Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok keyifli oyun ya. Bilen de yok pek fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuboo1

Evet Bunun İçin İsoyu Toxic Yapmak Lazım Sonra İse Neroda dvd9 Ve Dvd5 Var Dvd9 ' Seçip Oyunu Yazabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Evet ismini hatırlayamadığım program toxic'ti, teşekkür ederim okuyan arkadaşlara faydası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

Evet ismini hatırlayamadığım program toxic'ti, teşekkür ederim okuyan arkadaşlara faydası olur.

Alıntıları Göster
    Önemli Degil :)
  • Ps2 Gözu Silerken Pamukla Silip Ve Saç Kurutma Makinesiylede İçini Sogutup Tozlarını Alorum Göze Zarar Verirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyuboo1 -- 1 Ağustos 2018; 18:3:31 >
  • quote:

Ps2 Gözu Silerken Pamukla Silip Ve Saç Kurutma Makinesiylede İçini Sogutup Tozlarını Alorum Göze Zarar Verirmiyim
    Evet verirsin. O şekilde kurcalama. Gözle alakası yok. Kullanılan DVD ile ilgisi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Evet verirsin. O şekilde kurcalama. Gözle alakası yok. Kullanılan DVD ile ilgisi var.

Alıntıları Göster
    İyide Lens'i Temizledigim Zaman Nasıl Temizlicem
  • Bu Arada Ps2 Ye Oyun Yazarken Altı Gümüş Dvd Kullanın Özellikle Kaliteli Bir Dvd Olsun Altı Renli Olanlar Lense Zarar Verebiliyor Orjinal Ps2 Oyunlarının Altı Gümüş renktir
  • quote:

İyide Lens'i Temizledigim Zaman Nasıl Temizlicem

Alıntıları Göster
    Kolonya lense zarar verir. Lensle uğraşırsanız daha kötü olur. Şuanda sorun yoksa ellemeyin. Bozulursa yeni lensle değiştirirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Kolonya lense zarar verir. Lensle uğraşırsanız daha kötü olur. Şuanda sorun yoksa ellemeyin. Bozulursa yeni lensle değiştirirsiniz.

Alıntıları Göster
    Şu An Sorun Yok Ama Oyun Oynarken Hep Cd Dönme Sesi Geliyor Lenste Toz Var Sanırım
  • eyuboo1 E kullanıcısına yanıt
    Hocam siz en iyisi çöpe atın direk cihazı . Şaka bir yana bu kadar pimpirikli olmaya gerek yok . Benim cihazda da dikkatli dinlediğim zaman dönme sesi geliyor .
  • oyunu iso dan dvd ye yazınca ister istemez oluyor o sesler.çözümü orijinal veya kaliteli kopya kullanmak.hani şu arkasında made in syria yazanlar baya iyi iş çıkarıyor kopya olsalar bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

oyunu iso dan dvd ye yazınca ister istemez oluyor o sesler.çözümü orijinal veya kaliteli kopya kullanmak.hani şu arkasında made in syria yazanlar baya iyi iş çıkarıyor kopya olsalar bile.
    Ben Sony Kullanıyorum Zaten Sony En Kaliteli Dvd Markası Orjinal Ps2 Oyunları Bile Sony Dvd Lere Yazılıyor Fakat Ben Yanlıs Bi Hatanın Farkına Vardım Kopya Dvd Lerin Altı Genellikle Mavi renk Tonlarında Oluyor Ben Onlardan Kullanıyordum, Orjinal Ps2 Oyunlarının Alt Yuzeyi Gümüştür Bundan Sonra Oyunlarımı Sony Alt Yüzeyi Gümüş Olan Dvd ye Yazıcam
  • quote:

Ben Sony Kullanıyorum Zaten Sony En Kaliteli Dvd Markası Orjinal Ps2 Oyunları Bile Sony Dvd Lere Yazılıyor Fakat Ben Yanlıs Bi Hatanın Farkına Vardım Kopya Dvd Lerin Altı Genellikle Mavi renk Tonlarında Oluyor Ben Onlardan Kullanıyordum, Orjinal Ps2 Oyunlarının Alt Yuzeyi Gümüştür Bundan Sonra Oyunlarımı Sony Alt Yüzeyi Gümüş Olan Dvd ye Yazıcam

Alıntıları Göster
    Ben i-omega ya da verbatim kullanıyorum hiç sorun yaşamadım hocam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Ben i-omega ya da verbatim kullanıyorum hiç sorun yaşamadım hocam .

Alıntıları Göster
    Hocam i-omega Dvd Bendede Vardı Attım Ps2 Okurken Zorlanıyordu Ondaki Oyunu Sony'e Yazdım Sıkıntı Kalmadı
  • quote:

Alıntıları Göster
    aynen mavi gibi olanlar baya uyduruk.üzerinde sony yazsa bile çakma sony oluyorlar.tam orjinalini bulması baya zor.Ben philips dvd'ye yazıyordum yarısı çalışıyordu yarısı çalışmıyordu.İllallah ettim şu freemcboot işini öğrendim.2 tane 8 gb 1 tane 16gb usb var. artık onlara oyunları atıp oynayıp bitirince siliyorum.dvd koleksiyonu yapamıyorsun tek sorunu o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk mesajlara bakıyorum da kimler gelmiş kimler geçmiş. Bu arada 2008de bile ps3 çıktı siz hala ps2 oynuyorsunuz diyen adam varmış ahahaha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

aynen mavi gibi olanlar baya uyduruk.üzerinde sony yazsa bile çakma sony oluyorlar.tam orjinalini bulması baya zor.Ben philips dvd'ye yazıyordum yarısı çalışıyordu yarısı çalışmıyordu.İllallah ettim şu freemcboot işini öğrendim.2 tane 8 gb 1 tane 16gb usb var. artık onlara oyunları atıp oynayıp bitirince siliyorum.dvd koleksiyonu yapamıyorsun tek sorunu o.

Alıntıları Göster
    O Yönden Çok Rahatsın Bendeki Ps2 Slim İnternetten Dvd Sipariş Etcem Ama Kredi Kartım Yok :D Birde Tekli Dvd Bulamıyorum Zaten Orjinal Boş Dvd Bulupta 2x Hızında Yazarsan Oyunun Orjinalden Farkı Kalmaz Ps2 Onu Orjinal Diye Okur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyuboo1 -- 1 Ağustos 2018; 21:57:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

İlk mesajlara bakıyorum da kimler gelmiş kimler geçmiş. Bu arada 2008de bile ps3 çıktı siz hala ps2 oynuyorsunuz diyen adam varmış ahahaha.
    ahahahah :D
  • Neyse Ben Cıkıyorum Hepinize İyi Gunler :)
  • Free mc bootu düzgünce anlatabilecek var mı.

Her sitede

ya dosya eksik

ya dosyalar farklı. biraz uğraşayım emektarla. boş zaman var.

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.