Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
545.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun dünyasının altın çağı ps2dir. Yazsam 1 sayfa yazarım, Özet geçeyim. Şimdi ek içerik satmak, coin satmak, yarım yamalak yüzlerce bug ile çıkıp on defa gelen update sonrası düzelmeye çalışan oyunlar, ticari kaygılar sebebiyle oyunlarda yaşanan gariplikler, sürekli istenen psn plus aidatı...Neyse anladınız konuyu... Ps5 bile çıksa ps2 gerçek anlamda efsanedir, zirvedir. Zirve grafik kalitesiyle ölçülmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 27 Temmuz 2018; 21:57:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutusunda gıcır gıcır duruyor hala satmaya kıyamıyorum. Çok düşündüm ama ne yazık ki verilmiyor efsane konsol.

• Bende Ps2 Var Çipli Yalnız Bu Aralar Sıkıntısı Var Her Halde Çunku Ps2 Ye Sony Dvd-r Aldım Dvd Ye Jet Li nin Oyununu Yazdım Sıkıntısız Oynuyorum Kasmadan Ardından Bir Tanede WWE 2010 Oyununu İndirip Sony Dvd+r Ye Yazdım 4x te Fakat Oyunda Takılmalar Var ve Bazen Acılmıyor Ve Elimde Pes 2008 Vardı Onu Sorunsuz Oynuyordum Fakat wwe2010 Sony dvd+r Yi Taktıgımdan Beri Pes 2008 Oyunun Ortasında Tepki Vermiyor Ama Diger Oyunlar Acılıyor Bugun İse Prince Of Persia Yı hyundai Diye ilk Defa Duydugum Dvd Ye En Dusuk 2x Hızında Yazdırdım Playstation2 Yazısından Sonra Acılmadı Ekran Karardı Aceba Dvd Markasından Olabilir mi Sony dvd-r Sıkıntı Çıkartmıyor Ama hyundai,ve sony dvd+r Cıkarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuboo1

Bende Ps2 Var Çipli Yalnız Bu Aralar Sıkıntısı Var Her Halde Çunku Ps2 Ye Sony Dvd-r Aldım Dvd Ye Jet Li nin Oyununu Yazdım Sıkıntısız Oynuyorum Kasmadan Ardından Bir Tanede WWE 2010 Oyununu İndirip Sony Dvd+r Ye Yazdım 4x te Fakat Oyunda Takılmalar Var ve Bazen Acılmıyor Ve Elimde Pes 2008 Vardı Onu Sorunsuz Oynuyordum Fakat wwe2010 Sony dvd+r Yi Taktıgımdan Beri Pes 2008 Oyunun Ortasında Tepki Vermiyor Ama Diger Oyunlar Acılıyor Bugun İse Prince Of Persia Yı hyundai Diye ilk Defa Duydugum Dvd Ye En Dusuk 2x Hızında Yazdırdım Playstation2 Yazısından Sonra Acılmadı Ekran Karardı Aceba Dvd Markasından Olabilir mi Sony dvd-r Sıkıntı Çıkartmıyor Ama hyundai,ve sony dvd+r Cıkarıyor
    Bende bi ara dvd okuma problemi yaşamıştım, sorunu verbatim dvd alarak çözmüştüm.

• diger diskler 16x onlar kasmiyor ama nfs pro street kasiyor donmuyor sadece kasiyor

• ben hic dvd yazmam hep alirim dvd lerin uzerine 16 x yaziyor

• arkadaslar yardimci olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Murad58657

diger diskler 16x onlar kasmiyor ama nfs pro street kasiyor donmuyor sadece kasiyor
    Kasmasi makine ps2 fps düşüşleri ise normal donmasi sebebi indirdiğin iso tam sağlıklı iso. Değil sanırım başka yerden indir. Dene

Yazdirirken 8x idealdir

• evet fps dusumu ama sadece aksiyon sahneleri gibi yardiminiz ici tesekkur ederim

• Shaolin monks oynuyorum bu aralar şiddetle tavsiye ederim mortal kombat seviyorsanız. Nasıl denememişim daha önce bu oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Shaolin monks oynuyorum bu aralar şiddetle tavsiye ederim mortal kombat seviyorsanız. Nasıl denememişim daha önce bu oyunu.
    O Oyun Efsane Dostum Bende De Var Daha Dun oynadım En Son 2008 Senesinde Oynamıştım Tekrar Oynadım Dun Yıllar Nede Çabuk Geçiyor :(
  • bynoname kullanıcısına yanıt
    Dostum Sanırım Bende Artık Sadece Sony dvd-r Kullancam Butun Oyunlarda Diger Dvd Leri Attım
  • quote:

evet fps dusumu ama sadece aksiyon sahneleri gibi yardiminiz ici tesekkur ederim
    Önce Hangi Marka Dvd Kullanıyorsun oyunu Burdan İndirip : http://coolrom.com/roms/ps2/44424/Need_for_Speed_-_ProStreet.php Guzel Kaliteli Bir Dvd Olan Sony dvd-r Öneririm Dvd Ye En Duşuk 2x De Yazdır
  • 2x de yazarsam fps dusmesi düzelip akici bir sekilde oynaya bilirmiyim yani ps2 de bir sorun yok demek

• quote:

O Oyun Efsane Dostum Bende De Var Daha Dun oynadım En Son 2008 Senesinde Oynamıştım Tekrar Oynadım Dun Yıllar Nede Çabuk Geçiyor :(

Alıntıları Göster
    Beat em up olduğu için hiç ilgimi çekmemişti bunca yıl ama hata etmişim. The warriors oyunu var rockstarin ona da bir göz atacağım. Sizin favori oyunlarıniz neler?

• quote:

2x de yazarsam fps dusmesi düzelip akici bir sekilde oynaya bilirmiyim yani ps2 de bir sorun yok demek
    Dedigim Yerden İndirip Sony Dvd veya Verbatime 2x Hızında Yazarsan Akıcı Bir Şekilde Oynarsın Eger Yine Sıkıntısı Varsa Ps2 Yi Bir Temizle Lensini Pamuk İle Tozlarını Al Birde Öyle Dene Eger Tekrar Kasıyorsa Sıkıntı Olabilir ps2 nizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Beat em up olduğu için hiç ilgimi çekmemişti bunca yıl ama hata etmişim. The warriors oyunu var rockstarin ona da bir göz atacağım. Sizin favori oyunlarıniz neler?

Alıntıları Göster
    Dostum Benim Ps2 Tarihinde Oynadıgım En Guzel Oyun Rise To Honor Du Jet Li Nin Oyunu Sanada Öneririm Grafikleri Gerçekten Super Ve Çok Gerçekçi Dövus Oyunu Videosuna Bakabilirsin :https://www.youtube.com/watch?v=yPT4yD9jKx0 Oyunun Dvd Sini Kaybettim Ama Sony Dvd Alıp Tekrar Yazıp Oynayacagım Ardından God of war ( 2005) ve , God Of War 2 Ama Malesef God of War ı Oynayamıyorum Çunku Oyunu Yok Dvd Ye Çekicem Ama Oyun 8 gb Dvd İse 4,7 Oynayabilmem İçin 8,5 Gb Dual-layer Dvd Lazım Ama Bulamıyorum

• quote:

Dostum Benim Ps2 Tarihinde Oynadıgım En Guzel Oyun Rise To Honor Du Jet Li Nin Oyunu Sanada Öneririm Grafikleri Gerçekten Super Ve Çok Gerçekçi Dövus Oyunu Videosuna Bakabilirsin :https://www.youtube.com/watch?v=yPT4yD9jKx0 Oyunun Dvd Sini Kaybettim Ama Sony Dvd Alıp Tekrar Yazıp Oynayacagım Ardından God of war ( 2005) ve , God Of War 2 Ama Malesef God of War ı Oynayamıyorum Çunku Oyunu Yok Dvd Ye Çekicem Ama Oyun 8 gb Dvd İse 4,7 Oynayabilmem İçin 8,5 Gb Dual-layer Dvd Lazım Ama Bulamıyorum

Alıntıları Göster
    Hocam god of war oyunlarının dvd5 e sığan 4.7gb den az boyutttaki versiyonları var. Ben onu normal dvdye çekip oynamıştım.god of war dvd5 diye googleda aratırsan bulabilirsin.Hemde normal versiyonda farkı yok gibi. Nasıl yapmışlar bilmiyorum ama cutscene ler duruyor.

Başka bir yol daha var, freemcboot yapıp 8gb usb ye gow,'u atıp oynayabilirsin fakat nasıl yapıldığını bilmiyorsan çok yorar seni.Dediğim gibi ilk yöntemi deneyebilirsin. Bu dvd5 olan versiyonların bazen save problemleri oluyor. Tamamen sağlıklı değiller malesef aklında olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Jet Li oyununa bakacağım şimdi. Ben emülator kullandığım için sıkıntı olmuyor. İnternette satılmıyor bu doubla layer dvdler? Bu arada God of War bitirmiştim üç dört yıl önce hatta Türkçe altyazısı da vardı benim oynadığımın.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/imation-dvd-r-8-5-gb-8x-double-layer-ince-kutulu-10-adet-361720268?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232249887*22324004127*58375854447*%7btype%7d*361720268*aud-393702509967:pla-376545320073&gclid=Cj0KCQjwqPDaBRC6ARIsACAf4hCCp0_U4gaoepyxUQyJoGOuC-9Xn8VM6ExgkSrnIH84UVPn-D3ej2MaAgmOEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Burada onlusunu 28 tlye satıyorlar bir bak istersen.

• Hala ps2 oynayanmi var ya :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.