Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (800. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IGN'nin anketi devam ediyor,sonuclar ortada

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

http://www.ign.com/articles/2013/06/11/who-is-winning-e3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata-ozkan

quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

Yanlız arkadaşlar bu resimden görebileceğiniz gibi konsolda doğru akım girişi var. Yani konsolumuzda tuğla olacak bilmiş olun
    İşte o resim: PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Görebileceğinşz üzere girişin üstteki ve alttaki yuvası farklı, yani kabloyu ters takamazsınız. Bu da alternafif akımda sorun yaratmazken (akım zaten belli bşr periyotta döner durur) doğru akımda sorun yaratır. Kısacası Power Supply konsolun dışında

Hocam Allah aşkına bu ne peki?
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Bende bunu diyorum sevgili forumdaşım. Üstteki blokaj daha sivriyken alttaki daha bombeli. Yani ters sokamazsın

Ben gayet simetrik görüyorum.

http://dunyagoz.com/

Arkadaşım kapak manyağı olmak istiyorsunuz:

Buyrunuz:

http://www.scei.co.jp/corporate/release/pdf/130611a_e.pdf

"AC POWER CORD" ve "INTERNAL DESIGN" diye aratın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım süper olmuş.
  • Kdvyle birlikte 1200TL olur, üstüne daha eklerler mi bilmem. Sony Centerlar ekleyebilir mi ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Shuhei Yoshida ‏@

And yes, PS4's HDD is upgradable like PS3

https://twitter.com/yosp/status/344364530333274112

İşte bu harika

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

İşin en komik yanı da. Hali hazırda xbox fanları, zaten ps4 almayacaksınız. Siz hali hazırda boş boş sadece online için zaten para ödüyorsunuz.

Şimdi ps4 paralı olduğu için neden isyan ediyorsunuz ben burayı bi çözemedim.

Bırakın sony fanları isyan etsin

Yav arkadaş zaten 5Euro neyine isyan edelim

Ferrari alan birinin benzin veya mtv ödeme kaygısı gibi bir şey bu

Yanliz söyle birsey var,PS4 kullanicilari sadece online icin para ödemeyecekler,PS Plus'da yaninda hediye edilecek bir nevi .. Xbox LIVE'da sadece online icin para ödeniyor,karsiliginda hicbirsey vermiyor,sadece Multiplayer oynanmasina izin veriyor..
  • Çok beğendim ,sony nin satış rakamlarını ve karlılığını arttırır bu konsol.Türkiye de %75 lik pazar payına sahip konsol pazarında ps4 ile %90 lara kadar çıkacagını düşünüyorum bu oranın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 11 Haziran 2013; 12:59:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Şuanki mevcut PSN ID lerimizi PS4 de kullanabilecekmiyiz bunun hakkında bir açıklama geldimi ?

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Kullanabileceğiz Trophylerinde bir sonraki nesile geçicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

Çok beğendim ,sony nin satış rakamlarını ve karlılığını arttırır bu konsol.Türkiye de %75 lik pazar payına sahip konsol pazarında ps4 ile %90 lara kadar çıkacagını düşünüyorum bu oranın.

Katiliyorum

• arkadaşlar istatistiklere göre son 10 günde en çok eksi alan arkadaş xbox one adlı şahıs
  • Keşke paralı olmasaydı multi oynama.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

Yanlız arkadaşlar bu resimden görebileceğiniz gibi konsolda doğru akım girişi var. Yani konsolumuzda tuğla olacak bilmiş olun
    İşte o resim: PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Görebileceğinşz üzere girişin üstteki ve alttaki yuvası farklı, yani kabloyu ters takamazsınız. Bu da alternafif akımda sorun yaratmazken (akım zaten belli bşr periyotta döner durur) doğru akımda sorun yaratır. Kısacası Power Supply konsolun dışında

Hocam Allah aşkına bu ne peki?
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Bende bunu diyorum sevgili forumdaşım. Üstteki blokaj daha sivriyken alttaki daha bombeli. Yani ters sokamazsın

Ben gayet simetrik görüyorum.

http://dunyagoz.com/

Hocam evet alttaki daha oval gözüküyor ama bence gözükmesinin nedeni fotoğraf tam düz şekilde çekilmemiş yandan çekildği için öyle gözüküyor.
  • IGN ‏@IGN 24 dk
    The Xbox One will cost you $499http://go.ign.com/ZGtq74 #E32013
    Özeti görüntüle

Chris John ‏@BustedDice 48 dk
    @IGN New Halo is great. Won't be paying £500 for it though. #PS4me
    Aç Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla

şimdi 399 dolar ps4 500 euro xbox one fiyatımı

bu arada bu gerçekmi

https://pbs.twimg.com/media/BMd2lphCIAAPE0O.jpg:large ps4 resimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 11 Haziran 2013; 13:04:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Türkiye'de 400$ mı yoksa amerika 400$ mı?

avrupa fiyatına bakmak gerek. avrupada 400 euro olacak yani 1000 tl, fakat TR'de muhtemelen ilk başta 1500 tl'den giriş yapacak.

abartmayin ya 1100TL olur maksimum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Keşke paralı olmasaydı multi oynama.

aynen bir bu ,bir de tasarım hoşuma gitmedi tost makinesi gibi yapmışlar bence daha estetik olabilirdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadouken06

quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

quote:

Orijinalden alıntı: Hadouken06

PSN plus kullanmayan ve xbox fanboylar her ay verilecek oyun için dandik oyun verirler diyorlar ama ps3 plusda verilen RDR ve Hitman absolution bile yeter ilerleyen aylarda uc3 de verecekler , ne dandik oyunundan bahsediyorsunuz, plus ücretsiz oyunlarda çıtayı sürekli yükseletdi plus ps4 de de yükseltmeye devam edecek , plus üyelerine özel indirimli oyunlarda oluyor , amaç sadece beleş oyun indirmek değil ..

Slm mudur
    mudur ne bilsinler Sonynın kullanıcı dostu olduğunu alışmışlar kaz gibim yolunmaya
    sen görmezden gel
    plus sayesinde oynamadığım kaç tane oyun oynadım hela SONY der ve gider ps4 alırım
    konuda fena halde fanlık yapanları görmezlikten gelmek ve bloklamak gerek

plus üyesi olunca 2. el oyun almaya insan korkuyor plusda verecekler diye 3 ay var üyeliğimin bitmasine bitirilecek bir sürü oyun var yetişemiyorum

demon souls alacaktım sen bekle gelir dedin geldi
    oyunu oynuyorum çok güzel ve kendine bağlayıcı bir oyun mudur tavsiye ederim
    beni ps3te oyuna bu kadar bağlayan başka oyun yok
  • https://pbs.twimg.com/media/BMcfEs9CEAACOSw.jpg:large

https://twitter.com/PlayStation

Best Buy or as a bundle through GameStop. Bundles include NBA Live 14 for $459.98, a choice of Killzone: Shadow Fall, Drive Club and Knack for $519.97, or the EA Sports bundle for $579.96.

Sony announced today during its E3 press conference that the console would sell for $399 in the US, £349 in the U.K. and €399 in Europe. The console is expected to launch this holiday and will include a new touch-sensitive DualShock 4 controller and a PlayStation 4 Eye camera.

You can find all of our coverage on Sony's E3 press conference in our StoryStream.

NBA Live 14 60 dolar olucak yani Türkiyede yine 150 200 liraya oyun alıcaz desenize

%65 vergi ve bayi karını koyduğunuzda 200 lira dan teknoloji marketlerinde görürüz artık 2013 sonlarında ps4 oyunlarını

o değilde sonyden fazla kazanıyor devletimiz sağolsun benzini 1 liraya alır 4 liraya satar yurtdışından gelen hereşeye %50 den aşağı vergi almaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 11 Haziran 2013; 13:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdengeçti_37

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Keşke paralı olmasaydı multi oynama.

aynen bir bu ,bir de tasarım hoşuma gitmedi tost makinesi gibi yapmışlar bence daha estetik olabilirdi :)

Tasarıma çok takılmadım. Ben slim'i çıksın anca alırım ps4'ü. Slim'i hoş durur gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

Aynı şeyi 3. kez yazıyorum. Dolar 399 ise Euro olarak daha düşük olması gerekmez mi?

399 sabit ama amerikada dolar, avrupada euro, ingilterede pound olarak satışa çıkacak.
    yani 399 dolar, 399 euro ve 399 pound olacak. TR'de euro fiyatı üzerinden satılacak ama muhtemelen ilk çıkış fiyatı 1500 tl olur.
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.