Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1899

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Playstation bütün tekno marketlerde artı 1 kol hediye kampanyası başlattı dün neden vermediler ki size bi mağazayı ara sor istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 24 Şubat 2018; 21:45:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Özel kasalara veriyorlar onu battlefrontlu felan

2. kol kampanyası paket falan alınırsa mı geçerliymiş?
    b kasa olayı nedir?
  • blanco B kullanıcısına yanıt
    Kasa olayını bilmiyorum ama şu star warslı kasalara ekstra kol veriyorlar . Ücretsiz 3 ay psn üyeliği veriliyormu acaba ?

• blanco B kullanıcısına yanıt
    Bende o kampanyadan aldım en son surum dusunebılırısn 2. kolu kullanacaksan
    hocam kurdunmu oyun oynadınmı ılk ızlenımlerını paylasırsan sevınırım ayarlardan bır ayar falan yaptınmı benım tvde 4k degıl eskı tvlerden
  • Ps4 joystiklerini kendi orjinal şarj kablosu haricinde sıradan data kablosu ile şarj etsek bir sorun yaratırmı acaba?

• desi116 kullanıcısına yanıt
    Kurdum açtım . Önce bi cihaz kendini updateledi sonra horizon cd sini taktım oynadım fena değildi ilk konsolum biraz alışmak gerek iyi oynayamıyorum. Benim için hayal kırıklığı oyunu yüklerken 15 dk felan sürdü bu bence çok fazla . Ayrıca oyundan çıkış yapıp tekrar girince Loadöayıncada yükleme çok uzun sürüyor bence . Ps4 pro

• İlk defa PlayStation alemine girdim . Bazı yerlerde bedava 3 ay psn üyeliği verildiğini gördüm ancak bana veriliyormu bilmiyorum . Ps4 tema değiştirmek için psn almak gerek bu bence aşırı saçma .

Arkadaşlar Vestel 2012 106 ekran tvde hız fena gelmedi . Ben 24 inç ips 5 ms monitör alsam daha mı iyi olur sizce

• Arkadaslar ps4 pro icin dikey stand imi satiyorum..ilgilenenler mesaj atabilir..
    https://forum.donanimhaber.com/kootek-ps4-pro-dikey-stand--131557399#131557399

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 25 Şubat 2018; 10:17:32 >
    Ben VZ249Q aldım indirimde geçen hafta . 789 TL idi. Dün kurdum monitörü ve proyu. Gerçekten çok sık bir tasarımı var . Ve görüntü kalitesi de çok iyi. Çok canlı renkler veriyor. Bundan önce de slim ile VX239H kullanıyordum. O da güzeldi . Bu da çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim. Eğer başka merak ettiğiniz şeyler olursa PM den ulaşırsınız .
  • Bu kumanda da eger method olarak usb cable mode u secersem acaba zamanla ds4 bataryasi olur mu?

Cidden oyunun kurulumu 15 dk sürdü ise bir tuhaflık var bu işte. Bir çok oyun yüklü konsolumda. 50-60 GB boyutunda ki oyunların bile kurulumu 1-2 dk sürüyor sürmüyor.
    Ayrıca oyun içi yüklemeler oyundan oyuna değişmek ile birlikte uzun sürebiliyor malesef zira 5400rpm bir harddisk ile geliyor konsollar. Bu durumda en azından 7200rpm lik bir harddisk veya SSD kullanmakta yarar var
  • arkadaşlar yakşalık 1 ay oldu ps4 pro alalı örüntü ayarlarını ayarladım doğrumu yaptım tam bilemiyorum 4k ve hdr olayı için ayarlar doğrumudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSECAN -- 25 Şubat 2018; 15:3:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Ben VZ249Q aldım indirimde geçen hafta . 789 TL idi. Dün kurdum monitörü ve proyu. Gerçekten çok sık bir tasarımı var . Ve görüntü kalitesi de çok iyi. Çok canlı renkler veriyor. Bundan önce de slim ile VX239H kullanıyordum. O da güzeldi . Bu da çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim. Eğer başka merak ettiğiniz şeyler olursa PM den ulaşırsınız .

Ben de yaklaşık 1 senedir bu monitörü kullanıyorum (VZ249Q). Hiçbir sıkıntısını görmedim bugüne kadar full hd monitor olarak çok rahatlıkla tavsiye edilebilir bir ekran. Konu ps4 konusu olduğu için öneriyorum ancak sağlam bir bilgisayarda kullanmayı düşünen varsa ips panel yerine tn panellerde 1ms tepkime süreli olanlara yönelebilir l. Ama ps4 ve pro için 5ms ilk ips panel yeterli oluyor. Almayı düşünen arkadaşlar alacak olursanız piyasada VZ249Q ve VZ249H adında iki yarı modeli var bu ürünün. Alabiliyorsanız Q alın aralarında 20-30 lira gibi bir şey oynar. Farkı da Q olanda display port çıkısı da var ekstradan. Ama H modelinde VGA ve hdmi var sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkarakas94 -- 25 Şubat 2018; 15:55:16 >

• onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    Konu ps4 pro deilmi.bu cşhaz satndard bi monitor.bi önrmi yok.4k görüntü alabilvemiz bi cihazmı

• OSECAN kullanıcısına yanıt
    Bana göre doğru olmuş.bendeki de bu şekilde

• son zamanlarda benim pro bi ısınmaya başladı(daha 2-3 haftalık makine serisi de 7116).Ayriyeten ufaktan lag falan da oluyor neden acaba sadece ben mi yaşıyorum bu sorunu?Rahat rahat oyun oynayalım diye pro aldık şansa bak..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • radagasty R kullanıcısına yanıt
    Aslina bakarsan PS4 kullanma kilavuzunda her bir saatlik oyundan sonra cihazi 15dk kapali tutup dinlenin diyor , size tavsiyem supersam. i kapatik toplam oyun suresinide 2-3 saat max. civari tutmaniz olacaktir. Cihaz isinir bu normal yeterki sagi solu acik hava alan bir yerde olsun , bir isi kaynagina yakin noktada bulunmasin.
  • 
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.