Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (820. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ps3 bluray discleri için bir bilgi var mı çalıştırılabilecek mi ps4 te?güzel olur öyleyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

tamamı piano black olanı var aynı tasarımın çok şık

edit:
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

tamam arkadaşlar evet paintten siyah çektim oraya

yahu dert ettiğin şeye bak stickerlar çıkar yapıştırırsın olur sana piyano siyahı istersen madara yı bile koyarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

Orijinalden alıntı: punkemre

bi sitede fiyatı 2.500tlden saılıyor bu nedir yahu bunlar türk insanını ne sanıyor

Enayi

bu fiyata kim alır
  • and you can try certain full games for an hour (not just a demo) before you buy them.

Diyor ki eğer plus alırsanız, oyunları satın almadan önce tam sürümünü 1 saat deneyebileceksiniz.
  • quote:

quote:

quote:

bi sitede fiyatı 2.500tlden saılıyor bu nedir yahu bunlar türk insanını ne sanıyor

Enayi

bu fiyata kim alır

Enayiler şaka bi yana 2-3 Kişi alsa kar yapıyor adam
    Hemde baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Enayi

bu fiyata kim alır

Hemde baya

şaka maka diğer sitelerde bu fiyattan satmasın burası türkiye şaşırmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

beyler şu sensör ne işe yarıyor

Sensör dediğin kamera mı acaba?

evet o. ne işe yarıyor?
  • Konsolun bu kadar ucuz çıkması beni hem sevindirdi hem de biraz tedirgin oldum konsolun gücü bakımından. Bu kadar ucuz olması ekran kartının ve işlemcının düşük olması ile mi ilgili sizce? HD 7970 1500 tl civarında mesela. Acaba kaç gb ekran kartı kullanılıyor. Fazla bir detay gelmedi
  • Bu tasarım neden bu kadar önemlidir bir ev multimedia cihazı için anlamıyorum.. yani telefonda tamam lakin bence çok hoş sonuçda konsola bakarak oynanmıyacak oyun gerçi zevk meselesi bu işler ama ne bileyim
  • Zaaa her zaman PS taraftarıyım ama beğenmediğimiz xbox one tasarımı gibi yapmışlar komedi

Koli kutusu gibi ikisi de bu ne yaa
  • E3 fuarının kazananı kim diye anket yapmış ign. %83 sony

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Konsolun bu kadar ucuz çıkması beni hem sevindirdi hem de biraz tedirgin oldum konsolun gücü bakımından. Bu kadar ucuz olması ekran kartının ve işlemcının düşük olması ile mi ilgili sizce? HD 7970 1500 tl civarında mesela. Acaba kaç gb ekran kartı kullanılıyor. Fazla bir detay gelmedi

Ekran kartı için 7850'den biraz daha iyi deniliyordu.
  • Playstation 4 ün boyutları

275 x 53 x 305mm

Bu mükemmel tasarım, dik kullanılmayı hak ediyor. Dik kullanınca hem daha şık duruyor hemde ısınma sorunu falan olmuyor. Yıllardır test ediyorum, kendi kendime defalarca kanıtladım, yatay kullanınca çok ama çok ısınıyor. Dik her zaman daha iyi, tabi arka havalandırma çıkışları boşluğa bakmak suretiyle

Dün telefonumun alarmıyla 04:00 da kalktım ve 06:40 a kadar buradaydım. Bir çok arkadaş muhabbet ettik ve sunumu izledik, akşamda xbox sunumunu izlemiştim. Şuan eve yeni geldim ve çok uykusuzum ama benden sonra neler yaşanmış okumadan edemeyeceğim. Sony Halkın sesi oldu ve öldürücü darbeyi vurdu. EA' nin baskılarına boyun eğmedi, Microsoft' un oyununa gelmedi. Bir kez daha paraya tapmadığını ispatladı ve halkın yanında oldu.

Dün gece burada olan her arkadaş E3 ü canlı izleyerek tarihe tanıklık ettik. Bu güzelliğin içinde olduğum için çok mutluyum. Benim için siz varken konsolun bir anlamı var siz yokken yok. Gerçi artık konsol demek istemiyorum. Playstation ve diğerleri olacak. MS önümüzdeki 8-10 yıllık süreçte konsol piyasasında zarar edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 11 Haziran 2013; 18:59:53 >

• Video güzel olmuş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Enayi

bu fiyata kim alır

Hemde baya

Abi burası Türkiye ve Sony Türkiye ilk etapta 1999 TL den hart diye saplar. Piyasanın kaymağını alınca 6-7 ay içinde fiyatı kademe kademe düşürür. Sony Vaio ve Sony televizyonlarda bu şekilde bir yol izliyor.
  • #direnSony
  • Cihazın üstündeki ışık her zaman mı yanıyor, nasıl bir çalışma sistemi var gösterdiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Playstation 4 ün boyutları

275 x 53 x 305mm

Bu mükemmel tasarım, dik kullanılmayı hak ediyor. Dik kullanınca hem daha şık duruyor hemde ısınma sorunu falan olmuyor. Yıllardır test ediyorum, kendi kendime defalarca kanıtladım, yatay kullanınca çok ama çok ısınıyor. Dik her zaman daha iyi, tabi arka havalandırma çıkışları boşluğa bakmak suretiyle

Dün telefonumun alarmıyla 04:00 da kalktım ve 06:40 a kadar buradaydım. Bir çok arkadaş muhabbet ettik ve sunumu izledik, akşamda xbox sunumunu izlemiştim. Şuan eve yeni geldim ve çok uykusuzum ama benden sonra neler yaşanmış okumadan edemeyeceğim. Sony Halkın sesi oldu ve öldürücü darbeyi vurdu. EA' nin baskılarına boyun eğmedi, Microsoft' un oyununa gelmedi. Bir kez daha paraya tapmadığını ispatladı ve halkın yanında oldu.

Dün gece burada olan her arkadaş E3 ü canlı izleyerek tarihe tanıklık ettik. Bu güzelliğin içinde olduğum için çok mutluyum. Benim için siz varken konsolun bir anlamı var siz yokken yok. Gerçi artık konsol demek istemiyorum. Playstation ve diğerleri olacak. MS önümüzdeki 8-10 yıllık süreçte konsol piyasasında zarar edebilir.

Sunumda Kaz Hirai'nin olacağına kesin gözüyle bakıyordum. O benim için hayal kırıklığı yarattı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

beyler şu sensör ne işe yarıyor

Sensör dediğin kamera mı acaba?

evet o. ne işe yarıyor?

Move'u kullanmamıza yarıyor. Ayrıca elimizdeki Dualshock 4'ün konumunu, Lightbar sayesinde algılayabilecek.

Bunun gelişmişi:

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • Dual Shock 4'de ki bu alanın özelliği nedir ?

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert_U -- 11 Haziran 2013; 19:20:54 >
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.