Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15161517151815191520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unwicked

Arkadaşlar herkese merhaba.

Ps4 harici hdd almayı düşünüyorum assagida verdiğim linkteki hdd ne kadar sağlıklı olur fiyati uygun ve 2tb seagate

Gücünü harici olarak alıyor,prize takiliyor.kullanan var ve kullanilirmi bu ps4 te

https://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-2tb-expansion-steb2000200-P119639642
    Bence alma yorumlar iç açıcı değil bu fiyata nasıl veriyor.

100 tl daha koyarsan STEA2000400 olan modeli alabilirsin. 2.5 inç olduğu için ister harici kullanırsın istersen konsolun içine yerleştirirsin.
    Adaptör gerektirmez. Transfer yeterince hızlı ve sabit disk motor dönüş hızı düşük olduğu için sessiz çalışır daha güvenilir.

Kutunun içinden ST2000LM007 model hdd çıkıyor en düşük satış fiyatı 500 tl. Notebook'a da takılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ButcherofBlaviken

Beyaz kasa çok daha şık katılıyorum fakat Sony Eurasia garantili beyaz kasa yok.İlla da beyaz alacaksanız garantiden feragat edeceksiniz bilin istedim.Garantili olması mı yoksa rengimi daha önemli, önem sıranıza göre tercihinizi yapın.

Haytım boyunca 6 kere ps serisi almışımdır. Bir kere servise gitmedi , tabii gitmicek diye bir kaide yok tabii kide ,sony euroasya servislerindeki içler acısı durumu da biliyoruz..
    sony servisi beş para etmez diyorlar.
    Sonucta garantisiz diil ithalatçı garantili hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    garantiyi küçümsemeyin hocam.Sony ps4 için çok ilgili
    biraz oyalıyorlar.ama cihazını sıfırıyla değiştiren çok var bu nesilde
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Kimsenin konsolu bozulmasın servis yüzü görmesin hocam

Sony servisine peş para etmez dersen çarpılırsın valla.

ps4 cihazımın cdrom bozulunca 1 hafta içinde sıfırıyla değiştirdiler ve bozulan cihazım 500gb dı bana 1tb verdiler,hangi firma uğraşır kolay bir cdrom arzası olan cihazı sıfırıyla değiştirmekle ve hafızası daha yükseğini vermekle.

İthalatçı dediğin garanti yeri nerde belki erzincanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 25 Mayıs 2018; 18:49:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Sony servisine peş para etmez dersen çarpılırsın valla.

ps4 cihazımın cdrom bozulunca 1 hafta içinde sıfırıyla değiştirdiler ve bozulan cihazım 500gb dı bana 1tb verdiler,hangi firma uğraşır kolay bir cdrom arzası olan cihazı sıfırıyla değiştirmekle ve hafızası daha yükseğini vermekle.

İthalatçı dediğin garanti yeri nerde belki erzincanda

İatanbulda hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Önceden ps4 ümün alanı yetersiz olduğundan dolayı 2tb lık bir hdd alarak ps4 üme takmıştım. Şu sıralar ps4 pro alacağım ancak eski ps4ümün içindeki diski kullanmak istiyorum. ps prodaki diski çıkardıktan sonra Eski ps4 de bulunan 2tb hdd yi söküp, ps4 proya takmak istiyorum. Buraya kadar youtube da swap videoları zaten mevcut ancak bu işlemi yaptıktan sonra direk tuşuna basarak sistemi çalıştırabilir miyim yoksa benden bir yazılım isteyecek mi? tek derdim hard diskteki oyunları silip hdd kendini resetlemesin, yardımcı olacak varsa sevinirim.
    Ben de aynı dertten muzdaripim arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ps Vita ve dualshock 4 değişimi yapılmıştı zamanında. Garanti çok önemli bence yoksa vita m ve kol çöp olmuştu.Bence tam tersi ithalatçı garanti demek garantisiz ürün demek.

• ButcherofBlaviken kullanıcısına yanıt
    Ben eski fat kasa 1006 seri ps4 vermiştim Sony servisine. Adamlar bana slim vermişlerdi . Gerçekten muazzam işliyor Sony servisi .
  • Boşuna demiyorum;Sony servisine peş para etmez diyen çarpılır.

• 2300'den aşağı var mı şu an, birde 4k televizyon tavsiyesi alabilir miyim. evde 40d6000 var ama eski televizyon nasıl olur pro ile
  • GedKalessin kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarları ne yaptınız acaba? Bende de sony xe9305 var. Hdmi 2 ye takıp ayarlardan hdmi 2 girişi gelişmiş ayara getirdim 4k görüntü için fakat ps4 pro rgb de iken ekranda yeşil noktalar şeklinde kumlanmalar oluyor, yuv420 ye alınca düzeliyor. Sizdeki ayarlar nedir? Kablo hdmi 2 fakat kalitesiz mi acaba yetmiyor mu? Yuvda kalsa bir eksikliğini hisseder miyim rgb nin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etokel -- 26 Mayıs 2018; 23:21:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cilduz

Bence alma yorumlar iç açıcı değil bu fiyata nasıl veriyor.

100 tl daha koyarsan STEA2000400 olan modeli alabilirsin. 2.5 inç olduğu için ister harici kullanırsın istersen konsolun içine yerleştirirsin.
    Adaptör gerektirmez. Transfer yeterince hızlı ve sabit disk motor dönüş hızı düşük olduğu için sessiz çalışır daha güvenilir.

Kutunun içinden ST2000LM007 model hdd çıkıyor en düşük satış fiyatı 500 tl. Notebook'a da takılabilir.

Alıntıları Göster
    Harici olarak kullanmak istiyorum açıkçası su assagida linki verdiklerimden hangisi iyidir dostum.

https://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-1tb-ultra-slim-backup-plus-tasinabilir-disk-steh1000201-P172735269

https://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-1tb-expansion-stea1000400-tasinabilir-harici-hard-disk-P77475788

• Bırak proyu Ps4 ün bile kırıldığını duymamıştım. Kardeşlikle forumdan oyun alğyorum kırık ps4 de (varsa) hiç gerek yok bence gerçekten çok uyguna geliyor oynadıktan sonra 5 lira aşağısına satıyorsun 5-10 liraya oyun oynuyorsun çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: unwicked

Harici olarak kullanmak istiyorum açıkçası su assagida linki verdiklerimden hangisi iyidir dostum.

https://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-1tb-ultra-slim-backup-plus-tasinabilir-disk-steh1000201-P172735269

https://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-1tb-expansion-stea1000400-tasinabilir-harici-hard-disk-P77475788

Alıntıları Göster
    STEA2000400 modeli 2TB. Fiyat olarak az bir fark var alamıyormusun

• Daha fazla dayanamadım ve satın aldım Ps4 Pro. Sony garantili olsun diye siyah tercih ettim. Yoksa beyaz çok istiyordum. İlk konsolum. Uzun zamandır istiyordum detroit son patlamayı gerçekleştirdi. Plus üyeliği direk psn hesabı açıp mı almak avantajlı. İnternette baktığımda fiyatlar 250 TL. Normalde 179 TL diye gördüm.

Yeni konsol tarafına girdiğim için yapmam gereken bir şeyler var ise sizden tavsiyeler beklerim.
  • myres kullanıcısına yanıt
    PSN üzerinden oyun almak her zaman en avantajlısıdır. İndirimlerde olsun normal fiyatlandırma olsun kutuludan her zaman ucuz oluyor. Kutu ve koleksiyon hastası değilseniz dijitale yönelin. Kardeşlik konusuna bakın ayrıca.

Detroit Become Human oyunu tarzında Heavy Rain, Beyond 2 Souls var tür farkı olarak ta Until Dawn var. Ayrıca;

God of War, God of War 3 Remastered, Persona 5, Uncharted 1-2-3-4, Order 1886, Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Shadow of the Colossus, Infamous serisi gibi konsola özel sürüyle oyun var. Bunlar gerçekten çok iyi oyunlar yaz indirimlerinde türü hoşunuza gidenleri oynamanızı tavsiye ederim.

Birde not olarak; PSN hesabı açtığınızda mağazadan oyun alacağınız zaman kartınızı reddederse 2'den fazla denemeyin kart bloke oluyor 15 gün bekletiyor günde 1 kez deneyin. Bu önemsiz gibi gözükebilir ama konusunu okursanız bu basit şeyde ne kadar fazla insanın sorun yaşadığını görürsünüz.

https://forum.donanimhaber.com/playstation-store-kredi-karti-sorunu-ana-konu--58790129

Hayırlı olsun konsolunuz iyi oyunlar.

Kendim için örnek vermem gerekirse online olan oyunlari kendi hesabıma alıyorum sadece single player dediğimiz hikaye ağırlıklı oyunları kardeşlikle alıyorum bu şekilde daha uyguna geliyor. Şuan ps plus ta 1 senelik indirim olması lazım 134 liraya falan geliyor eğer yeni üyelik için gecerliyse hemen alabilirsin yada plus sahibi olanlar için gecerliyse 14 günlük deneme sürümünü aktif edip o şekilde alabilirsin

bende aynı durumdayım bi ara daha heveslenip bırakmıştım bu sefer alacağım heralde, detroit'i oynamak çok istiyorum. daha önce konsolum olmadığı için oynayacak çok fazla oyun olacak alırsam. nereden / ne kadar aldınız bu arada?
  • Çöp mop olayı yok ya kırık oynayacaksın ya normal çünkü kırık makineyi birdaha güncelledim o bir daha korsan oyun oynayamazsin orjinal kullanmak zorundasın ve saydığın oyunların yarısı online tabanlı oyunlar gerisini sen düşün bir tarafta sadece offline oyun var diğer tarafta hem online hem offline oyun var. Ayrıca forumda kardeşlik konusu var oradan alırsan oyunları vereceğin 4000 liraya 2-3 sene kadar bitiremeyecegin oyunun olur.

• 
Sayfa: önceki 15161517151815191520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.