Şimdi Ara

[PLAYFORFUN] (36 Oyun) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.258
Cevap
2
Favori
20.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayForFun

İşle kötü gidiyor. Kardeşlik tamamen bitiyor. 18 Kasım'dan itibaren iki kişiye düşüyor indirme hakkı. Ben 18 Kasım'a kadar kasalım diyorum. Crysis, Crysis 2, Driver, Warhammer, bir şeyler yapalım arkadaşlar. Bir yerlerden para bulun...

Desenize öküz öldü ortaklık bitti
  • 18inden once son bi alisveris daha yapariz ya.
  • sistermi deyiştirelim 2 kişilik olduğu daha iyi gibime geliyor mesela 5 kişi 1 oyuna uzlaşamıyordu ama 2 kişi uzlaşıyor demek istediğimi anladınız deyilmi ?
  • İki kişilik sistem de bana uyar aslında ama, hesap hakkım kalmıyor. Bir şekilde halledersem eğer, kombinasyonlu olarak bir şeyler yaparız. Bir oyunu Serhat ister, ben isterim biz alırız. Ben isterim, Ömer ister ikimiz alırız. Yani +2 hesap açılır. Ata + Ömer, Ömer + Serhat, Serhat + Ömer yani, herkes iki tane açar. Bu şekilde bir şeyler yapılabilir.
  • quote:

İki kişilik sistem de bana uyar aslında ama, hesap hakkım kalmıyor. Bir şekilde halledersem eğer, kombinasyonlu olarak bir şeyler yaparız. Bir oyunu Serhat ister, ben isterim biz alırız. Ben isterim, Ömer ister ikimiz alırız. Yani +2 hesap açılır. Ata + Ömer, Ömer + Serhat, Serhat + Ömer yani, herkes iki tane açar. Bu şekilde bir şeyler yapılabilir.

evet kardeşlik kalsın 2 Derim Daha alınacak cok oyun var. 18 kasım gelsin endişe edecek bişey yok millet.
  • quote:

İki kişilik sistem de bana uyar aslında ama, hesap hakkım kalmıyor. Bir şekilde halledersem eğer, kombinasyonlu olarak bir şeyler yaparız. Bir oyunu Serhat ister, ben isterim biz alırız. Ben isterim, Ömer ister ikimiz alırız. Yani +2 hesap açılır. Ata + Ömer, Ömer + Serhat, Serhat + Ömer yani, herkes iki tane açar. Bu şekilde bir şeyler yapılabilir.

sen birsürü oyun almışsın işin acığı hiçbiri istediğim deyil Ben Tekken 5 yada Streed fiigters cal of duty black ops gibi oyunları istiyorum Gelinde 5 kişi son bikez alışveriş yapalım sonra 2 ye düşücek paylaşım Sonbikere sömürelim
  • Hangi oyunları almışım ben?
  • Bu kardeşlikten bahsetmiyorum Stret figters black ops u kesin alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oMeR24 -- 12 Kasım 2011; 19:46:23 >
  • Black Opssss...
  • Çağatay cevap vermiyor bana da.
  • Bu işi bağlayalım beyler serhat ayarı ver dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatatalay

Çağatay cevap vermiyor bana da.

1 Kerede Aradımızda ulaşalım be
  • Anlaşılan kardeşliğimizi 36 oyunla tamamladık.
  • Hesaplara giremiyorum. Silmem gereken bazı oyunlar var yer açmak için, lazım olduğu zaman tekrar indirmem için giriş yapmam gerek. Şifre değiştirilmiş. Kim değiştirdiyse özel mesajla yeni şifreyi yazabilir mi? 2 hak olayı etkilemiyor bizi.
  • Hesaplara giremiyorum. Silmem gereken bazı oyunlar var yer açmak için, lazım olduğu zaman tekrar indirmem için giriş yapmam gerek. Şifre değiştirilmiş. Kim değiştirdiyse özel mesajla yeni şifreyi yazabilir mi? 2 hak olayı etkilemiyor bizi.
  • aynı sorun bendede mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

aynı sorun bendede mevcut.

Hesapların şifresi, e-posta adresinin şifresiyle aynıydı. Değiştiren girip oradaki şifreyi de değiştirmiş... Kimsenin günahını almak istemem ama bunu yapabilecek tek bir kişi var, zaten aylardır forumda yok adam. Artık ne yapacaksa hesapları, çıksın versin şifreyi..
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.