Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk defa bugün denk gördüm ilginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu Sony Center a Gittim.

PS4 Pro icin henüz erken dedi.

Performans için 4k TV+PS4 Pro =5.000 TL geçiyor ayrıca çoğu oyun hala 30fps yani elinizde 4k TV olabilir ama oyun 4k/60 FPS değilse bir anlamı yok dedi...

Bende TV yok hem TV+hem konsol alacağım en tavsiye edilen 4k hdr TV Lg uh 650v=2.500 tl+ps4 pro=1890~1.900tl =4.400 tl Oyunsuz-Tek kollu konsol sahibi olmak var..

Full HD TV=1300-1500tl+PS4 slim 1tb 3 oyunlu paket=1700 TL toplamda =3000 TL arada 1.400 TL değecek şu an için fark yok gibi sizce?

Not: Asgari ücretin biraz üstünde çalışan akşamları 1 saat hafta sonu yarım gün oynamak için alacağım

Ayrıca merak ettim PS4 Pro ayarlarında görüntü 1080p elle seçilebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

Hafta sonu Sony Center a Gittim.

Performans için 4k TV+PS4 Pro =5.000 TL geçiyor ayrıca çoğu oyun hala 30fps yani elinizde 4k TV olabilir ama oyun 4k/60 FPS değilse bir anlamı yok dedi...

Bende TV yok hem TV+hem konsol alacağım en tavsiye edilen 4k hdr TV Lg uh 650v=2.500 tl+ps4 pro=1890~1.900tl =4.400 tl Oyunsuz-Tek kollu konsol sahibi olmak var..

Full HD TV=1300-1500tl+PS4 slim 1tb 3 oyunlu paket=1700 TL toplamda =3000 TL arada 1.400 TL değecek şu an için fark yok gibi sizce?

Not: Asgari ücretin biraz üstünde çalışan akşamları 1 saat hafta sonu yarım gün oynamak için alacağım

En iyisi olsun takintiniz yoksa evet durum o gorevlinin acikladigi gibi. Burada karar size kalmis. Ben 4k tv olmadigindan ve suan icin bu teknolojiyi gereksiz buldugumdan gittim slim aldim. Ara konsol olmasaydi alirdim evet ama ara konsola o kadar para vermek istemedim acikcasi.

• Facebook PS4 gurubunda üyenin biri ısrarla PS4 Pro ile full HD TV de 60 fps super Harika oynuyorum diyor her soru sorana!!

Çoğu oyun 4k/60 FPS değil ki!!

Diyorki cihaz görüntü ayarları var ordan 1080p manüel ayarlanabilir varmı böyle görüntü ayarı?

PC de ekran çözünürlüğü ayarladigimiz gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 28 Haziran 2017; 11:7:36 >
  • quote:

Facebook PS4 gurubunda üyenin biri ısrarla PS4 Pro ile full HD TV de 60 fps super Harika oynuyorum diyor her soru sorana!!

Diyorki cihaz görüntü ayarları var ordan 1080p manüel ayarlanabilir varmı böyle görüntü ayarı?

Bildigim kadariyla bu her oyun icin gecerli degil ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Battlefield girerken uygulamanın ekran çözünürlüğü değiştirildi gibisinden bir şey yazdı. Nedir bu şimdi?

Konsoldaki çözünürlük ayarınız muhtemelen 4K da ama BF1 4K çalışmıyor 2K çalışıyor bu sebepten oyuna girince konsol 2K çözünürlüğe geçiyor.
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Evet PS4 Pro ayarlarında görüntü 1080p elle seçilebilir
  • quote:

Facebook PS4 gurubunda üyenin biri ısrarla PS4 Pro ile full HD TV de 60 fps super Harika oynuyorum diyor her soru sorana!!

Coluk cocuga konsol verirseniz boyle olur. Daha 60 FPS ile 30 FPS ayrimi yapamaz ciddi bir konuda insanlari yaniltiyor. Yok oyle bir sey hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Pro 2K desteği vermiyor diye biliyorum. Reddit te okumuştum galiba 2K monitörleri tercih etmeyin diye. Ayrıca her defasında olmuyor. Ayrıca oyun pro için geliştirildi 4K çalışmasa bile upscale ediyor.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Evet PS4 Pro ayarlarında görüntü 1080p elle seçilebilir

Mümkünse 1 resim alabilirmiyim?

Sony Center çalışanı bile Elle görüntü çözünürlük seçmek yok cihaz kendi ayarlıyor dedi kafam karıştı!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

İlk defa bugün denk gördüm ilginç

Ps4 pro bf1 ben de var hiç öyle birşeye denk gelmedim

Bildiğim kadarıyla bf1 güncelleme ile 4k olmuştu yanılmıyorsam

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    İlberhocam yukarda resim atmış BF1 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 28 Haziran 2017; 14:23:23 >
    Konsolu 4K almasan bile tv yi 4k al yarın öbür gün ps5 gelir kafan karışır. Tv ikinci elde yâri fiyatına gider sonra yazık.

Bir de konsolu ikinci el de bak derim epey uygun fiyata denk geliyor bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YavuzÇ. -- 28 Haziran 2017; 14:46:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettiğim nokta var ; bende vestel marka smart full hd bi tv var. Ben şimdi ps 4 pro alsam 4k yok diye ya da ne bileyim başka bi türlü calismama gibi bi sikinti yaşatır mi?

Bide arkadaşlar ps4 pro varken ps4 almama konusunda yanlış yapmıyorumdur değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Konsolu 4K almasan bile tv yi 4k al yarın öbür gün ps5 gelir kafan karışır. Tv ikinci elde yâri fiyatına gider sonra yazık.

Hocam ps5 geldiğinde nolur ki?

Bende de vestel marka full hd tv var. Ps4 pro düşünüyorum geleceğe dönük olarak..

Bu bi sıkıntı oluşturur mu? (4k değil malumunuz)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

quote:

Hafta sonu Sony Center a Gittim.

En iyisi olsun takintiniz yoksa evet durum o gorevlinin acikladigi gibi. Burada karar size kalmis. Ben 4k tv olmadigindan ve suan icin bu teknolojiyi gereksiz buldugumdan gittim slim aldim. Ara konsol olmasaydi alirdim evet ama ara konsola o kadar para vermek istemedim acikcasi.

Hocam bende vestel marka smart full hd bi tv var. Ben şimdi ps 4 pro alsam 4k yok diye ya da ne bileyim başka bi türlü calismama gibi bi sikinti yaşatır mi?

Bide düz ps4 ile sizdeki slim kıyaslama yapıldığında hangisi daha iyidir ?

İnanın hocam bu playstation denen mecrada yeniyim. Yani aldığım zaman aklımda soru işaretleri olmasin. En az 7-8 yıl götürsün beni diyorum. Sorunsuz oynarsın oyunları..

O yüzden düşünceleriniz ne olur bu baglamda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Hocam ps5 geldiğinde nolur ki?

Bende de vestel marka full hd tv var. Ps4 pro düşünüyorum geleceğe dönük olarak..

Bu bi sıkıntı oluşturur mu? (4k değil malumunuz)

gelecege donuk olarak sadece EV-ARSA-HISSE SENEDI alinir.

suanki tV ler adam akilli paralar bayilmadiktan sonra LE$. gaming monitor alip , ekran ufakta olsa daha keyifli zaman gecismenizi yeglerim.

• 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.