Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
34.359
Cevap
387
Favori
1.182.701
Tıklama
Giriş
    521 Mesaj
    Arkadaşlar uzun zaman sonra ps4 pro mu açtım 5.50 güncellemesi gelmiş yükledim daha öncede bir güncelleme gelmişti onu da yüklemiştim peki bu son güncellemeler ile neler değişti öyle ciddi bir değişiklikler var mı?
    |
    |
    Önceden ps4 ümün alanı yetersiz olduğundan dolayı 2tb lık bir hdd alarak ps4 üme takmıştım. Şu sıralar ps4 pro alacağım ancak eski ps4ümün içindeki diski kullanmak istiyorum. ps prodaki diski çıkardıktan sonra Eski ps4 de bulunan 2tb hdd yi söküp, ps4 proya takmak istiyorum. Buraya kadar youtube da swap videoları zaten mevcut ancak bu işlemi yaptıktan sonra direk tuşuna basarak sistemi çalıştırabilir miyim yoksa benden bir yazılım isteyecek mi? tek derdim hard diskteki oyunları silip hdd kendini resetlemesin, yardımcı olacak varsa sevinirim.
    Bende kısa zamanda almayı düşünüyorum. Seri olarak hangisini tercih etmeliyim. 7116 mı?
    Beyaz kasa ve sony garantili tercih edeceğim.

Kesinlikle beyaz alın hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    myres kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Binbaşı
    1025 Mesaj
    Beyaz kasa çok daha şık katılıyorum fakat Sony Eurasia garantili beyaz kasa yok.İlla da beyaz alacaksanız garantiden feragat edeceksiniz bilin istedim.Garantili olması mı yoksa rengimi daha önemli, önem sıranıza göre tercihinizi yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Garanti herşey ps4 için kolay arıza çıkarabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ButcherofBlaviken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2234 Mesaj

Valla beyaz düşünüyordum fakat sony garantili bulamıyorum. Sabahtan beri işyerinde arkadaşla araştırıyoruz aradım sordum sony bayilerini yok.

Bir kaç konuda bilgiye ihtiyacım var. 7116 ile 7000 arasında ki fark nedir? A-B Chassis arasında ki fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 25 Mayıs 2018; 17:31:30 >
    |
    |
    Bahsedilenler: radko , Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör ButcherofBlaviken
    Dün geldi konsol çok kısa süre god of war oynadım. Televizonum sony xf9005. 4k hdr de açtım oyunu makine deli gibi çalışıyor :) ondan da ziyade görüntüde titremeler gördüm. Tam test edemedim ama normal mi merak ettim.

|
    |
    Samsung 40ES8000
    Samsung Galaxy S6
    Intel C2Q 9550 - Asus P5Q Pro - Ocz Reaper DDR2 1066 Mhz - Seagate 500GB 7200.12 - Ocz Gladiator Max - High Power 650 w Psu - Samsung 2333SW
  • Binbaşı
    1619 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Myres

Valla beyaz düşünüyordum fakat sony garantili bulamıyorum. Sabahtan beri işyerinde arkadaşla araştırıyoruz aradım sordum sony bayilerini yok.

Bir kaç konuda bilgiye ihtiyacım var. 7116 ile 7000 arasında ki fark nedir? A-B Chassis arasında ki fark nedir?
    7116 b kasada fan daha sessiz olduğu söyleniyor.

|
    |
    Samsung 40ES8000
    Samsung Galaxy S6
    Intel C2Q 9550 - Asus P5Q Pro - Ocz Reaper DDR2 1066 Mhz - Seagate 500GB 7200.12 - Ocz Gladiator Max - High Power 650 w Psu - Samsung 2333SW
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: unwicked

Arkadaşlar herkese merhaba.

Ps4 harici hdd almayı düşünüyorum assagida verdiğim linkteki hdd ne kadar sağlıklı olur fiyati uygun ve 2tb seagate

Gücünü harici olarak alıyor,prize takiliyor.kullanan var ve kullanilirmi bu ps4 te

https://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-2tb-expansion-steb2000200-P119639642
    Bence alma yorumlar iç açıcı değil bu fiyata nasıl veriyor.

100 tl daha koyarsan STEA2000400 olan modeli alabilirsin. 2.5 inç olduğu için ister harici kullanırsın istersen konsolun içine yerleştirirsin.
    Adaptör gerektirmez. Transfer yeterince hızlı ve sabit disk motor dönüş hızı düşük olduğu için sessiz çalışır daha güvenilir.

Kutunun içinden ST2000LM007 model hdd çıkıyor en düşük satış fiyatı 500 tl. Notebook'a da takılabilir.

• Yarbay
    3861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ButcherofBlaviken

Beyaz kasa çok daha şık katılıyorum fakat Sony Eurasia garantili beyaz kasa yok.İlla da beyaz alacaksanız garantiden feragat edeceksiniz bilin istedim.Garantili olması mı yoksa rengimi daha önemli, önem sıranıza göre tercihinizi yapın.

Haytım boyunca 6 kere ps serisi almışımdır. Bir kere servise gitmedi , tabii gitmicek diye bir kaide yok tabii kide ,sony euroasya servislerindeki içler acısı durumu da biliyoruz..
    sony servisi beş para etmez diyorlar.
    Sonucta garantisiz diil ithalatçı garantili hocam

AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Binbaşı
    1747 Mesaj

garantiyi küçümsemeyin hocam.Sony ps4 için çok ilgili
    biraz oyalıyorlar.ama cihazını sıfırıyla değiştiren çok var bu nesilde
    |
    |
    Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kimsenin konsolu bozulmasın servis yüzü görmesin hocam

|
    |
    Nemanja Bjelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6708 Mesaj

Sony servisine peş para etmez dersen çarpılırsın valla.

ps4 cihazımın cdrom bozulunca 1 hafta içinde sıfırıyla değiştirdiler ve bozulan cihazım 500gb dı bana 1tb verdiler,hangi firma uğraşır kolay bir cdrom arzası olan cihazı sıfırıyla değiştirmekle ve hafızası daha yükseğini vermekle.

İthalatçı dediğin garanti yeri nerde belki erzincanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 25 Mayıs 2018; 18:49:24 >
    |
    |
  • Yarbay
    3861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: radko

Sony servisine peş para etmez dersen çarpılırsın valla.

ps4 cihazımın cdrom bozulunca 1 hafta içinde sıfırıyla değiştirdiler ve bozulan cihazım 500gb dı bana 1tb verdiler,hangi firma uğraşır kolay bir cdrom arzası olan cihazı sıfırıyla değiştirmekle ve hafızası daha yükseğini vermekle.

İthalatçı dediğin garanti yeri nerde belki erzincanda

İatanbulda hocam :)

|
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Önceden ps4 ümün alanı yetersiz olduğundan dolayı 2tb lık bir hdd alarak ps4 üme takmıştım. Şu sıralar ps4 pro alacağım ancak eski ps4ümün içindeki diski kullanmak istiyorum. ps prodaki diski çıkardıktan sonra Eski ps4 de bulunan 2tb hdd yi söküp, ps4 proya takmak istiyorum. Buraya kadar youtube da swap videoları zaten mevcut ancak bu işlemi yaptıktan sonra direk tuşuna basarak sistemi çalıştırabilir miyim yoksa benden bir yazılım isteyecek mi? tek derdim hard diskteki oyunları silip hdd kendini resetlemesin, yardımcı olacak varsa sevinirim.
    Ben de aynı dertten muzdaripim arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı?

|
    |

Ps Vita ve dualshock 4 değişimi yapılmıştı zamanında. Garanti çok önemli bence yoksa vita m ve kol çöp olmuştu.Bence tam tersi ithalatçı garanti demek garantisiz ürün demek.

|
    |

Ben eski fat kasa 1006 seri ps4 vermiştim Sony servisine. Adamlar bana slim vermişlerdi . Gerçekten muazzam işliyor Sony servisi .
    |
    |
    ButcherofBlaviken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox : Fenes#9536
  • Yarbay
    6708 Mesaj

Boşuna demiyorum;Sony servisine peş para etmez diyen çarpılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    FatihEnesKoc. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    19950 Mesaj
    2300'den aşağı var mı şu an, birde 4k televizyon tavsiyesi alabilir miyim. evde 40d6000 var ama eski televizyon nasıl olur pro ile
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,236
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.