Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
120.297
Cevap
620
Favori
3.299.163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
Giriş
    6579 Mesaj
    ulan herkes alacam yazıyor forumda oyun alamayan adamlar konsol alacam diyor ben mi fakirledim millet mi zengin Ben de çıktığında alırım umarım ama şöyle bir olay var ps plus online oynama özelliği ps3 içinde geçerli olacak mı acaba yoksa sadece ps4 oyunlarında mı geçerli?
    arkadaşlar sony kendi sitesinde pre-order açmış 399$ dan alsak türkiyeye giriş yaptıramıyoruz dimi? oradan bi tanıdığa aldırsak hediye gibi yollasa bi farkı olur mu? boşu boşuna almıyalım şimdi takılmasın sağa sola. tam bilgili kişilerden cevap bekliyorum
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Valla bu sefer ben de ilk konsol olarak PS4'e yöneleceğim sanırım. Şekli şemali önemli değil de. Oyunları çok eğlenceli duruyor. Ama şekli de hakikaten çekici

Bu yorumuda senin gibi derin koyu xbox cu yaptı ya ne desem boş kalır artık birde pinky aynı şeyi söylerse istatistik falan bakmaya gerek yok vgchartz dan falan direkt satış tahmini bile yaparız :D :D 100 milyon rahat görür diye

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Valla bu sefer ben de ilk konsol olarak PS4'e yöneleceğim sanırım. Şekli şemali önemli değil de. Oyunları çok eğlenceli duruyor. Ama şekli de hakikaten çekici

Bu yorumuda senin gibi derin koyu xbox cu yaptı ya ne desem boş kalır artık birde pinky aynı şeyi söylerse istatistik falan bakmaya gerek yok vgchartz dan falan direkt satış tahmini bile yaparız :D :D 100 milyon rahat görür diye

Ben xbox'cı değilim ki en son aldığım konsol PS3'tü :) 2 senedir PC'de oynuyorum oyunlarımı sadece.

Her konsolu almak isterim ben Xbox'cı PS'ci ayrımı komik bence. İki konsolun da, PC'nin de kendine has süper oyunları var. Ben hepsini oynamak isterim. Bir konsola bağlanmak saçma. PC'de Arma 3 oynayıp PS4'te Killzone Shadow Fall da oynamak isterim. Xbox One'da yeni Forza'yı da.

Ama ilk olarak PS4'ü alacağım sanırım bu sefer. Sonradan XOne eklemeyi istiyorum yanına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Haziran 2013; 13:31:23 >

|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    16 Not
    cevat yerlibey

|
    |
    eski ps3 oyunlari 2014 baslarinda cloud uzerinden oyananabileck demislerdi ,bu arada bazi free to play multiplayer oyunlar icin plusa ihtiyac olmaycakmis yani bedava multi oyun oynanabilecek bazi oyunlarda.
    |
    |
    bu video var dı konuldu mu bilmiyom ama koyayım
    [DHTUBE=
    ]
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto0191

quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

120$ mı oluyor şimdi oyunlar?

12000$ olacakmış oyunlar..

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Ne şimdi bu?

• Yarbay
    10575 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Ben şu ikinci el olayına ikna olmadım. Olay online pass mi yani? Bu nesildeki gibi online pass değil bence olay, kaldı ki EA zaten kaldırdı online pass'i, niye kaldırdı? Hepimiz biliyoruz sanırım EA'in ne kadar tüketici düşmanı olduğunu, bence tepki çekmemek için bir şey söylemiyorlar ama işler sandığımız gibi değil.

http://www.policymic.com/articles/34197/electronic-arts-takes-home-the-golden-poo-award-for-worst-company-in-america/451487

Olay sadece online pass değilse şahsen ben o oyunları almam bu kadar basit ,zaten exc. bi ton oyun var onları oynarım istediğim zaman satarım.

Pardon Emre'cim ama bok almazsın, almıycan mı BF4'ü?

quote:

I want to be clear on this. If a publisher dictates it, will PS4 not play a used game? Say, for the sake of argument, EA says that Battlefield 4 can only be played with a new license: will PS4 actually stop a used copy of that game being played?

It’s a very fair question. They’re allowed to do something like the Online Pass feature, which doesn’t block or stop it…

Burdan ne anlayabiliriz. Diyor ki firmalar ikinci el bir oyunun oynanmasını engelleyemez, yani herkes oyunu sıfır alacak diyemez. Ama sizi online pass gibi para ödemeye mahkum edebilir. Bu para publisher'ın tercihine kalmış, online pass gibi 10 dolar da olabilir, ya da 30 dolar da olur, ya da yeni bir lisans almanızı da isteyebilir 60 dolara. Bunu yaparlarsa çok tepki çekerler ama en başta olur bu sadece, belki oyunlar daha az satar. EA, Activision, Ubisoft bir araya gelse her ikinci el oyundan 30 dolar talep etse almamazlık edebilir misiniz? Watch Dogs, COD: Ghosts, BF4, AC:4, Destiny? Mecbur alıcaz bunları. Ki ilk zamanlardan sonra insanlar alışır ve tepkiyi de keserler muhtemelen. Bence pis işler dönüyor ama Sony ve MS'in de elinden bir şey gelmiyor.

Edit: Kaynak

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Online pass bu nesil gibi olursa alırım ama gelip benden 30 dolar isterse nah alıırım
    |
    |
    NorCal

• Binbaşı
    1091 Mesaj
    Arkadaşlar sırf bu Last Of Us ve Beyond Two Souls için PS3 almayı düşünüyorum ama bir yandan da PS4 çıkacağı için kararsız kaldım.Acaba PS4 de geriye uyumluluk olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savior Fenix -- 12 Haziran 2013; 15:43:38 >

Xbox: SAvior44
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

quote:

Ne şimdi bu?

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Ne şimdi bu?

saçma posta saçma alıntı.

Biraz düşünseydin 120$ GİBİ SAÇMA BİR FİYAT OLMAYACAĞINI ANLAYABİLİRDİN. AMA ÖNCE KAFANIN İÇİNDEKİ ÇALIŞTIRMAK LAZIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mephisto0191 -- 12 Haziran 2013; 13:37:53 >
    |
    |

• Yarbay
    4625 Mesaj

|
    |
    AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz | MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (O.C.) | EVGA NVIDIA RTX 2080Ti | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 | Kingston A2000 1TB NVMe M.2 SSD | Cooler Master H500 | Thermaltake TR2 S 750W 80 PLUS PSU | AOC C27G1 Curved 27" 1ms 144Hz | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)
  • Yarbay
    3210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

ulan herkes alacam yazıyor forumda oyun alamayan adamlar konsol alacam diyor ben mi fakirledim millet mi zengin Ben de çıktığında alırım umarım ama şöyle bir olay var ps plus online oynama özelliği ps3 içinde geçerli olacak mı acaba yoksa sadece ps4 oyunlarında mı geçerli?
    quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

sadece PS4 oyunları için hocam
    |
    |

Tecrübe okulunda öğrenim ücreti yüksektir; ama akılsızlara bir şeyler öğretebilen başka okul da yoktur. Jonathan Swift
    PSN : LionOfBosphorus

• Yarbay
    6226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

quote:

1080p 60 fps karşim

O zaman harika olur gerçekten. Benim PC de 1080P Highde 40-45 civarı çalışıyordu. BF4 de aşağı yukarı öyle çalışır.

PS4 de sabit yağ gibi 1080P de süper olacak o zaman.

öyle birşey var ama dostum bknz:1080p ,60 fps okey asıl olay 60 fps,de online çoklu oyuncuda espirisi eğer online,da 60fps değerlerini frame atlaması olursa hır çıkartırım single pek umrumda değil zati bu oyunda

Zannetmiyorum öyle olacağını konsolda hiçbir zaman PC deki gibi uyuz eden frame sorunu yaşamadım.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

1080p 60 fps karşim

O zaman harika olur gerçekten. Benim PC de 1080P Highde 40-45 civarı çalışıyordu. BF4 de aşağı yukarı öyle çalışır.

PS4 de sabit yağ gibi 1080P de süper olacak o zaman.

öyle birşey var ama dostum bknz:1080p ,60 fps okey asıl olay 60 fps,de online çoklu oyuncuda espirisi eğer online,da 60fps değerlerini frame atlaması olursa hır çıkartırım single pek umrumda değil zati bu oyunda

Zannetmiyorum öyle olacağını konsolda hiçbir zaman PC deki gibi uyuz eden frame sorunu yaşamadım.

O konuda hem fikiriz,PC de hele dar alanlardaki kamera geçişlerindeki o frame atlamaları insanı kanser ediyor gerçekden

People are born free
    life chained forever NBC

• Yarbay
    3710 Mesaj
    Fifa 14 demosu olacağı söylenmişti e3 de,varmi hic videosu ?

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Yeni kısa bi trailer var. Gameplayde var içinde ama çok değil, başka görmedim ben. Varsa bilemicem ama kötüydü ps3 ile aynı diyebilirim.

|
    |

http://www.gametrailers.com/videos/bno8ax/driveclub-e3-2013--walkthrough--cam-

|Product name: PlayStation 4 Jet Black|Main processor: Single-chip custom processor|CPU: x86/64 AMD "Jaguar", eight cores|
    |GPU: 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon based graphics engine|Memory: GDDR5 8GB|Storage: 500GB hard disk drive|
    |External dimensions: Approx 275x53x305mm (width x height x length -tentative, excludes largest projection)|Mass: Approx 2.8kg|
    |Optical Drive: BD x6 CAV, DVD x8 CAV (read only)|Input/Output: Super-Speed USB (USB 3.0) port x2, AUX port x1|
    |Networking: Ethernet x1, IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 (EDR)|AV Output: HDMI out port, Toslink SPDIF|
    |Included: PlayStation 4 system, wireless controller (Dual Shock) x1, mono headset x1, AC power cord x1, HDMI cable x1, USB cable x1 |
  • Yarbay
    2739 Mesaj
    http://www.eurogamer.net/articles/2013-06-12-ea-we-dont-have-a-problem-with-second-hand-sales-as-they-are-today
    bu arada iyi bir haber daha geldi ea'dan : ikinci elle problemimiz yok,online passi kaldirarak tutumumuzu belli ettik zaten demis.
    |
    |
    |

People are born free
    life chained forever NBC

• Binbaşı
    1094 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

DriverClub tan oynayış videosu geldi, tv den çekildiği için grafikler fazla anlaşılamıyor ama oyun da sanki arcade havası var

quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

DriverClub tan oynayış videosu geldi, tv den çekildiği için grafikler fazla anlaşılamıyor ama oyun da sanki arcade havası var

Ben de 1:25 civarinda ekranda cikan simgeyi dun baska bi videoda gorunce simulasyon umidimi kestim maalesef. Simge ciktiktan 3 sn sonra araci otomatikman piste geri koyuyor. Bi simulasyonda olmasi beklenmeyecek bir ozellik.

|
    |

Reklamlar
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.