Bende de öyle normal bir durum
    Bende yerine otursun diye ittiriyordum. Ozaman zorlamayım

• quote:

Orijinalden alıntı: salihtas

Bende yerine otursun diye ittiriyordum. Ozaman zorlamayım

bende rahatsızım bu konuda lakin bir sıkıntısını da görmedim, keyfini çıkar hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ButcherofBlaviken

Estağfurullah gülmenize tepkim yok gayet doğal gülebilirsiniz ama dediğim gibi abartılı oldu, maksat arkadaş kendiyle dalga geçildiğini sanıp üzülmesin.Malum herkeste yok anlayış ve ince düşünce, bari birkaçımız bunları düşünebilsin.Yoksa arkadaş tanıdık olsa dibine kadar gömerim o ayrı elbette.

Alıntıları Göster
    Dostum sen birşeyi kaçırmışsın. Fark yok diyen bendim. O yüzden o kadar güldüm

Yani ben kimse ile değil kendimle dalga geçtim :))))

• Tv : Samsung 65Q7C Qled Tv 65 inch..
    Saat: MUDO OUTLET SERI SONU teşhir üründü..20tl ye almıştım :))
    Ünite: Ikea dan kendim tasarlayıp yaptım
    Çok daha iyileri sizlerin olsun..

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Bende beyaz kasa aradım. Ancak sadece internette n11, gg gibi sitelerde gördüm. Onunda Sony TR garantili olup olmamasından emin olamadığım için satın almadım. Siz nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Hayırlı olsun hocam. Bende beyaz kasa aradım. Ancak sadece internette n11, gg gibi sitelerde gördüm. Onunda Sony TR garantili olup olmamasından emin olamadığım için satın almadım. Siz nereden aldınız?

300tl hb çekim vardı, hepsiburada da değerlendirdim hocam.
    2140tl idi, 1840tl ye geldi çekle.İthalatcı garantili hocam

• 
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.