Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

720p yayının neyinde 100hz alıcaksın 🤣

720p yayin kalitesi ile hizli sahnelerin netligi konusundaki farki bildiginizi varsayarak saka yaptiginizi dusunup bende size eslik edeyim ozaman😂

• quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

İlk PS4 lerde bazı sorunlar olmuş fakat Pro cihazlarda öyle bir sorunlu seri yok

Selam duzeltme yapiyim. Cuh 7116 serisi 7000 modele gore daha sessiz. Bununla ilgili testler var

https://youtu.be/mQKLPTur8HQ

Pro alacaklara tavsiyem 7000 modeli almamalari. Suan zaten teknosa gibi yerlerde 7116 satiliyormu bilmiyorum. Bu seriyi bundle olarak fifa ve battlefront ta gordum.

• Merhaba arkadaşlar,

Ps4 Pro daki cuh-7116b ile cuh-7016b kasaları arasındaki farklar nelerdir?

Daha önce ekim ayında sorulmuş bu soru ama özellikler aynı sadece ucuza üretilmiş denmiş.

Ses çıkış seviyesinde yada mat-parlak yüzey gibi farklılıklarda var mıdır?
  • yakuza07 Y kullanıcısına yanıt
    Yukarda yazmş işte daha neyini soruyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yukarda yazmş işte daha neyini soruyorsun

Haha daha iki message arasinda 1 saat yok arkadas sanirim oldukca usengec 😂

• radko kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler.

Soğutma sisteminde falan farklılık yok yani öyle mi yada kasa materyalinde?
  • yakuza07 Y kullanıcısına yanıt
    Okuma güçlüğün veya anlamayla ilişkin sıkıntın var sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: yakuza07

7000 ile 7116 arasinda bildigim kadariyla anakart yerleri degismis ve bir kac teknolojik fan degismis. 7000 almayin . 7116 alin. Eger 7116 yoksa bekleyin

• Buna katılmıyorum aynı seri cihazlarda bile fan sesi farkı uçurumlar kadar olabiliyor.
  • Fan değiştiyse bu güzel bir şey. bende 7116 var bu ara oynadığım oyunlar BF1, GT Sport, AC Origins. Fakat son bir haftadır COD WW2 ve Star Wars BF2 oynarken makine neredeyse patlayacak kadar fan sesi çıkarıyor. Sadece bu iki oyunda. Battlefield oynarken nerdeyse sıfır fan sesi gelen makine bu iki oyunda çıldırıyor. Arkaya havalandırma fanı bakmaya başladım bugünden itibaren.
  • quote:

Okuma güçlüğün veya anlamayla ilişkin sıkıntın var sanırım

Değerli vaktini ayırdığın için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

quote:

Orijinalden alıntı: yakuza07

7000 ile 7116 arasinda bildigim kadariyla anakart yerleri degismis ve bir kac teknolojik fan degismis. 7000 almayin . 7116 alin. Eger 7116 yoksa bekleyin

Üşenmeden bilgi verdiğiniz için teşekkürler.
  • quote:

Fan değiştiyse bu güzel bir şey. bende 7116 var bu ara oynadığım oyunlar BF1, GT Sport, AC Origins. Fakat son bir haftadır COD WW2 ve Star Wars BF2 oynarken makine neredeyse patlayacak kadar fan sesi çıkarıyor. Sadece bu iki oyunda. Battlefield oynarken nerdeyse sıfır fan sesi gelen makine bu iki oyunda çıldırıyor. Arkaya havalandırma fanı bakmaya başladım bugünden itibaren.

Katılıyorum pancar motoru gibi gürültülü çalışıyor resmen bu yüzden geceleri oynayamıyorum komşular ve evdekiler rahatsız olmasın diye. Bi an önce ps5 çıksa "sessiz çalışan" kurtulsak.

• Oyunları klasöre ekleyip yerlerini istediğin gibi ayarlayabilirsin
  • Hocam bende 7016 var. Ben ses konusunda o kadar şikayetçi değilim. Bf1 ve gt sport oynuyorum şu son zamanlarda ses çıkmıyor. İlk başta biraz fan sesi çıkıyor fakat sonra çok sessiz çalışıyor. Bilmiyorum belki de ben uzaktan tabi 2.5 metre öteden oynadığım için duymuyor da olabilirim fakat dediğim gibi ses konusunda bir sıkıntım yok.

Bu arada konsolun havalandırma yerlerini mutlaka temizleyin. Toz oluyor ve havalandırma boşlukları kapanıyor o nedenle de fazla ses çıkabiliyor.

• BF1 ve GT Sport da sorun yok zaten sorun call of duty ve star wars oynarken sadece. Oyunu yükleme ekranında ses artıyor oyuna girince gidiyor. Ama yükleme ekranında çıkarttığı ses çok rahatsız edici
  • quote:

Fan değiştiyse bu güzel bir şey. bende 7116 var bu ara oynadığım oyunlar BF1, GT Sport, AC Origins. Fakat son bir haftadır COD WW2 ve Star Wars BF2 oynarken makine neredeyse patlayacak kadar fan sesi çıkarıyor. Sadece bu iki oyunda. Battlefield oynarken nerdeyse sıfır fan sesi gelen makine bu iki oyunda çıldırıyor. Arkaya havalandırma fanı bakmaya başladım bugünden itibaren.

Bende pro olmadigi icin kendim deneyimleyemedim. Bu soyledigim degisimleri net uzerinden arastirmistim(yil sonuna dogru pro ya gecicem xbox dan)

Bundan dolayi bi super slim vakasi olur mu diyorum cunku gercekten sesli calisiyor ve bu olay cihazin omru icin 4-5 yila patlayacak gibi duruyor.cidden bu kadar gurultu yada donen fan hem kullanimi bozdugu gibi cihazin kabileyitini de etkileyecegini dusunuyorum.

Suan ps3 super slime de sahibim. 2013 de alinmis . Ben 2016 ekimde 2. El aldim ve ondan beri kullaniyorum. Suan hala calisiyor sessiz degil ancak ps3 slim e gor epey sessiz. bu anlamda ps4 pro icin yeni model duyururlarmi diye bekliyorum. Soylediginiz sogutma olayinida arastirmistim. Bu ekipmanlarin zararli oldugunu soyleyen kisiler vardi.

• Ben de de aynı şekilde 7016 b var ve fan sesi çok gelmiyor ama 7116 daki gibimidir onu bilmiyorum.
  • Ac Unity'nin pro'ya has bir yaması çıkmadı. Standart ps4'te neyse o

• 
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.