Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar yeni qled tv ve ps4 pro aldım.proda shadow of colossus res7 ve yeni cod oynarken ekranda kırmızı glitch tarzı şekiller çıkıp kayboluyor.sizce sorun ne olabilir?proyu değiştireyim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Oled varken qled çöpüne para mı verdin? Geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

Slm arkadaşlar yeni qled tv ve ps4 pro aldım.proda shadow of colossus res7 ve yeni cod oynarken ekranda kırmızı glitch tarzı şekiller çıkıp kayboluyor.sizce sorun ne olabilir?proyu değiştireyim mi?

ilk önce tv oyun modunda mı? değilse ona alın, olmadı hdmi kablo değiştirin olmadı ps4 sıfırlayın tamamiyle tekrardan kurun her şeyi .

yine devam ediyorsa da farklı bir tv'de deneyin açmayı onda da aynı sorunlar devam ediyorsa sorun ps4 pro'da .

aklıma başka bir şey gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Oled varken qled çöpüne para mı verdin? Geçmiş olsun.

Oled alacaktım sma ekran yanması çok oluyormuş ve garanti yok buna

2017 modellerde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Slm arkadaşlar yeni qled tv ve ps4 pro aldım.proda shadow of colossus res7 ve yeni cod oynarken ekranda kırmızı glitch tarzı şekiller çıkıp kayboluyor.sizce sorun ne olabilir?proyu değiştireyim mi?

ilk önce tv oyun modunda mı? değilse ona alın, olmadı hdmi kablo değiştirin olmadı ps4 sıfırlayın tamamiyle tekrardan kurun her şeyi .

yine devam ediyorsa da farklı bir tv'de deneyin açmayı onda da aynı sorunlar devam ediyorsa sorun ps4 pro'da .

aklıma başka bir şey gelmedi.

Oyun modunda hdmi yeni almıştım.başka bir hdmi ile denerim olmadı.kırmızı çizgiler çıkıp kayboluyor arada.mesela assasıns orogınste olmadı nba 2k ve fifada olmadı.çözemedim olayı

• quote:

2017 modellerde yok

Nasıl yok ya hepsı var dedı satıcıların.oled yeni teknoloji sorunları cok

Kırmızı renk karıncalanma diyorsan HDMI'dan kaynaklanıyor. HDMI kabloyu düzgün takamayınca olur genelde.
  • quote:

quote:

2017 modellerde yok

Nasıl yok ya hepsı var dedı satıcıların.oled yeni teknoloji sorunları cok

Forumda biraz araştırsaymışsın iyi olurdu sen satıcıların lafına ne bakıyorsun. Forumda 45 kişi B7 oled tv aldı geçen sene 1 kişide bile sorun görülmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Kırmızı renk karıncalanma diyorsan HDMI'dan kaynaklanıyor. HDMI kabloyu düzgün takamayınca olur genelde.

Kırmızı efekt diyim böyle uzunlamasına kısa flash patlıyor gibi.yok oluyor anında.sabah test ettim geneoyun modundan çıktım olmadı tekrar oyu moduna girdim gene olmadı.hdmi değiştireceğim

Benim aklıma direk kablo gibi geldi. Birde TV de pc hdmı girişi varsa direk oraya takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

quote:

Orijinalden alıntı: Wight Lord

Hafif auto aim var gamepad le oynayınca oda olması lazım zaten ama zorluğu arttırınca bazı oyunlarda auto aim de iptal oluyor. Bence sadece fifa oynayacaksan gerek yok almaya ben single takıldığım için sırf exclusive ve türkçe desteği için dayanmayıp aldım. Günümüz artık türkiyede iyi bir pc toplamak bir böbreğe ihtiyaç duyduğu için GTX 970 le bozulana kadar devam :D

Aynen zaten pc alamadıgım için ps alıyorum yoksa pc ciyim ben

Ps4 almaya karar verdikten sonra ilk baktığım şey ps4'e klavye mouse bağlamak. O da imkansıza yakın cok pahalı ve aynı tad olmuyor sanırım.

Sizinle aynı durumdaydım aralıkta 2. Kol hediyesi kampanyasıyla pro aldım. Gamepad e alışmak 2-3 günü buluyor. Fortnite oynarken bloody marka klavye mouse bağlıyorum kontroller pcdekiyle aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

quote:

Orijinalden alıntı: Wight Lord

Hafif auto aim var gamepad le oynayınca oda olması lazım zaten ama zorluğu arttırınca bazı oyunlarda auto aim de iptal oluyor. Bence sadece fifa oynayacaksan gerek yok almaya ben single takıldığım için sırf exclusive ve türkçe desteği için dayanmayıp aldım. Günümüz artık türkiyede iyi bir pc toplamak bir böbreğe ihtiyaç duyduğu için GTX 970 le bozulana kadar devam :D

Aynen zaten pc alamadıgım için ps alıyorum yoksa pc ciyim ben

Ps4 almaya karar verdikten sonra ilk baktığım şey ps4'e klavye mouse bağlamak. O da imkansıza yakın cok pahalı ve aynı tad olmuyor sanırım.

Sizinle aynı durumdaydım aralıkta 2. Kol hediyesi kampanyasıyla pro aldım. Gamepad e alışmak 2-3 günü buluyor. Fortnite oynarken bloody marka klavye mouse bağlıyorum kontroller pcdekiyle aynı.

Hocam doğru mu anladım? PS4'e klavye mouse u nasıl bağlıyorsunuz?

• Selam Arkadaşlar,

Dün cihazı aldım. Eski ps4 den verileri HDD ile aktardım. Tam performans almak için yapmam gereken ufak tefek ipuçları var mı ? cihaz içinden ayar olabilir, TV üzerinde ayar olabilir veya HDMI ile ilgili olabilir.

Saygılar,
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Öndeki usb girişlerine takıyorsunuz oyun direkt algılıyor ve oynamaya başlıyorsunuz. Mouse imleci görünmez oluyor ama sağ sol yaparak gerekli yerlere tıklayabiliyorsunuz. Oyun başladığında crosshairde falan sorun yok pcdekinin aynısı. Diğer oyunlarda denemedim klavye mouse a ihtiyaç duymadım.

• pyori kullanıcısına yanıt
    Güçlendirme modunu açabilirsiniz. Televizyonunuz 4k ise görüntünün 4k olarak verilip verilmediğini kontrol edin. Hdr modunu açabilirsiniz.

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/bloody-b2100-kablolu-oyuncu-klavye-mouse-set-pm-bd802951

Hocam taktığınız bu mudur . Benim bildiğim sonynin resmi klavye mausu var bu nasıl oluyor

Cihazınız pro mu? Fps oyunlarında mı kullanıyorsunuz online da da oluyor mu

Biraz çok uzun oldu ama çok önemli hocam ben şuan şoklardayım

• Elimde ps4 var,elimdeki oyunlar da fifa 18, bf1,batman,ufc 2, witcher 3.Ps4 pro ile xbox one x arasında kaldım ama xbox almak istesem de tekrardan oyun parası vermek istemiyorum ama xbox one x ile ps4 pro arasında fark açılır mı malum 4k 60 fps olmasından dolayı xbox'ın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

https://www.hepsiburada.com/bloody-b2100-kablolu-oyuncu-klavye-mouse-set-pm-bd802951

Hocam taktığınız bu mudur . Benim bildiğim sonynin resmi klavye mausu var bu nasıl oluyor

Cihazınız pro mu? Fps oyunlarında mı kullanıyorsunuz online da da oluyor mu

Biraz çok uzun oldu ama çok önemli hocam ben şuan şoklardayım

+1 Ben de şoktayım. Eğer klavye mouse takılabiliyorsa süper bir haber benim için.

Sorunuzu ben de merak ediyorum. PS4'ün kendi özel klavye mouse u oluyor diye biliyordum öyle değilse süper

Edit: Dogru anlamısız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 14 Şubat 2018; 13:43:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Öndeki usb girişlerine takıyorsunuz oyun direkt algılıyor ve oynamaya başlıyorsunuz. Mouse imleci görünmez oluyor ama sağ sol yaparak gerekli yerlere tıklayabiliyorsunuz. Oyun başladığında crosshairde falan sorun yok pcdekinin aynısı. Diğer oyunlarda denemedim klavye mouse a ihtiyaç duymadım.

Teşekkürler hocam. Bu arada bahsettiğiniz klavye mouse normal klavye mouse değil mi? Çünkü PS4 için kendi özel klavye mouse oluyor diye biliyordum. Normal bir klavye mouse ise süper bir haber
  • 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.