Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5997. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59955996599759985999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yanlış bilgi vermiyorum düşüncelerimi belirtiyorum. Biraz araştırırsanız herkes aynısını düşünür. Pro almak oldukça mantıksız olur, ps5 yolda ve 4 k tv yoksa kimsede önermez. Hatta yazdığınız yorumun bir alt yorumunda dahi arkadaş belirtmiş. Bende slim kasa aldim. 800 daha ekleseydim pro alabilirdim. İleriyide düşünmek gerekir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 7 Nisan 2019; 13:17:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başka insanın yazdığını boşver. Ona bakarsan kendi yorumunun uç sıra altında da standart almak mantıksız olur demiş kullanıcı

Ayrıca soruyu soran kişinin tv sinin 4K mi full HD mi olup olmadığı bilinmiyor. (Tv üzerinden gittiğin icin dedim)

Ki 4K tv si olmasa bile su an ps4 alınacaksa her halükarda PRO olmalı. Sabit 60fps daha iyi performans superscaling icin değer. Ps5 nerden baksan asagi yukarı bir seneden fazla tutar gelmesi bence. Ki sunu da belirteyim bu zamana kadar düştüğüm hatadır çıkar çıkmaz almayın. Hep dedim bir sene bekleyin. Bir sene sonra iste donanımı gelişmiş bilmem ne özelik gelmis bilmem ne hatası giderilmiş versiyon çıkartıyorlar çıkar çıkmaz alan insanlar afedersin mal gibi bakıyor öyle. Sony i bu konuda çok eleştiriyorum çıkar bi tane adam gibi maline oynasma daha fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Biz fikrimizi yazalım kendisi karar versin. Birbirimizin fikirlerini sorgulayacak değiliz, ben sizin yazdığınızı değil siz benim yazdığımı eleştirdiniz. Gerek yok yoksa konu sapar gider. Parası varsa tabiki pro alsin yanında 1 2 3 versiyonlarını alıp koleksiyon yapsın, aynı zamanda ps4 çıktığı gibi almıp hataya düşmüşsünüz bırakın arkadaşlar sizin gibi mağdur olmasın hataya düşmesin.
    (son yazım hayırlı pazarlar olsun)

• Kardeşim sen başkasının yazdığını mi okuyorsun

İyi okursan sevinirim. Sımdiye kadar çıkar çıkmaz aldım bundan sonra yeni versiyon çıktığında beklicem siz de bekleyin dedim

• Ps4 için diablo 3 89 liraya düsmüş tavsiye edermisiniz

• Arkadaşlar play station network'e bağlanamıyorum. Çözümü nedir? İnternet bağlantısı başarılı diyor ama psn bağlantısı başarısız diyor.

• SATILIK

f
    at kasa (500gb)

2 dualshock kol

hesapta olan oyunlar

FIFA19 (134)
    THE CREW 2 (100)
    GTA 5 (kutulu) (100)
    MORTAL KOMBAT XL (75)

NBA 2K18 (70)
    THE WİTCHER 3 (70)
    BEYOND TWO SOULS (50)
    HEAVY RAİN
    NFL 18 (30)

PLUSTAKİ OYUNLAR

Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered
    For Honor
    HITMAN
    STEEP
    Knowledge is Power
    Starlit Adventures
    Bulletstorm Full Clip Edition
    Onrush
    Here they lie
    Laser League
    Another World
    The Bridge
    Friday the 13th the game
    Foul Play
    Destiny 2
    Dead By Deadlight
    Mafia 3

• Mailde gördüm çevrimiçi kimlik değiştirme özelliği gelmiş

• Arkadaşlar ekleyebilir misiniz beni yeni ps4 aldım ama hiç arkadaşım yok belki aynı oyuna girersek birlikte girebiliriz. oguzhansahin71

• PlayStation Store Öne Çıkanlar - 17 Nisan 2019

• Arkadaşlar ps4 slim kullanan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?
    Konsolun kapatma düğmesi herkeste de bastırınca mı işliyor? Yani bi tık fazla bastırınca dıt sesi geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    En güzeli şeffaf olan...

• Slim alma. Slim kullanıcısıyım. Çok fazla takılma, donma, bazen oyundan atma gibi sıkıntı var. Özellikle arka planda bir şey indirirken çok kasılıyor.

• Basmalı benim. Hafif basınca click sesi ile beraber klima ile aynı olan açılma sesi geliyor. Dokunmatik değil yani.
    Ama aşırı güç uygulamak gerekmiyor. Bi sorunu varsa tuşun ver servise gitsin.Ha bi halta da yaramayan bi tuş kendisi çünkü dualshock üstünden de açabilirsin zaten konsolu.

• Arkadaş cok dogru soylemis dualshock ile açabilirsin konsolu

• Arkadaşlar.

Elimde aktif kullandığım ps4 slim 1 tb modeli var. İthalatçı garantili ve garantisi haziran 2019da bitecek. Kutu içeriği tam olarak mevcut. fiyat olarak kaça satmam uygun olur? 2. el fiyat aralığı nedir?

Satınca Ps pro almak istiyorum. Spotçudan sorduğumda 22 ay sony garantili cuh 7116b model pro için 2200 TL fiyat aldım uygun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AC4376FA6

Arkadaşlar.

Elimde aktif kullandığım ps4 slim 1 tb modeli var. İthalatçı garantili ve garantisi haziran 2019da bitecek. Kutu içeriği tam olarak mevcut. fiyat olarak kaça satmam uygun olur? 2. el fiyat aralığı nedir?

Satınca Ps pro almak istiyorum. Spotçudan sorduğumda 22 ay sony garantili cuh 7116b model pro için 2200 TL fiyat aldım uygun mudur?
    Sıfır Ps4 pro cuh 7116b sony garantili cihaz için 2.700 cuh 72116b için 3.499 TL altında fiyat bulamadım.

verdiğiniz fiyat için link mevcutmudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıyıköy

Sıfır Ps4 pro cuh 7116b sony garantili cihaz için 2.700 cuh 72116b için 3.499 TL altında fiyat bulamadım.

verdiğiniz fiyat için link mevcutmudur?

Alıntıları Göster
    Bana verilen fiyat için link yok telefonla sordum. İnternetten satışı varmıdır herhangi bir fikrim yok yanlız benim fiyat söylediğim pro ikinci el.
  • PlayStation Store Öne Çıkanlar - 1 Mayıs 2019

• Enteresan. Kullanışlı mı karar veremedim.

• 
Sayfa: önceki 59955996599759985999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.