Şimdi Ara

Playstation 2 bir çalışıyor bir calismiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyiaksamlar dostlar bende bi ps2 var oyunlari bir aciyor bi acmiyor cdleri aciyor ama dvdleri acmiyor dvdleri de 20 30 kere cikarip takiyorum sansima bi kere aciliyor sizce sorun nedir ? Ayrica acilan oyun kasiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dvd okuyucunun gözü (lazeri) bitmiş. Değişmesi lazım

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Ama actigi zamanlar da oluyor. Lazer degisirse cozulur di mi ? Slim bu arada

• Çözülür.bende de aynı sorun olmuştu tamirciye götürdüm lazerin değişmesi gerektiğini söylemişti

• Artık olacak o kadar 😁

• https://m.tr.aliexpress.com/price/playstation-2-laser-lens_price.html

Tamirci ne kadar ister ? Yaptirip saticam yaptirip satsam ne kadar verirler

• Benim dediğim zamanda ps3 bile daha çıkmamıştı. Ps2 fat kasa ve slim kasa vardı. Bana verdiği tamir fiyatıyla sıfır ps2 slim alınıyordu yaptırmadım. Şimdi lazer gözün yan sanayisi satılıyordur tam bilmiyorum ama çok fazla tutmaz herhalde

Sagolun hocam yaptirsam kaca satabilirim

• Fiyatlardan haberim yok ama çok fazla para edeceğini sanmam 150 200tl falandır herhalde tam bilmiyorum ben olsam satmam arada açar oynardım ps2 nin güzel oyunları var

Elimde cipsiz kalin kasa ve lensi bozuk slim var. Kalin kasayi aldigim kisiye 50 lira vermem lazim. 50 liraya lensi yaptirsam 50 lira borcumu odesem 50 liraya da kalin kasaya cip taktiririm. 150 olursa super olur eger oyle bi imkanim varsa. Tamir ettirmeden 100 liraya satabilir miyim sizce ?

• Bu biraz yahudi hesabı gibi oldu. O cihaza birinin gönül rahatlığı ile 100tl vermesi için cidden konsol olayından hiç anlamaması lazım. Yaptırıp masrafı biraz üzerine eklemeye çalış bence. Sonuçta göz değişirse cihaz genel olarak sıfırlanır

Tesekkurler hocam bu arada kalin kadaya hard disk takmak zor mudur ?

• Onun ayrı bir.aparatı var onu alman gerek önce sadece hdd takma ile iş bitmiyor ayrı bir programla formatlanması lazım. Aklımda öyle kalmış

Hocam teknikten fazla anlamam icini acmak gerekiyor mu yani benim yapabilecegim birsey mi ?

• Arkada bir kapak var kolay açılıyor içi boş zaten oraya eski hdd lerden takılıyor ama o kapağı söktüğün yere ayrı bir parça alman lazım. Google a ps2 hdd diye yazıp aratırsan resimler var orada görürsün sonra ne yapılıyor bilmiyorum ben oyunları hep dvd den oynadım nasıl yapıldığını bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 22 Kasım 2016; 23:42:17 >
    Cevaplariniz icin tesekkur ediyor iyi geceler diliyorum hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.