Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15151516151715181519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2021 den önce Playstation 5 kesin olarak gelmeyecek Sony Interactive Entertainment CEO'su son noktayı koydu. Yeni nesil konsolların çıkışına en az 3 sene daha var. Görülen o ki bu ara nesil konsollar bu jenerasyonun ömrünü epey uzattı gerçekten de. Böylece Playstation 5 spekülasyonları da son bulmuş olur en azından uzunca bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 24 Mayıs 2018; 21:31:13 >
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Native 4k sız 2021 olmaz PS için,olursada Playstation tarihe karışmaya başlamıştır veya sony iflas eşiğindedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar

Bir arkadas araciligiyla ikinci ds + 3 oyun ile ps4 pro almayi dusunmekteyim. Oyun olarak aklimda sadece GoW var, kalan 2 oyun icin spor, yaris vb. harici onerebileceginiz oyun var midir (eskiden Metal Gear Solid isimli bir oyun vardi, benzeri oneriler olabilir)

Tesekkurler simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihaz ayarlarında 4k için rgb yazanın mı seçili olması lazım?

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Umarım ps5 bu nesil gibi güçsüz çıkmaz ve bir takım değişikliklere gider,ps4 çıktığı günden beri çoğu oyunlarda native 1080p 30fps veremediği ve 900p çalıştırdığı söyleniyor,konsol doğasına aykırı 2-3 yılda bir konsol yenilemek ama artık böyle olacak gibi görünüyor teknoloji daha hızlı ilerliyor,zaten oyunlar pahalı üstelik online oynamak içinde plus`a para baymak zorundayız.

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Hocam konsolları pc gibi kabul etmemek gerek. Ps4 ün donanımı gayet yeterli full HD için. İlk başta bazı oyunlar 900p çıkmıştı ama şimdi bütün oyunlar 1080p 30 fps çıkıyor. Bazı oyunlar 60 fps ye oynuyor. Ps4 de bloodborne, god of war, uncharted 4 gördük ve ağızımızı açık bıraktılar. Optimizasyon sağlam olduktan sonra bu nesil 2-3 sene grafik kalitesi olarak artarak devam eder.

Ps4 pro tamamen 4k için çıkmış bir konsol. Xbox one x de öyle. Güçlerini 4k için harcıyorlar. Bu konsollar, ps4 ve xbox one yetersiz olduğu için değil 4k için çıktı. İleride 8k teknolojisi hızlanırsa o zaman da 8k için bir ara konsol görebiliriz.

Ps5 de ise ps4 deki taktiği izleyeceklerdir. Performanstan çok fiyat/performans oranına odaklanıp 350-400 dolara 6-7 sene götürecek konsol çıkaracaklardır. Sony yetkililerine göre bu nesile göre de daha fazla exc göreceğiz. Zaten konsolun asıl olayı da kaliteli özel oyundur. Grafik her zaman ikinci plandadır. Xbox bu sıralamayı değiştirdi ve bu nesilde ps4 e karşı ezici bir şekilde kaybetti. Umarım xbox da bir dahaki nesilde donanımdan çok özel oyunlara ve kalitesine dikkat eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Dostum sen birşeyi kaçırmışsın. Fark yok diyen bendim. O yüzden o kadar güldüm

Yani ben kimse ile değil kendimle dalga geçtim :))))

Alıntıları Göster
    Hiç dikkat etmemişim, şimdi kendime gülüyorum vallahi.

• Ps3 son demlerinde iken last of us gibi bir baş yapıtla neler yapabildiklerini gördük o yüzden o konuda şüphem yok,pro her ne kadar 4k için çıkmışta olsa 1080p`de normal ps4 göre daha iyi bir oyun deneyimi sunacağı aşikar ve bu fark yeni çıkacak olan oyunlarda dahada artacak bu fark özellikle hdr ve 4k gelıştirilecek oyunlarda belli edecek.Nedense uncharted 4 bende ps3`teki etkisini oluşturamadı kötü demiyorum aksine çok güzel oyun ama uncharted 2 ve 3`ü çıktığı zaman ki tadi bana vermedi,bu tamamen bakış açısıyla ilgili belkide ps3`te neler yapabildiklerini gördüğüm için çıtayı çok daha yüksek tuttuğum içindir.Oyunlar tanıtımlarda cafcaflı grafiklerle lanse edilip çıktığı zaman downgrade yedirilmiş halde bize sunuyorlar,bunu her oyun şirketi yapıyor konsoldan pc`ye kadar.Isteseler yaparlar ama piyasada o gücü ancak high end pc`ler kaldırabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 25 Mayıs 2018; 0:52:20 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba.

Ps4 harici hdd almayı düşünüyorum assagida verdiğim linkteki hdd ne kadar sağlıklı olur fiyati uygun ve 2tb seagate

Gücünü harici olarak alıyor,prize takiliyor.kullanan var ve kullanilirmi bu ps4 te

https://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-2tb-expansion-steb2000200-P119639642

• merhaba herkese iyi forumlar dünden itibaren bende pro ailesine katıldım.

yalnız şöle bir sıkıntı var ben daha önce ps3ümde analog 5+1 bağlantısı ile ses alabiliyordum malesef ses sistemimde dıgıtal bağlantı yok.

sistem şu an eski monitörüme bağlı bugün yarın LG 27UD58 almayı düşünüyorum monitör üzerinden 5+1 e ses vermem mümkün mü yoksa bana yeni bir ses sistemi yolu mu göründü
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam çok daha iyileri hepimizin olsun inşallah
  • Arkadaşlar uzun zaman sonra ps4 pro mu açtım 5.50 güncellemesi gelmiş yükledim daha öncede bir güncelleme gelmişti onu da yüklemiştim peki bu son güncellemeler ile neler değişti öyle ciddi bir değişiklikler var mı?
  • Önceden ps4 ümün alanı yetersiz olduğundan dolayı 2tb lık bir hdd alarak ps4 üme takmıştım. Şu sıralar ps4 pro alacağım ancak eski ps4ümün içindeki diski kullanmak istiyorum. ps prodaki diski çıkardıktan sonra Eski ps4 de bulunan 2tb hdd yi söküp, ps4 proya takmak istiyorum. Buraya kadar youtube da swap videoları zaten mevcut ancak bu işlemi yaptıktan sonra direk tuşuna basarak sistemi çalıştırabilir miyim yoksa benden bir yazılım isteyecek mi? tek derdim hard diskteki oyunları silip hdd kendini resetlemesin, yardımcı olacak varsa sevinirim.
  • Bende kısa zamanda almayı düşünüyorum. Seri olarak hangisini tercih etmeliyim. 7116 mı?
    Beyaz kasa ve sony garantili tercih edeceğim.
  • myres kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle beyaz alın hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz kasa çok daha şık katılıyorum fakat Sony Eurasia garantili beyaz kasa yok.İlla da beyaz alacaksanız garantiden feragat edeceksiniz bilin istedim.Garantili olması mı yoksa rengimi daha önemli, önem sıranıza göre tercihinizi yapın.

• ButcherofBlaviken kullanıcısına yanıt
    Garanti herşey ps4 için kolay arıza çıkarabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla beyaz düşünüyordum fakat sony garantili bulamıyorum. Sabahtan beri işyerinde arkadaşla araştırıyoruz aradım sordum sony bayilerini yok.

Bir kaç konuda bilgiye ihtiyacım var. 7116 ile 7000 arasında ki fark nedir? A-B Chassis arasında ki fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 25 Mayıs 2018; 17:31:30 >
  • Dün geldi konsol çok kısa süre god of war oynadım. Televizonum sony xf9005. 4k hdr de açtım oyunu makine deli gibi çalışıyor :) ondan da ziyade görüntüde titremeler gördüm. Tam test edemedim ama normal mi merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myres

Valla beyaz düşünüyordum fakat sony garantili bulamıyorum. Sabahtan beri işyerinde arkadaşla araştırıyoruz aradım sordum sony bayilerini yok.

Bir kaç konuda bilgiye ihtiyacım var. 7116 ile 7000 arasında ki fark nedir? A-B Chassis arasında ki fark nedir?
    7116 b kasada fan daha sessiz olduğu söyleniyor.

• 
Sayfa: önceki 15151516151715181519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.