Şimdi Ara

Plays yapacakken heyecanlanıyorum nasıl yenerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 seneye yakındır oynamıyorum oyunu.Tr plat4 tek çıktığım en yüksek lig iyi bir duo ile d4-3 zorlayacak kapasitede olduğumu düşünüyorum.Düz oynarken sıkıntı yok Genelde jungle-üst oynadığım için örneklerim şu şekilde mesela Gragas da e+f Jarvan da e+q+f Gangplank le q+e veya herhangi bir şampiyon ile kule altı f+q+ignite atmam gerektiğinde heyecanlanıyorum ve %50 si falan fail ile sonuçlanıyor yaş oldu 23 refleksler mi zayıfladı yoksa sırf heyecandan mı bilmiyorum.

• Sürekli yapmadığından olabilir veya yapamayacağını düşünmenden olabilir. Mesela thresh main bi adam vardı sıçra q yapıp tutturamayınca kendine rakip kayboldu pingi atıyordu dalgaya veriyordu yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düşünerek yaptığımda veya bir an kafamdan fail olacağım diye geçirdiğimde elim ayağıma dolaşıyor fail oluyorum genelde öylesine yapmak için yaptığımda oluyor da o sakinlik her zaman olmuyor ben de ya gülüyorum ya da elime koluma sövüyorum.
  • 1 senedir oynamıyorsun. Yetenek seviyen şuan bulunduğun ligin çok altındadır. Heyecanlanıyorsun rankedlarda. Şampiyonlar ve oyuna çok hakim değilsin. Tamamiyle bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: League of DDY

1 senedir oynamıyorsun. Yetenek seviyen şuan bulunduğun ligin çok altındadır. Heyecanlanıyorsun rankedlarda. Şampiyonlar ve oyuna çok hakim değilsin. Tamamiyle bu
    Ranked atmıyorum şu an 30 a hesap kasıyorum normal oyunlarda aslında pek bir değişiklik yok yeteneklerde aksine ücretsiz rotasyondaki daha önce oynamadığım şampiyonları denedikçe daha kolay öğrendiğimi ve adapte olduğumu fark ettim. Oyunu izlemeyi bırakmadığım için oyun bilgim de duruyor sadece tek sorun dediğim ve benzeri hareketlerin yarısını beceriyorsam yarısını heyecandan ya olması gerekenden hızlı yapıyorum ya da yavaş kalıyorum.
  • fail yap sıkıntı olmaz. Sakin bir şekilde tuşlara doğru sırayla basacaksın sadece.
  • Yaptıkça ve fail oldukça alışırsın sıkıntı yapma. Aslında baya kolay hareketler kas hafızan o hareketi ezberlediği zaman yapsam mı diye düşünmeden refleks olarak yapmaya başlıyorsun. Gragas ile E + Sıçra yaparken E skili ile biraz ileri doğru atıldıktan sonra yaparsan daha rahat yaparsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.