Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (563. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FRAPS

Yeni nesilde ps4 ezdi diyebilirim. Önceden yeni xboxu da alsammı diye düşünürken şimdi tamamen ps4 odaklandım. Sony e ps4 de donanımı düşük tuttu diyor kızıyorduk.Ama görünen yinede iyi donanım koymuşlar.

Demekki bu amd apu tasarımı çok güçlü olmalı ki , xboxda daha düşüğünü bile yeterli gördüler. O zaman çok daha güçlü olan ps4 şahlanır ,grafik basar
    Pc ile karşılaştırmak anlamsız kalıyor

Aynen

Bu arada Ps4 Ana konusu 192 sayfa olmuş Xbox One Ana Konusu 85
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revy

quote:

Orijinalden alıntı: myze

quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

arkadaşlar benim merak ettiğim 2 şey var bilgilendirirseniz sevinirim.
    öncelikle her iki konsoluda almayı düşünüyorum.
    1.si ps4 aldığımda ps3 oyunlarını oynaya bilme imkanım olacakmı ?
    2.side konu başlıklarında mesela cod un yeni çıkıcak oyunu için ps3/ps4 ana konu diye yazıyolar ps3 ve ps4 ikisine birdende gelecekmi bu konulu başlıklı oyunlar ?
    geleceksede aralarında ciddi görüntü farkı olurmu ?

Ben cevaplıyım,
    1- PS4 aldığında PS3 oyunlarını oynayabileceksin. PS4 aldığında da PS3 konsolu PS3 oyunlarını çalıştıracak.
    2- Bilemiyorum

ps3 oyunlarını oynayabileceğini nereden biliyorsunuz ,resmi açıklama var mı?ben kutulu ps3 oyunalrını desteklemeyecek diye biliyordum ,şaşırdım bunu görünce.

PS4 konsolun kutulu PS3 oyunlarını oynatması mümkün olmayacaktır. Zira mimari farkı var. PS3 Cell üzerine kurulu iken PS4 X86 yapıda.
    Ancak Sony Gakai bulut servisini satın almıştı. Bu servis üzerinden PS3 oyunları stream yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

quote:

quote:

2.side konu başlıklarında mesela cod un yeni çıkıcak oyunu için ps3/ps4 ana konu diye yazıyolar ps3 ve ps4 ikisine birdende gelecekmi bu konulu başlıklı oyunlar ?

Ben cevaplıyım,
    1- PS4 aldığında PS3 oyunlarını oynayabileceksin. PS4 aldığında da PS3 konsolu PS3 oyunlarını çalıştıracak.
    2- Bilemiyorum

ps3 oyunlarını oynayabileceğini nereden biliyorsunuz ,resmi açıklama var mı?ben kutulu ps3 oyunalrını desteklemeyecek diye biliyordum ,şaşırdım bunu görünce.

PS4 konsolun kutulu PS3 oyunlarını oynatması mümkün olmayacaktır. Zira mimari farkı var. PS3 Cell üzerine kurulu iken PS4 X86 yapıda.
    Ancak Sony Gakai bulut servisini satın almıştı. Bu servis üzerinden PS3 oyunları stream yapılabilir.

Desene ps3 arşiv elimizde patladı :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOW serisini ps4e yenilerlermi ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki konsoldada destek yok bir önceki konsolun oyunlarına(disk olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creativeflo -- 24 Mayıs 2013; 10:54:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

Anılarımız hiçbir zaman elimizde yada soyut bir şekilde patlamaz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

quote:

hocam imzandaki resim kural dışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 24 Mayıs 2013; 11:24:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

quote:

hocam imzandaki resim kural dışı.

düzelttim hocam .
  • quote:

quote:

Oyle tabiki ama illa ps3 te oynamak zorunda olmamız kötü oldu kutulu oyunları

Gerçi izin verseler bu seferde ps3 satamazlar herkes ps4 alır

Zamanında ps2 oyunları için izin verdiydiler ama ps2 satışlarını görünce kaldırdılardı özelliği

• Sony ps2 ye göre ps3 daha uzun ömürlü olacaktır . Ps2 bile okadar sattı 3 çıktıktan sonra kaldıkı ps3 hem hd oyun oynatıo hemde online

Özellikle pes olsun fifa olsun başka oyunlar olsun uzun süre çıkacaktır

• quote:

Zamanında ps2 oyunları için izin verdiydiler ama ps2 satışlarını görünce kaldırdılardı özelliği

Bence desteklemediği iyi oldu. Çünkü bir sonraki nesilde de aynı oyunu farklı bir konsolla oynamak anlamsız. ( kutulu disk anlamında) bulut sistemi çok iyi oldu bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 24 Mayıs 2013; 11:46:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: owermars

quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

Ikinci el icin birkac yorumum olacak arkadaslar. Diger maddeler icin tartismayacagim zira gereksiz sekilde birbirimizi germeye gerek yok bunu siz PS fani arkadaslari da ilgilendirdigi icin yorumlamak istedim.

Insallah Microsoft ikinci elin onune gecer. Insallah 60 dolardan da satarlar. Burada Microsoft'a kaka deyip Sony'ye yaad eden herkesi o zaman gorurum ben. Sizler saniyor musunuz Microsoft ikinci el oyun fiyatlarini cebe indirecek. Burada Microsoft'un kendi Xbox 360 konsolunu kirdirdigi icin satislari boyle patladi diye gecmiste yorum yapan Sony fanlari, Microsoft'un korsan oyunu bile umursamadigi halde senin benim ikinci el oyunundan gelecek parayi umursadigini mi dusunuyorsunuz? Bu Microsoft'dan gelen bir hamle degildir. Bu bariz oyun yapimcilarindan gelen bir hamledir. Daha gecen gunlerde dedim EA online pass'i kaldiriyorsa daha kotu bir sey gelecektir diye. Sony, Playstation 4 ile ne yapar bilemem bu konuda. Ama Microsoft'un yapacaklarini yapmazsa olacaklari soyleyeyim ben tahmin ettigim dogrultuda; ya yapimcilar Sony'ye sirt doner ya da adam akilli ilgi vermezler. Zira EA Fifa 14,15,16'nin ikinci elinden para kazaniyorsa Sony'den kazanamiyorsa ne diye ve nasil Sony ile calissin. Ya da Rockstar Games ikinci el GTA6'dan para kazanabiliyorsa niye ve nicin Sony'ye de ayni onemi versin.

Bu oyunculara vurulmus bir darbedir bu konuda. Bunun Microsoft'u yok. Yukarida yazdiklarima itiraz den olursa saygi cercevesinde tartisirim. Ama Playstation 4 konsolunu gostermeden konsolun ismini agizina alan bir firma icin bu kadar emin olmak yanlistir. Microsoft cikip dumduz soylemistir bunu. Daha gectigimiz yillarda online pass olayi vardi. Bunun Sony'si Microsoft'u yoktu degil mi? EA'si vardi ve burada hepimiz EA'ye yuklendik degil mi mevcut oyunlarin anakonularinda.

Sony, Microsoft'a zit sekilde hareket ederse olaylar onlarin aleyhine gelisecektir multiplatform bazda. Daha gectigimiz nesilde oyun yapiminin zor oldugu Playstation 3 konsoluna ilgi alaka vermeyen sirketler isin icine maddiyat da girince ilgi alakayi verecegini hic ama hic sanmiyorum. Burada PS3 konsolunun programlamasinin zor oldugunu soyleyip yapimcinin gereken ozeni ayirmadigini soyleyen sizlerdiniz. Isin icine ise milyonlarca dolar para girince de emin olun daha kotusunu gorecektir Sony.

Hocam EA vs. Korsana izin vermemek için böyle bişey yaptırıyorsa sizin deyiminizle microsoft'a, sebebi microsoft'un korsana karşı çıkmamasıdır.. Sony'e böyle bişey yapacağını sanmıyorum Sony korsana karşı gelmek için daha ne yapsın?

Hocam ikinci elin korsan ile alakasi olmadigi gibi ikinci el oyun korsandan daha zararlidir. bunu firmalar soyledi. ayrica one'nin ya da ps4'un korsan oynatabileceklerini kestiremeyiz. sanmiyorum bununla alakasi olacaginu yani.

• Millet kafayı 2.ci el oyuna takmış , ya desteklese ne olur desteklemese ne olur asıl önemli olan psn kardeşliği yapılabilcekmi yeni nesilde ben bunu merak ediyorum.Bu konu 2.ci el oyundan daha önemli.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

quote:

quote:

Ben cevaplıyım,
    2- Bilemiyorum

Valla ben biraz sonradan ps3 sahibi olduğum için daha oynamadığım birçok oyun var.
    Varsın elimde kalsın. zaten aldığım bir oyun vb. (tekrar oynamayacak bile) olsam satmayı sevmiyorum.
    Rafta hoşuma gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

Millet kafayı 2.ci el oyuna takmış , ya desteklese ne olur desteklemese ne olur asıl önemli olan psn kardeşliği yapılabilcekmi yeni nesilde ben bunu merak ediyorum.Bu konu 2.ci el oyundan daha önemli.

ps3 zamanında 2.el ile baya oyun oynamıştım kalkarsa baya kötü olur buradaki çoğu kişi için.hatta şuan vita da bile 2.elden 3 oyun aldım baya uygun fiyata geliyor gerçekten 2.el ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 24 Mayıs 2013; 11:59:57 >
  • quote:

quote:

Bence desteklemediği iyi oldu. Çünkü bir sonraki nesilde de aynı oyunu farklı bir konsolla oynamak anlamsız. ( kutulu disk anlamında) bulut sistemi çok iyi oldu bu arada

Ya keşke şöyle bişi yapsalar kutulu oyundan disc i takınca tanıyıp buluttan indirmemize izin verse aaa bu oyun bu oyuncuda kutulu varmış hesabı

Şimdi diyeceksin ozaman herkes yükledikten sonra oyunları sallar

İndirtecek ama disc i yine surucude görmek isteyecek sadece boot edecek disc ten i

• Ps4 de oynayacagım oyunlar belli Cod ve Futbol ha birde çıkarsa Gow ve Uncharted.Bunların dışında çok nadir oyun oynarım ki bu ps3 dede böyle.Oyüzden 2.el kod olayı ps dede olursa beni pek etkilemeyecek daha çok sürekli oyun alıp takasa verenler etkilenecek.Ayrıca ps3 oyunu desteklememesi güzel.

• PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Yeni nesilde ps4 ezdi diyebilirim. Önceden yeni xboxu da alsammı diye düşünürken şimdi tamamen ps4 odaklandım. Sony e ps4 de donanımı düşük tuttu diyor kızıyorduk.Ama görünen yinede iyi donanım koymuşlar.

Demekki bu amd apu tasarımı çok güçlü olmalı ki , xboxda daha düşüğünü bile yeterli gördüler. O zaman çok daha güçlü olan ps4 şahlanır ,grafik basar
    Pc ile karşılaştırmak anlamsız kalıyor

ya daha konsollar çıkmadı belli mi olur. ps3 ve xbox 360 , wii yi donanım olarak ezdi ama adamlar eski nedilde götürdü parayı. ama bence de ps4 ezicek.

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.