Şimdi Ara

[PLAYFORFUN] (36 Oyun) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
2
Favori
20.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son iki kardeş. 30 TL - 50 TL arası düşüyoruz.

Yok mu katılmak isteyen arkadaşlar?
  • Arkadaşlar bu 30 50 lira işi nasıl olcak?Her ay bir kişi birine 50 lira mi yatırcak ?Sonra paralar birikip oyun mu alcaksınız?
  • Diyelim 30 TL kararlaştırdık bu ay. Herkes bana 30 TL gönderecek. (Daha önce de kardeşlikte bulundum bu sitede, 40 TL gönderilmişti kişi başı.) Toplam 150 TL yapıyor. Seçilen oyunlar da paralar yattıktan hemen sonra alınacak. Her ay tekrarlanacak bu. Duruma göre 50 TL, duruma göre 20 TL olabilecek.
  • son 2'yi bulamıycaz herhalde :/
  • Diğer forumlara bakıyorum da yok gibi. "Gerçek oyuncu" pek yok herhalde.
  • Dostum ben katılırım ama benim durumu biliyorsun o sorun olmazsa.
  • Yok Abi ne sorunu olacak yahu. Hoş geldin Özel mesaj atacağım, ona bakarsan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 14 Temmuz 2011; 18:53:09 >
  • 2K de aramıza katıldı. Son kardeşimiz olmak isteyen?
  • Son kardeşi arıyoruz. Oyun oynamayı seven yok mu?
  • Assassin's Creed II'den Back to the Future'a, Borderlands'den MMA'ya, Mass Effect 2'den Midnight Club'a, Siren'den Plants vs. Zombies'e kadar oyunları, uygun fiyata ve tek hesabta almak istiyorsanız, grubumuza katılın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 16 Temmuz 2011; 12:01:57 >
  • Güncel.
  • aylık 50 tl degılde 20-25 tl olsaydı bende bu olusumda olmak ısterdım
    ancak spotculardan da oyun aldıgım ve ogrencı oldugum ıcın aylık 50 tl cok zorlar
    ama bu sekılde olusumları desteklıyorum ,, umarım daha da ilerletebılırsınız ..
  • Buyurun aylık 25 TL yapalım. Zaten bizim de amacımız yaz aylarında, bugüne kadar çıkan oyunları sömürmekti. Daha sonra da zaten, oyun yokluğundan ayda 10 TL'ye kadar düşmeyi düşünüyorduk. Ancak bu şekilde her ay 20, 25 TL verilecekse buyurun sizde.
  • Aylik 50 tl bence yeterli bir tutar zaten kardesligin amaci da o 250 tl lik seyi 50 ye alacagiz her ay benim oyum 50 ye
  • Serhat, Arda ve Alper. Katılmak isteyen iki arkadaş var. Aylık 20-25 TL yapalım deniliyor. Aylık 125 TL'ye güzel oyunlar alınabilir. 130 TL - 140 TL'yi bulan oyunlar için bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum. Büyük ihtimalle grup tamamlanmış olacak. Devam edenler belirtirse sevinirim. Bu geceye kadar Arda'dan cevap bekliyorum ben. Eğer o da cevap verirse özelden size iki isim yazacağım. Birini seçersiniz artık. (Büyük ihtimalle iki arkadaş da aramızda olacak. )
  • Aylik 20 de az degil mi bence en az 35 olmasi gerek ki 50 de optimum deger bana kalirsa
  • Ben de öyle düşünüyordum ki zaten bazı aylarda özel durumlara bağlı olarak bütçede kesintiye gidilecekti. Fakat, iki gece dışarıya çıkınca hava almak için giden paralar, yaz için 50 TL'yi zora soktu açıkçası. Bu arada, bu işlemi ayın 24'üne kadar halledersek çok güzel olur. Gene bir haftalığına şehir dışına çıkacağım. (Al gene gidiyor paralar. )
  • Bu arada umarim beni kabul ederseniz oldu da kabul ettiniz. Ben su an ulke disindayim carsamba aksami donmus olacagim. Persembe gunu para yatirabilirim.
  • Yok sorun olmaz o. Yarına kadar bekleriz. Yarın oylama yapılır. Perşembe paralar yatar, oyunlar alınır. Haftasonu oyunlar bitirilir. (Hızlı gittim. )
  • Arkadaslar benim istek listem

outland

infamous 2

limbo(gelmesine az kaldi)

fat princess

metal gear solid (psone)

Beyond Good & Evil HD
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.