Şimdi Ara

[PLAYFORFUN] (36 Oyun) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
2
Favori
20.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hmm peki sen bilirsin. Böyle bir kararı yolun başında verdiğin için teşekkür ederim.

O zaman oylama usülüne mi dönüyoruz yoksa free for all'a devam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatatalay

Hmm peki sen bilirsin. Böyle bir kararı yolun başında verdiğin için teşekkür ederim.

O zaman oylama usülüne mi dönüyoruz yoksa free for all'a devam mı?

ben teşekkür ederim dostum sizi de sıkıntıya düşürmek istemem yolun ortasında ayrılsam ayıp olurdu.
  • Yeni gelenler için kuralları yazalım arkadaşlar. Serhat, benim için aklında olanları yazabilir misin acaba?
  • Evet bu sistem ile devam ediyoruz arkadaşlar, bütün üyeler 50'şer liraya kadar istedikleri oyunları yazıcaklar ve tamamı alınacak. Böylelikle herkes diğer üyelerin yazmış olduğu hiç bir oyunu istemese/beğenmese bile en azından kendi parasının karşılığındaki oyunları almış olacak. Tam olarak nasıl işleyeceğini 1-2 post yukarda PlayForFun anlatmıştı zaten. 100 lirayı aşan büyük oyunlarda da 3 kişi bütçelerini birleştirerek onu alıp, kalan 2 kişi de yine kendi istedikleri oyunları yazabilecekler.

Biri kendi isteğiyle ayrılan, biri devamsızlıktan kalan 2 üye yerine yeni kardeşler arıyoruz. Kardeşliğin sağlıklı ve uzun süreli olması için şu kuralları göz önünde bulundurarak katılmanızı rica ediyorum.

- Farklı türlere, farklı oyunlara açık olunmalı. En azından diğer üyelerin oyun seçimlerine saygı gösterilmeli.

- Maddi yönden sıkıntı olmamalı. Şu anki durumda bütçe aylık 50'şer lira.

- Oylama yapılacağı, oyun alınacağı zamanlarda foruma sık sık girebilmeli.

- Oyunlar seçildikten sonra verilen sürede parayı göndermeli. Bir kişi aksattığı zaman bütün işlem donup kalıyor.

- Olası bir oylama gerektiğinde geçer oy sayısı 3/5'tir.

Başka da pek bir kuralımız yoktur herhalde. :)

• Çok güzel bir şekilde yazmışsın kuralları Serhat, ellerine sağlık. Yarın yeni üyelerle tanışır, en geç Çarşamba günü alınır oyunlar.
  • Yok mudur üye olacak?

Biraz paylaşım yapalım.

Assassin's Creed Revelations - E3 Trailer

WOODKID - Iron (Videodaki şarkı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 9 Temmuz 2011; 12:22:42 >

• Geralt the Witcher aramıza katılmıştır. Hoş geldin. (Bir önceki kardeşlikte de vardı kendisi.)
  • 500'lük HDD geldi benim de, akşama takıcam ps3'e. Da 100gb'lık veriyi yedeklemek 9 saat sürecek diyor, bi de geri yüklenecek bu. :/

Büdüt: Hoşgeldin Geralt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatatalay -- 9 Temmuz 2011; 13:24:21 >
  • Uzunmuş gerçekten. Ben uğraştım takmak için fakat, yapamadım. 3.65 sürümünü attığım bellek sorunluydu büyük ihtimalle. Yeni bellek almak yerine, yeni 320 GB'lik Ps3 aldım. :D O 500 GB'lik HDD'yi de diziler için kullanıyorum artık.
  • Kökten çözüm olmuş seninki. :D Ben de bi HDD kutusu aldım, ps3'ten çıkan 120'yi external yapıcam.
  • En mantıklısı. Çok gerekli oluyor HDD.
  • Merhaba,

Ben katılabilirim kardeşliğe.

Teşekkürler.
  • Hocam üye olmak isterdim fakat öğrencilik

Bişey sorucam P4F diyince Knight mı oynuyorsun sen ? Olympia'da ?
  • PlayforFun diye bir oyun vardı zamanında. Hiç oynamadım ama ismi hoşuma gitmişti baya.

Yok mu arkadaşlar katılmak isteyen?
  • hocam inanamıorum. ben bundan önceki kardeşlikten beri söylüyorum birdahaki kardeşlikte ayrılmıcam seninleyim diye. sen haber vermeden burayı açmışın.

biliyorsun katılmak istediğimi. özel mesajla da konuşuyoruz. en son ad soyad yaş sormuşun yazdım hepsini
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

PlayforFun diye bir oyun vardı zamanında. Hiç oynamadım ama ismi hoşuma gitmişti baya.

Yok mu arkadaşlar katılmak isteyen?

He anladım dostum bende eski knight oynayanlardanımda Olympiada güzel günlerim geçmişti . Nick'i görünce dedim acaba ? Ordakilerin hepsinide bilirdim o yüzden şey ettim Neyse Katılımcı bulmanız dileğiyle.

• yoksa üyeler tamamlandı mı??
  • Yok kardeşim. Aramızdasın sen de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

[PLAYFORFUN] (36 Oyun)

PLAYFORFUN PSN KARDĞİ

ÜYELER
    • Playforfun - Atabey - 20 - İzmir - (Atabey-)
    • serhatatalay - Serhat - 23 - Ankara - (Lathariel)
    • Geralt the Witcher
    • dolmacı - Arda - 17 - İstanbul - (DoLmaJi)

[PLAYFORFUN] (36 Oyun)

ALINAN OYUNLAR

ALINACAK OYUNLAR

OYLAMADAKİ OYUNLAR

İşte budur zaten bana dolmacı arda derler yazınca da tam oturmuş :D

• Tekrar hoşgeldin o zaman dolmacı Arda.

Yeni sistemi okudun di mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.