Şimdi Ara

Playstation 3 Superslim 500GB sorun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir kaç ay önce aldığım PS3 supersilm'de 1 hafta kadar önce god of war3 onamaya başladım.
    Ancak savepoint'lerde oyun bazen takılıyor ve görüntü ses lagları oluşuyor neyse bunlara aldırmadan baya bir ilerledim Helios'u öldürmeden önce bir yerde kuşların gelmesi ve onlara atlayarak orayı geçmem gerek ancak bu kuşlar bildiğiniz yoklar :) Oyunun gameplay'ini izledim yaptığım eksik birşey olabilir mi diye ancak her hangi eksik birşey yok sadece olması gereken kuşlar yok.

Sorunun CD'den olabileceğini düşünüp yeni bir god of war 3 aldım bendekinden tek farkı platinium olmasıydı. Bu kezde ps3 superslim platinum'u hiç bir şekilde çalıştırmıyor oyunu açmaya çalıştığımda kilitlenip kalıyor.
    Bu gow 3 platinum'u başka superslimde denedim sonuç aynı ancak ps3 slim'de denediğimde sorunsuz çalıştı. Bunlar hakkında fikri bilgisi olup bana yardım edebilecek birileri varmı veya yönlendirebilecek ?

Teşekkürler

• skid_row kullanıcısına yanıt
    bende yakın zamanda ps3 aldım uzun zamandır istiyordum kısa bir araştırmayla süper slimlerin çok problemli olduğu ucuza mal edilmek için kaliteli üretilmediğini falan öğrendim
    slim kasaları araştırdım onlarda üretilmiyormuş bende 2. el aldım tek bir sn bile sıkıntı yaşamadım çok şükür
    pes2013 oynarken fpsde kasma yaşadım ama o sorunda oyunun kendisinden kaynaklanıyormuş,
    ps3 kafeler falan full slim kasa arıyor bi bildikleri var demekki eğer vaktin varsa ikinci el olrak sat sattığın parayla garantili bir slim al kafan rahat etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Merhaba,

Bir kaç ay önce aldığım PS3 supersilm'de 1 hafta kadar önce god of war3 onamaya başladım.
    Ancak savepoint'lerde oyun bazen takılıyor ve görüntü ses lagları oluşuyor neyse bunlara aldırmadan baya bir ilerledim Helios'u öldürmeden önce bir yerde kuşların gelmesi ve onlara atlayarak orayı geçmem gerek ancak bu kuşlar bildiğiniz yoklar :) Oyunun gameplay'ini izledim yaptığım eksik birşey olabilir mi diye ancak her hangi eksik birşey yok sadece olması gereken kuşlar yok.

Sorunun CD'den olabileceğini düşünüp yeni bir god of war 3 aldım bendekinden tek farkı platinium olmasıydı. Bu kezde ps3 superslim platinum'u hiç bir şekilde çalıştırmıyor oyunu açmaya çalıştığımda kilitlenip kalıyor.
    Bu gow 3 platinum'u başka superslimde denedim sonuç aynı ancak ps3 slim'de denediğimde sorunsuz çalıştı. Bunlar hakkında fikri bilgisi olup bana yardım edebilecek birileri varmı veya yönlendirebilecek ?

Teşekkürler

Hocam sorun okuyucu gözle alakalı olabilir ama makine de yeni yani hemen koyvermemesi lazım.Başka oyunlarda herhangi bir anormallik var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hknf8

quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Merhaba,

Teşekkürler

Hocam sorun okuyucu gözle alakalı olabilir ama makine de yeni yani hemen koyvermemesi lazım.Başka oyunlarda herhangi bir anormallik var mı?

Bende o ihtimali düşündüm bundan dolayı başka supersilm ve slim makinada denedim.
    Superslimlerde çalışmıyor.
    Silmde çalışıyor.

Şimdilik sadece fifa14 nba14 gow3 ve GTA5 oynadım. Fifa ve nba'da sıkıntı yaşamadım GTA5 bitirdim bundada sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum tek problemim şaun gow3 ve en merak ettiğim oyundur kendisi :) God of war 3 ascension var onu bitirmeye çalışıcam sıkıntı çıkarıcakmı bakalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.