Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5948. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59465947594859495950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PC'de istediği kadar ucuz olsun oyunlar online'da hile döndüğü sürece ki önünü asla alamazlar, PC'de oyun oynanmaz.
  • Arkadaşlar dualshock4 v2 de sol analog da sizde de sağa falan ittirince çok ufak böyle tele değer gibi ses geliyor mu click sesine benzer?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harici hdd desteği gelmeden önceki indirdiğim oyunları harici hdd ye aktarabilir miyim yoksa mecburen silip tekrar bu sefer harici hdd ye mi indirmeliyim. Özetle bütün oyunlarımı ps4 ün kendi hdd sinden benim harici hdd ye aktatarmam mümkün mü?

Mümkünse ;nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün psn plus alsam. Hem temmuz hem ağustos psn plus hediye oyunlarını hesabıma aktarabilecekmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Harici hdd desteği gelmeden önceki indirdiğim oyunları harici hdd ye aktarabilir miyim yoksa mecburen silip tekrar bu sefer harici hdd ye mi indirmeliyim. Özetle bütün oyunlarımı ps4 ün kendi hdd sinden benim harici hdd ye aktatarmam mümkün mü?

Mümkünse ;nasıl?

benimde benzer bir sorum var.

ebeveny kontrolleri kısmındaki şifreyi kuzenlerim değiştirmişler sağolsunlar hatırlayamıyoruzda :D

şimdi ben 1 tb harici disk ile kullanıyorum. 500 gb dahili diske format(sıfırlama) atmak istersem nasıl olacak. sistemdeki herşey mi silinecek ? yoksa dahilidekiler mi ? ve formattan sonra haricideki oyunları sorunsuz oynayabilecekmiyim ?

***format atarken harici diski çıkartmam gerekiyor mu ?

şimdiden teşekkürler.

@kabune

ayarlar>>> depolama>>> sistem depolama >>> uygulamalar>>>oyunun ismi>>> options>>> genişletilmiş depolamaya taşı şeklide yapabilirsin. ben 3 oyunu o şekilde taşıdım.

ama emin olmamakla beraber ön bellekte bir kısmını tutuyor sanırım.
  • Arkadaşlar ps3 slim cihazım satılıktır. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilir. 31 tane oyun var. 2 kolu ile birlikte satacağım. Bilginiz olsun.
  • Timeishammy kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece ağustos

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle o hatayı ben bir kere konsoldan pc ye geçerek yaptım 1 ay sürmedi geri döndüm hileden geçilmiyor hiçbir oyun online da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaslar,

Ps4 yada pro icin düşünürsek internetsiz neler yapilabilir. Yada şöyle diyelim. Internetsiz nelerden mahrum oluruz ?

Eskiden pc oyuncusuydum ama yakinda konsollari takip edemedim. Cok bilgim yok. Hic konsolum da olmadi. Alinti yapip aydinlatirsaniz sevinirim.

Iyi eglenceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 2 Ağustos 2017; 15:37:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ığğğğ yanlış cevap her ikisi . Temmuz 31 de psn üyeliği aldım hem temmuz ayı oyunları hem de ağustos psn oyunlarını aldım

Bu arada zahmet edip yazdığın için sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeishammy

ığğğğ yanlış cevap her ikisi . Temmuz 31 de psn üyeliği aldım hem temmuz ayı oyunları hem de ağustos psn oyunlarını aldım

Bu arada zahmet edip yazdığın için sağolasın

Bende 31 Temmuz da aldım Playstation 4'ü. Ek olarak Turkcell'in vermiş olduğu 3 PS Plus hediye üyeliği vardı.
    31 Temmuz gecesi hem ;

-Until Dawn.
    - That's You

hemen ardından ertesi gün ;

- Assasins Creed
    -Just Cause 3 bunları indirdim. Biraz şanslıyım.
  • Just Cause 3 de sürekli connection lost yazısı yiyiorum offline modda oynuyorum. Ethernetle bağlamama rağmen. Bu ayki plus oyununda bu sorunu yaşayan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeishammy

Just Cause 3 de sürekli connection lost yazısı yiyiorum offline modda oynuyorum. Ethernetle bağlamama rağmen. Bu ayki plus oyununda bu sorunu yaşayan varmı ?

aynı sorun bende de var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana menüsünde bile gezmekten keyif aldığım konsoldan şu sıralar çok sıkıldım , hiç özgün oyun yok "AAA" oyunlar iyi hoş ama bende Pubg gibi oyunlar oynamak istiyorum ... sanırım pc ye kesin dönüş yapacağım.
  • Arkadaşlar, PS'de hiç arkadaşım yok.

Beraber oyun oynamak isteyen arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim. Alalı bir hafta oldu ama şimdiden sıkılmaya başladım aletten.

Teşekkürler
  • Arkadaşlar bu play station 2 ve 3 ün kırıldığı ve harddiskin içine oyun atıldığı söyleniyor, aynı şey ps4 içinde geçerli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tebrizi

Arkadaşlar bu play station 2 ve 3 ün kırıldığı ve harddiskin içine oyun atıldığı söyleniyor, aynı şey ps4 içinde geçerli midir?

geçerli değil..
  • 5.0 guncellemesi yakin siki durun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Hellblade oynuyorum tr altyazili merak eden buyursun

https://www.twitch.tv/deagleturk
  • benim gta'nın oyunun renkleri bozuldu bunu nasıl düzeltebiliriz herseyi denedim olmadı
  • 
Sayfa: önceki 59465947594859495950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.