Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
120.272
Cevap
621
Favori
3.295.807
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
Giriş
    6226 Mesaj
    ZOTAC GTX TITAN AMP! GDDR5 6GB 384BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 İşde bu işde buuuuuuuuuuu alıcaksın bunu

|
    |

People are born free
    life chained forever NBC
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    |
    |
    hector-07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Saiki

quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

tamamı piano black olanı var aynı tasarımın çok şık

edit:

tamam arkadaşlar evet paintten siyah çektim oraya

yahu dert ettiğin şeye bak stickerlar çıkar yapıştırırsın olur sana piyano siyahı istersen madara yı bile koyarsın

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Fury

quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

tamamı piano black olanı var aynı tasarımın çok şık

edit:

tamam arkadaşlar evet paintten siyah çektim oraya

yahu dert ettiğin şeye bak stickerlar çıkar yapıştırırsın olur sana piyano siyahı istersen madara yı bile koyarsın

hocam olur mu öyle hiç

ayıca arkadaşlar bence bu tasarım daha iyiydi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 11 Haziran 2013; 19:44:21 >
    |
    |

• Yarbay
    4524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: Honey Badger

Dokunmatik yüzey ve LCD ekran diyorlar.

pek kullanılmayacak bence. Sicx axis artık hiç kullanılmıyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Dokunmatik yüzey ve LCD ekran diyorlar.

pek kullanılmayacak bence. Sicx axis artık hiç kullanılmıyor.

hocam onun olayı tablet telefonlar için kolu bağlıycaksın gaikai üzerinden oyun oynıycan oyundaki dokunmatik yerleride ordan halledicez.
    |
    |

• Yüzbaşı
    552 Mesaj

İlk defa konsol almayı planlıyorum. Ne alayım sence? Ve neden
    |
    |
    Andre Villas Boas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sony'nin Playstation 4'te online multiplayer oyunlar için PSN Plus üyeliğini zorunlu hale getirmesinin ardından bu konuda sorular sorulmaya devam ediliyor Shuhei Yoshida'ya Twitter üzerinden bu konu hakkında bir soru soruldu. Bir oyuncunun sorusu şu şekilde:

"Playstation Plus üyeliği aldığımda Playstation 4'ümdeki diğer hesaplar da online multiplayer oyun oynayabilecekler mi?"
    Yoshida bu soruya kısaca "Evet" yanıtını verdi. Yani her PSN üyesi hesap için farklı PSN Plus üyeliği almamız gerekmeyecek. Bir bakıma PSN Plus konsolla da bağlantılı olacağından farklı hesaplar üzerinden aynı konsolda online oyun keyfini yaşayacağız.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Multiplayer_Oyun_icin_Her_PS4e_1_PSN_Plus_Yeterli-39043.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    754 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LucasAuAn

quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

quote:

Orijinalden alıntı: MJres

Yine sen yine güzel haber, eline, emeğine sağlık, araştırmaların çok iyi söylemeden edemeyeceğim, umarım Sony'nin AMD ile çalışması güzel ve faydalı olur, takipteyim SİPAHİ.

İYİ FORUMLAR..

Adamın söylediği üzerinden 1 yıldan fazla geçmiş :)

??

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Yine sen yine güzel haber, eline, emeğine sağlık, araştırmaların çok iyi söylemeden edemeyeceğim, umarım Sony'nin AMD ile çalışması güzel ve faydalı olur, takipteyim SİPAHİ.

İYİ FORUMLAR..

??

Birşey yok hocam konuya ilk mesajı siz atmışsınız onu diyorum.
    Yani söylentisi çıktıktan sonra neredeyse 1.5 yılda çıkmış manasında sıkıntı yok :)

• Yarbay
    7249 Mesaj
    Bu iki adam saygıyı hak ediyor.

Bu camiada kim kimdir tanıyalım.

Sony’nin CEO’su Kaz Hirai (Eski Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS) başkanı, Playstation departmanıda SCE' nin alt birimi olduğu için PS3 ün ve PSP nin tasarım, yapım ve satış aşamasında işin başında ki adam. Playstation 3 ün başarısından sonra kendisi efsane olmuştur ve CEO luğa layik görülmüştür. Playstation dendi mi akla gelen ilk isimdir. Onun için .gif ler de en çok o kullanılmıştır. Türkiye de oyuncular ve Türkçe oyunlar için çok büyük adımlar atmıştır. Apple da S.Jobs neyse Sony de Kaz Hirai odur.)

Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS) ve Sony oyun stüdyoları başkanı Shuhei Yoshida (16 Mayıs 2008'de Kazuo Hirai'nin yerine SCE WWS'nin başına geçti. Playstation departmanıda SCE' nin alt birimi)

Bu arada en ciddi rakibi de tanıyalım.

Nintendo CEO'su Satoru Iwata

Nintendo Amerika Başkanı Reggie Fils-Aime

Bunlarda kaybeden rakipler. Sony Samuray tokatını yapıştırdı.

Microsoft' un CEO' su Steve Ballmer (2009 yılında Bill Gates'in yerini almış ve şu anda Microsoft CEO'sudur.)

Microsoft'un Xbox bölüm başkanı Don Mattrick

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 11 Haziran 2013; 19:58:52 >
    |
    |

• Yarbay
    19596 Mesaj
    Uzgunum ama Final Fantasy XV ps4 exclusive degil

XBOX ONE'da CIKACAK

http://www.polygon.com/2013/6/11/4419248/final-fantasy-15-coming-to-xbox-one

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

quote:

quote:

İYİ FORUMLAR..

??

Yani söylentisi çıktıktan sonra neredeyse 1.5 yılda çıkmış manasında sıkıntı yok :)

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

İYİ FORUMLAR..

??

Peki :) bende seni tam anlayamadım ondan ?? yaptım. Yanlış anladıysan kusura bakma.
    |
    |
    ASUS PRIME Z370-A | INTEL Core i7-8700K 7/24 4000 MHZ 1.26v | Zotac GTX 1050 Ti OC EDITION GDDR5 4GB | G.SKILL Trident Z RGB DDR4-3600Mhz C16 16GB (2x8GB) | NZXT S340 Elite BLACK+RED | NOCTUA NH-U12S
    MacBook Pro 2.3 GHz 256 GB SSD 8 GB Ram, iPhone 5s, PlayStation 4
    Steam, PSN, Battletag:LucasAuAn#2117, Origin, Skype: LucasAuAn, Discord: LucasAuAn#6496

• Yarbay
    6217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

xbox one al ps4 de oyunlar donuyo burdaki 16 yaşında ps fanlığı yapan çocuklara inanma ve performans testingliği yaptım xbox one akar

Şaka mı bu?
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    6468 Mesaj
    Yeni nesilde Sony alır diyordum ama bu kadar da insafsız davranılmaz ki yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected] -- 11 Haziran 2013; 20:04:43 >
    |
    |
    Villas boas ın bütün mesajlarını itina ile şikayet ettim
    Sizde edin arkadaşlar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

xbox one al ps4 de oyunlar donuyo burdaki 16 yaşında ps fanlığı yapan çocuklara inanma ve performans testingliği yaptım xbox one akar

Hicbirseyin fanı değilim sonuçta işime ne gelirse onu alırım. Sen ve senin kafandaki insanlar ciddi misiniz ve ciddiyseniz aklınızdan neler geçiyor, neler geciyor o beyin sinirlerinizden çok merak ediyorum. Malum daha beyinin çözülmesi gereken sırları çok. Hayır bu nasıl bir körlük nasıl bir uyusturulmadir, sizin düşünme yetinizde mi yok? Ps4 daha iyi demiyorum ama "oyunlar takılıyor ps4 dandik" derken sinir bağların o anlamsız düşüncelerini taşırken çok yoruluyorlar mı bari? Ulan o kadar takılarak oyun mu oynanır nerdeyse her dk da bir takiliyordu oyun akıl var mantık var o kadar takila takila oyun oynatan bir cihazı sony satabilecegini düşünüyor mu zannediyorsunuz? Elbette ya cihaz tamamlanmamistir ya da oyunlar tamamlanmamistir.

|
    |

• Yarbay
    2506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

arkadaşlar ps3 bluray discleri için bir bilgi var mı çalıştırılabilecek mi ps4 te?güzel olur öyleyse
    quote:

arkadaşlar ps3 bluray discleri için bir bilgi var mı çalıştırılabilecek mi ps4 te?güzel olur öyleyse

bilen yok mu?
  • Yarbay
    7249 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

Oyunlar donuyor ne demek ya, ciddi ciddi o oyunları öyle sunacaklarını mı sanıyorsunuz? Oyun çıktığında tamamen stabil olur
    quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

Oyunlar donuyor ne demek ya, ciddi ciddi o oyunları öyle sunacaklarını mı sanıyorsunuz? Oyun çıktığında tamamen stabil olur

BF3 ün demosunu hatırlayın. Metro da ki park da çamur gibi bir görüntü, oyunda fps düşmesi, takılmalar, sesin gitmesi, aramızda konuşma sıkıntısı yaşamamız, vs.

Ama oyunun tam sürümünde bunlardan eser yoktu ve ilk güncellemeyi aldıktan sonra kusursuz oldu.

O yüzden, bu donan oyun daha demo bile değil, muhtemelen beta aşamasındadır. Stabil çalışmaması çok normal ve hatta bakalım PS4 ün işletim sistemi son stabil halini aldı mı bakalım. Belki hale elden geçiriliyor. Aradan 7 sene geçmesine rağmen PS3 ün işletim sistemine hala güncelleme geliyor. O yüzden dün donan oyun hiç bir ama hiç bir şey ifade etmiyor. Edemez de
    |
    |

• Binbaşı
    1517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

quote:

Aynı şeyi 3. kez yazıyorum. Dolar 399 ise Euro olarak daha düşük olması gerekmez mi?

399 sabit ama amerikada dolar, avrupada euro, ingilterede pound olarak satışa çıkacak.
    yani 399 dolar, 399 euro ve 399 pound olacak. TR'de euro fiyatı üzerinden satılacak ama muhtemelen ilk çıkış fiyatı 1500 tl olur.

Teşekkürler. Amerikadakiler daha ucuza alacak sonuç olarak

Ülkelerin para birimine göre konsolun fiyatının da değişmesi o ülkelerin alıcılarına göre normal. Oradaki adam aylık ortalama 1500$-€-£ kazanıyorsa konsolu da 500$-€-£'a alıyor. Bizde aylık birisi ortalama 1500tl₺ kazanıyorsa konsolu 1100-1500₺ arası birşeye alacak. Yani Amerikalılara ucuz değil onlar için normal. Diğerleri için de aynı şey geçerli ama bizde konsol pahalı malesef. Keşke bizde de 500-600₺ falan olsa.

Heh işte şimdi mantıklı oldu. Ben bunu nasıl düşünemedim dün geceden beri kafamı kemiriyordu

Dalga geçmeyin hocam yaw.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

quote:

Aynı şeyi 3. kez yazıyorum. Dolar 399 ise Euro olarak daha düşük olması gerekmez mi?

399 sabit ama amerikada dolar, avrupada euro, ingilterede pound olarak satışa çıkacak.
    yani 399 dolar, 399 euro ve 399 pound olacak. TR'de euro fiyatı üzerinden satılacak ama muhtemelen ilk çıkış fiyatı 1500 tl olur.

Teşekkürler. Amerikadakiler daha ucuza alacak sonuç olarak

Ülkelerin para birimine göre konsolun fiyatının da değişmesi o ülkelerin alıcılarına göre normal. Oradaki adam aylık ortalama 1500$-€-£ kazanıyorsa konsolu da 500$-€-£'a alıyor. Bizde aylık birisi ortalama 1500tl₺ kazanıyorsa konsolu 1100-1500₺ arası birşeye alacak. Yani Amerikalılara ucuz değil onlar için normal. Diğerleri için de aynı şey geçerli ama bizde konsol pahalı malesef. Keşke bizde de 500-600₺ falan olsa.

Heh işte şimdi mantıklı oldu. Ben bunu nasıl düşünemedim dün geceden beri kafamı kemiriyordu

Dalga geçmeyin hocam yaw.

Yok ciddiyim aynı fiyata anlam veremedim adaletsizlik gibi düşündüm. E3 nedeniyle de hiç uyumamıştım. Sizin açıklama mantıklı geldi. Gayet basit bir açıklaması olduğu için de kendime şaşırdım

• Yarbay
    7164 Mesaj
    quote:

quote:

bilen yok mu?

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

bilen yok mu?

Bluray filmlerden bahsediyorsan tabi ki çalışacaktır.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mamos41

quote:

quote:

Hicbirseyin fanı değilim sonuçta işime ne gelirse onu alırım. Sen ve senin kafandaki insanlar ciddi misiniz ve ciddiyseniz aklınızdan neler geçiyor, neler geciyor o beyin sinirlerinizden çok merak ediyorum. Malum daha beyinin çözülmesi gereken sırları çok. Hayır bu nasıl bir körlük nasıl bir uyusturulmadir, sizin düşünme yetinizde mi yok? Ps4 daha iyi demiyorum ama "oyunlar takılıyor ps4 dandik" derken sinir bağların o anlamsız düşüncelerini taşırken çok yoruluyorlar mı bari? Ulan o kadar takılarak oyun mu oynanır nerdeyse her dk da bir takiliyordu oyun akıl var mantık var o kadar takila takila oyun oynatan bir cihazı sony satabilecegini düşünüyor mu zannediyorsunuz? Elbette ya cihaz tamamlanmamistir ya da oyunlar tamamlanmamistir.

sen portakalda vitaminken ben ps oneda oyun oynuyodum hepsinin hangi sistem üzerinde çalıştığını iyi bilirim gta 4 oynadınmı hayatında ps3 kasa kasa dona dona oynuyoduk olmaz diye bişey yok hadi PS4 ÜNÜDE AL GİT

Tamam adam troll belli oldu. Ben portakalda vitaminken baban herseyden habersiz dünyaya ihanet ediyordu ergenlige girerek,seni oluşturacak hücreleri meydana getirirken.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
kolayoto.com
haberler
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.