Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (6050. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60476048604960506051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Plus ile verilen aylık 3 oyun sürekli kalıyor ama kalması için o hesaptan plus üyeliğinizi sürdürüyor olmanız gerekir, plus üyelik bittiği gibi aylık verilen ücretsiz oyunlara kilit gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar. PS4 slim için bir hata sonucu "Seagate Barracuda ST5000LM000 - 5 TB" bir 2.5 inç disk aldım fakat normal 2.5 inç disklerden daha büyük olduğunu farkettim, bunu PS4 Slim cihazımda kullanabilmenin bir yolu varmıdır? Harici değil, dahili olarak kullanmak istiyorum.

• enjoyquality E kullanıcısına yanıt

Onu kullanamazsın 15mm kalın o disk harici olur sadece. SSD yada seagate firecuda olabilir. Seagate FireCuda SSHD (2 TB) (ST2000DX002)

• Merhaba,

Ps5 konsolumda Minecraft ta şöyle bir hata alıyorum.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Yardımcı olabilecek birileri var mı ?

• Herkes PS5 geçti sanırım .PS4 te oynayamadıgım oyunlara devam ediyorum .Ne kadar daha süre oyun çıkar bu konsola artık PS5 geçme vakti geldimi?

• gokhanext kullanıcısına yanıt

bu ekonomi de ha diyince geçebiliyorsanı geçin tabii :)

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    PS5’im var. PS4 hala candır. Ragnarok’u onda bitirdim. Oyun çıkmaya devam ettiği müddetçe de PS4’te de oynayacağım. Öyle kolay kolay bırakamam..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gowlet kullanıcısına yanıt

Ps4 jailbreak li mi ?

• FUNKYMAGIC kullanıcısına yanıt
    Hayır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ps4’ten ps5’e geçme niyetindeyim. Arkadaşımda ps4 var. Onunla FIFA 23 oynamaya devam edebilir miyim ps5 satın alsam.

• akinkeskin55 A kullanıcısına yanıt

Evet.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Hocam sizi darliyorsam kusura bakma ama benim için önemli de. Siz denediniz de mi biliyorsunuz? Ps4’u satacağım, ps5 alacağım. su anki ps4 hesabımı yeni alacağım ps5 hesabına ekleyip satın aldığım ps4 sürümü FIFA 23’u yükleyip kesin oynayabilir degil mi? Siz denediniz mi? Boşuna ps5 almak istemiyorum ps4’u olan arkadaşlarım ile oynayamayacaksam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinkeskin55 -- 14 Ekim 2023; 9:37:2 >
  • akinkeskin55 A kullanıcısına yanıt

Senin oynadığın sürüm PS4 sürümü olduğu için FIFA 23'ün PS4 sürümünü oynayabilirsin. PS5 geriye uyumludur. İndirirken PS4 sürümünü mü, yoksa PS5 sürümünü mü indireceksin diye soruyor. PES'in PS4 sürümünü PS5'ten indirip oynamıştım. PS4'ü olanlarla oynayabiliyorsun.

• tüm uncharted serisi, the last of us serisi, red dead redemption 2, gta 5 , Witcher wild hunt 3 oyunları ps4 blu ray leri var elimde.

ps5 almak için ps4 ü sattım.

baktım bu oyunların ps5 versiyonları da var beyaz kutuda. demekki ps5 için olanında ekstra geliştirmeler var grafiklerde filan.

bunları ps5 alınca onunla oynamamı tavsiye eder misiniz yoka satayım mı?

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

- Witcher 3'ün PS5 yükseltmesi ücretsiz. Satmak manasız olur. Sendeki kutuluyla direkt PS5 sürümünü oynayacaksın. Red Dead Redemption 2'yi de oyna çünkü PS5 yükseltmesi zaten hiç çıkmadı. Herkes PS4 versiyonunu oynayabilir. O da aynı şekilde.

- Last of Us 2'nin PS5 60 FPS güncellemesi geldi. O da ücretsiz.

- Last of Us 1'in ise Remastered PS5 sürümü çıktı. Onu alıp almamak sana kalmış. Grand Theft Auto 5'in de PS5 sürümü çıktı. O da parayla. O da sana kalmış.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.

• dualshock4 r2 tusum uzun zamandir bozuk. bugun usenmeyip icini actigimda kirmiziyla isaretledigim yerdeki siyah seyin calismadigi konusunda emin oldum. bu seyin adi nedir, yenisini mi siparis etmem lazim yoksa basit bi cozumu var midir bilenler yardimci olursa cok memnun kalirim

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

• Konu uzun zamandır aktif değil ama PS4 Dualshockunu kullanmayan ve satmayı düşünen varsa Ankara içinde PS5'e geçene kadar 4te oynamadığım kült oyunları oynamak için idareten sağlam bir kol arıyorum sıfır ürüne o kadar para vermek istemiyorum. Dm açık.

• ps4 için tekken oyunu aranıyor satılık :)

• 
Sayfa: önceki 60476048604960506051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.