Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Hocam god of war oyunlarının dvd5 e sığan 4.7gb den az boyutttaki versiyonları var. Ben onu normal dvdye çekip oynamıştım.god of war dvd5 diye googleda aratırsan bulabilirsin.Hemde normal versiyonda farkı yok gibi. Nasıl yapmışlar bilmiyorum ama cutscene ler duruyor.

Başka bir yol daha var, freemcboot yapıp 8gb usb ye gow,'u atıp oynayabilirsin fakat nasıl yapıldığını bilmiyorsan çok yorar seni.Dediğim gibi ilk yöntemi deneyebilirsin. Bu dvd5 olan versiyonların bazen save problemleri oluyor. Tamamen sağlıklı değiller malesef aklında olsun.

Alıntıları Göster
    Dostum Yorumun İçin Sagol Ben Biliyordum Zaten dvd5' i Ama Onlar Oyunun Full Versiyonu Degil Bölumlerde Kesme Yapıyorlar o Yuzden Zevki Çıkmaz Cutsene Olmayan Varmı Dvd5 ? Oyunu Tam Oynamak Daha Heyecanlı Olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Teşekkür ederim. Jet Li oyununa bakacağım şimdi. Ben emülator kullandığım için sıkıntı olmuyor. İnternette satılmıyor bu doubla layer dvdler? Bu arada God of War bitirmiştim üç dört yıl önce hatta Türkçe altyazısı da vardı benim oynadığımın.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/imation-dvd-r-8-5-gb-8x-double-layer-ince-kutulu-10-adet-361720268?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232249887*22324004127*58375854447*%7btype%7d*361720268*aud-393702509967:pla-376545320073&gclid=Cj0KCQjwqPDaBRC6ARIsACAf4hCCp0_U4gaoepyxUQyJoGOuC-9Xn8VM6ExgkSrnIH84UVPn-D3ej2MaAgmOEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Burada onlusunu 28 tlye satıyorlar bir bak istersen.

Alıntıları Göster
    Bakacagım Tesekkur Ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: eyuboo1

Dostum Yorumun İçin Sagol Ben Biliyordum Zaten dvd5' i Ama Onlar Oyunun Full Versiyonu Degil Bölumlerde Kesme Yapıyorlar o Yuzden Zevki Çıkmaz Cutsene Olmayan Varmı Dvd5 ? Oyunu Tam Oynamak Daha Heyecanlı Olur :)

Alıntıları Göster
    Hocam benim oynadığımda bütün cutscene ler ve özelliklerin hepsi vardı. İnternettede baktım cutscenelerin hepsi var diyor. Boyutunun düşük olmasının sebebi tekrarlayan dosyaların tek dosya haline getirilmesiymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Hocam benim oynadığımda bütün cutscene ler ve özelliklerin hepsi vardı. İnternettede baktım cutscenelerin hepsi var diyor. Boyutunun düşük olmasının sebebi tekrarlayan dosyaların tek dosya haline getirilmesiymiş.

Alıntıları Göster
    Oyunu Full Oynayabiliyormuyuz ? Kesintisiz
  • Rise to honor çok güzel bir oyun çıktı onu da tavsiye edeyim. Teşekkürler eyuboo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rise to honor çok güzel bir oyun çıktı onu da tavsiye edeyim. Teşekkürler eyuboo.
    Önemli Degil Dostum :) Ben O Oyunu 10 Kere Bitidim Ve Tekrar Oynayıp Tekrar Bitircem :) Ve Neden Bilmiyorum İnternetten Rise To Honor u Oynayanları İzledim Hepsi Adamlardan Darbe Yiyor Ben Oynadıgımda Adamlardan 1 Tane Bile Darbe Yemedim Tabi ki Kuçuklukten Beri Oynadıgım İçin Alışmısım Bu Arada Oyunu İndireceksen Eger Orjinal İso Dosyasını Atayım
  • quote:

Önemli Degil Dostum :) Ben O Oyunu 10 Kere Bitidim Ve Tekrar Oynayıp Tekrar Bitircem :) Ve Neden Bilmiyorum İnternetten Rise To Honor u Oynayanları İzledim Hepsi Adamlardan Darbe Yiyor Ben Oynadıgımda Adamlardan 1 Tane Bile Darbe Yemedim Tabi ki Kuçuklukten Beri Oynadıgım İçin Alışmısım Bu Arada Oyunu İndireceksen Eger Orjinal İso Dosyasını Atayım

Alıntıları Göster
    Oyunu indirdim zaten ilk bölümü de oynadım grafikler ve vurus hissi çok hoşuma gitti özellikle kalabalik dövüş sahnelerini iyi kotarmislar yılını da hesaba katarsak epey başarılı bir oyun. Masaların sandalyelerin parçalanması falan havaya sokuyor insanı. Ne varsa eskilerde var dedim oynarken.

• quote:

Oyunu indirdim zaten ilk bölümü de oynadım grafikler ve vurus hissi çok hoşuma gitti özellikle kalabalik dövüş sahnelerini iyi kotarmislar yılını da hesaba katarsak epey başarılı bir oyun. Masaların sandalyelerin parçalanması falan havaya sokuyor insanı. Ne varsa eskilerde var dedim oynarken.

Alıntıları Göster
    Aynen O Yıla Göre Muthis Grafik Sana Tavsiyem Televizyonlarda Göruntu Ayarları Oluyor Kumadadan O Göruntu Ayarını Yap Acayip Gerçekçi Oluyo Bölumun Sonunda 500 kişi Geliyor Kavgaya :)

• quote:

Alıntıları Göster
    Neyse Ben Cıkıyorum İyi Gunler İyi Oyunlar :)
  • quote:

Neyse Ben Cıkıyorum İyi Gunler İyi Oyunlar :)

Alıntıları Göster
    İyi geceler! :)

• quote:

Oyunu Full Oynayabiliyormuyuz ? Kesintisiz

Alıntıları Göster
    Evet oynadım. Save sorunu çıktı o biraz can sıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben God of War 2'yi zamanında 4.7 gb dvdyle oynamıştım ancak bazı ara videolar yoktu diye hatırlıyorum çünkü oynarken çok fazla kopukluk olduğunu hissediyordum. Bence riske girmeden dual layer diske yazılması en mantıklısı artık 2005te değiliz sonuçta pek zor değil böyle şeyler.
  • PS2 zamanında severek oynadığım pek bilinmeyen 2 oyun öneriyim...

Urban Reign

Urban Chaos Riot Response

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 29 Temmuz 2018; 4:17:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

PS2 zamanında severek oynadığım pek bilinmeyen 2 oyun öneriyim...

Urban Reign

Urban Chaos Riot Response
    kim ne derse desin oyun olayı altın çağını ps2 ile yaşadı. ps3 çöp e geçiş dönemiydi iyi başladı sona doğru idare etti. ama ps4 gerçekten kötü.

• quote:

Ben God of War 2'yi zamanında 4.7 gb dvdyle oynamıştım ancak bazı ara videolar yoktu diye hatırlıyorum çünkü oynarken çok fazla kopukluk olduğunu hissediyordum. Bence riske girmeden dual layer diske yazılması en mantıklısı artık 2005te değiliz sonuçta pek zor değil böyle şeyler.
    aynen Ama Ben Dual Layer Dvd Yi İnternetten Baska Bir yerde bulamıyorum İnternette Pahalıya Satıyorlar Ve Pc cilere Gittm onlarda hep 4,7 gb Satıyorlar Dandik Princo Şuana Kadar Gördugum En Dandik Dvd Dir Princo İle Ps2 Yi 1 Saat Oynasanız Kesin Lensin Ömru Biter :) Ps2 İçin En İyi DVD Sony dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyuboo1 -- 29 Temmuz 2018; 20:30:55 >
  • Bugun Pc Ciye Ugradım Bir Tane HP Dvd+R Double Layer 8X 8.5 Gb Dvd Buldum Son 1 Tane Kalmıştı Şansıma 8 Tl Ydi Ama Almadım DVD+R Oldugu İçin Çunku +Gözu Yoruyor
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    Urban Chaos nasıl bilinmez hocam ya..
    Şahsen en iyi analog kontrollerine sahip fps oyunlardan biriydi kendisi.
    Dur ya şunun PC için emülatörü vardı sanırsam bi deniim
  • ben gran turismo 4 oynamak için çok araştırdım bu dual layer dvd olayını. Mediamarkta verbatim var tekli satılıyor verbatim dual layer dvd. 8.5gb. Onu tanımıştı ps2 ultra slim model bendeki adaptörsüz. Yanlız isoyu indirdikten sonra bir işlem yapıp single layer gibi olmasını sağlamanız lazım yoksa tek katman yazıyor. Önce isoyu ufak bir işlemden geçireceksiniz, sonra yazdıracaksınız. Yapalı çok oldu programları hatırlamıyorum ama bunu yapmazsanız iso doğru iso olsa dvd dl 8.5gb olsa bile tek katman yazar. Oyuna girerken giriş videosunda siyah ekran çıkar kalır ilerlemez.
  • Şu oyun çok güzeldi tavsiye ederim;

Playstation 2 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

ben gran turismo 4 oynamak için çok araştırdım bu dual layer dvd olayını. Mediamarkta verbatim var tekli satılıyor verbatim dual layer dvd. 8.5gb. Onu tanımıştı ps2 ultra slim model bendeki adaptörsüz. Yanlız isoyu indirdikten sonra bir işlem yapıp single layer gibi olmasını sağlamanız lazım yoksa tek katman yazıyor. Önce isoyu ufak bir işlemden geçireceksiniz, sonra yazdıracaksınız. Yapalı çok oldu programları hatırlamıyorum ama bunu yapmazsanız iso doğru iso olsa dvd dl 8.5gb olsa bile tek katman yazar. Oyuna girerken giriş videosunda siyah ekran çıkar kalır ilerlemez.
    Evet Bunun İçin İsoyu Toxic Yapmak Lazım Sonra İse Neroda dvd9 Ve Dvd5 Var Dvd9 ' Seçip Oyunu Yazabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.