Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: power512

arkadaşlar elimde 30-35 tane oyun var tanesini 1,5 YTL den satabilirm, burda bi arkadaştan almıştım ama benim makina eski olduğu için bazılarını açmadı oyunların çok büyük kısmı baskılı gümüş DVD, Ankara dan ilgilenen olursa PM atsın

Pm attım
  • arkadaslar bugun 3 tane oyun aldim. fantastic four 4, bully ve stundman-ignition(1 hafta once cikmis). oyunlarin ucunu de begendim. fantastic four'a cok guzel oyun diyemem ama diger ikisi gercekten cok guzel oyunlar. bully oyunu gta serisinin okul versiyonu gibi. oynanisi kolay ve zevkli. okul kavgalari falan oluyor, derslere giriyosunuz, arkadas ediniyorsunuz, yaramazlik yapiyorsunuz. stundman ise araba oyunu. siz dublor araba kullanicisisiniz ve oyun setlerinde yonetmenin size verdigi emir cercevesinde arabayi kullaniyorsunuz. gercekten cok zevkli bir oyun. bully ve stundman oyunlarini siddetle tavsiye ederim. ikisi de cok iyi oyunlar.pisman olmazsiniz
  • quote:

Hocam ben emuleden indirdim oynadımda bayabi sevdim hatta ilkkez bi futbol oyunu oynadım bana göre ilk bakışta yapay zeka geliştirilmiş, kalecilerin fonksiyon ve yine yapay zekaları gelişmiş atmosfer biraz daha iyi kısaca böyle ama gol atmak çok zor yada çömez olduğumdan bana öyle geliyordur

quote:

oyunun grafikleri ps2 ye yakışır nitelikte...oynanıs cok daha keyifli hale getirilmiş..ps2 sahiplerinin mutlaka oynaması gerekn futbol oyunu...

Oh oh bunları duyduğum çok iyi oldu.Benim oyun da bugün geliyor.Sabırsızlandım şimdi.

• arkadaslar bu ps2 ye dik tutma standini almam gerekir mi??? simdiye kadar isinma problemi olmadi ama ben zaten 3 saatten fazla da oynamadim. dik tutma standi ise yariyor mu???
  • Gereksiz bir şey sen sıcak olabilecek bir şeyin (tv üstü hemen yanı, güneş alabilecek bir yer vb.) yanına koyma yeter.
  • quote:

Orjinalden alıntı: switel

arkadaslar bu ps2 ye dik tutma standini almam gerekir mi??? simdiye kadar isinma problemi olmadi ama ben zaten 3 saatten fazla da oynamadim. dik tutma standi ise yariyor mu???

Ben slimi 12-13 saat açık bıraktım tık demedi böyle şeylerle kafanı yorma buşuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: yido2

quote:

arkadaslar bu ps2 ye dik tutma standini almam gerekir mi??? simdiye kadar isinma problemi olmadi ama ben zaten 3 saatten fazla da oynamadim. dik tutma standi ise yariyor mu???

Ben slimi 12-13 saat açık bıraktım tık demedi böyle şeylerle kafanı yorma buşuna

ok. o zaman ona verecegim parayla oyun alirim daha iyi. yardimin icin tesekkur ederim.
  • Arkadaşlar bende burdayım ps2 benim için bir ilahtır ne kadar yeni konsol çıksada
    o hep tv sephasının altında duracaktır(oynanmaya hazır)
  • PS2de yeni 5 oyun ben aldım

1-Manhaunt 2
    2-obscure 2
    3-jucied 2
    4- syphon filter (dark mirror)
    5- stuntman ingition
    oyunlar en son ülkemise gelen oyunlar aradıgım KOF11 bi türlü bulamadım çıkalı 5 ay kadar oldu ama TR gelmedi neyse sise iii eglenceler
  • quote:

quote:

quote:

ok. o zaman ona verecegim parayla oyun alirim daha iyi. yardimin icin tesekkur ederim.

Rica ederim.İyi yaparsın onun yerine oyun alarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yido2 -- 3 Ekim 2007; 20:33:57 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CoolMnaiaC

PS2de yeni 5 oyun ben aldım

1-Manhaunt 2
    2-obscure 2
    3-jucied 2
    4- syphon filter (dark mirror)
    5- stuntman ingition
    oyunlar en son ülkemise gelen oyunlar aradıgım KOF11 bi türlü bulamadım çıkalı 5 ay kadar oldu ama TR gelmedi neyse sise iii eglenceler

Manhunt 2 ve juiced 2 nasıl?Beğendin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: quatronic

merhaba arkadaşlar. nba 2k8 ve pes2008 tam olarak ne zaman çıkacak? bilgisi olan var mı?

IGN ve Gamespot'da ps2 icin cıkıs tarihi 2 Ekim 2007 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 3 Ekim 2007; 22:04:03 >
  • Ankara'da (özellike bilkent,ümitköy,çayyolu civarında) ps2 oyunlarını alabileceğimiz bir yerler var mıdır?
  • Arkadaşlar merhaba, ben konularınıza biraz uzağım fakat bi sorunum var. Büyük ihtimalle sebebi çok basittir ama bilmeyince zor oluyor. Dün Fifa 2008 oyununu aldım fakat evdeki her iki televizyonda da denememe rağmen siyah-beyaz görüntü aldım. Ben playstation-2 yi ikinci el almıştım yaklaşık 6 ay oldu sanırım problem tv de çünkü şimdiye kadar oynadım yeni-eski 20'ye yakın oyunda böyle bi problemle karşılaşmadım. Eğer çözüm yada öneriniz varsa beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.
  • Arkadaşlar merhaba, ben konularınıza biraz uzağım fakat bi sorunum var. Büyük ihtimalle sebebi çok basittir ama bilmeyince zor oluyor. Dün Fifa 2008 oyununu aldım fakat evdeki her iki televizyonda da denememe rağmen siyah-beyaz görüntü aldım. Ben playstation-2 yi ikinci el almıştım yaklaşık 6 ay oldu sanırım problem tv de çünkü şimdiye kadar oynadım yeni-eski 20'ye yakın oyunda böyle bi problemle karşılaşmadım. Eğer çözüm yada öneriniz varsa beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.
  • arkadaslar bende ps2 sahibiyim güzel olmus topic de ben yeni cıkacak olan oyunların tarihlerini ve oyun yorumlarını onerileri bekliyorum (acaba cok seymi istedik)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BCRN

Arkadaşlar merhaba, ben konularınıza biraz uzağım fakat bi sorunum var. Büyük ihtimalle sebebi çok basittir ama bilmeyince zor oluyor. Dün Fifa 2008 oyununu aldım fakat evdeki her iki televizyonda da denememe rağmen siyah-beyaz görüntü aldım. Ben playstation-2 yi ikinci el almıştım yaklaşık 6 ay oldu sanırım problem tv de çünkü şimdiye kadar oynadım yeni-eski 20'ye yakın oyunda böyle bi problemle karşılaşmadım. Eğer çözüm yada öneriniz varsa beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Basit bi kabloyla sorunu halledebilirsin link:

http://irmaktoysland.com/product_info.php?cPath=34&products_id=68&osCsid=0a2ccca89eb5d3dbce1af835457fb450

• quote:

Orjinalden alıntı: burakketenci

arkadaslar bende ps2 sahibiyim güzel olmus topic de ben yeni cıkacak olan oyunların tarihlerini ve oyun yorumlarını onerileri bekliyorum (acaba cok seymi istedik)

Yok canım ne çok şeyi.Amacımız bilgi alışverişi-birbirimize yardımcı olmak.
    Burdan çıkış tarihlerine bakabilirisin:

http://ps2.ign.com/index/release.html

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: burakketenci

arkadaslar bende ps2 sahibiyim güzel olmus topic de ben yeni cıkacak olan oyunların tarihlerini ve oyun yorumlarını onerileri bekliyorum (acaba cok seymi istedik)

Yok canım ne çok şeyi.Amacımız bilgi alışverişi-birbirimize yardımcı olmak.
    Burdan çıkış tarihlerine bakabilirisin:

http://ps2.ign.com/index/release.html

yararlı bilgi teşekkür ederim

• Bence konsol dünyasının yaşlı ve gerçek kralı PS2

Next Gen ile rekabet etmesi çok zordu ama hala direniyor hem oyunları hala çok güzel hem sağlamlığı hem sağlamlık yönünden rakipsiz
    Ama bence en güzel yönü oyunları uzun ve insanı oyuna doyuruyor NExt Gen konsollarda grafik ve oyunlar tartışılmaz ama çoğu çok kısa oluyor, tadı damağında kalıyor insanın.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.