Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.166
Cevap
124
Favori
632.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Hocam oda bağlı başka birşeyden kaynaklı kesinlikle ama çözemedim neyse sağlık olsun

Bende de droplar etkin değildi dün.. hesapları kaldırdım twitchden de pubg sitesinden de. tekrar bağlarken hata veriyordu 24 saat beklememiz gerekiyormuş. Sonra bağladım . şuan droplar etkin..

Diğer hesaplada etkin değil simdi onlada aynısın yaptım bakalım yarın görecez.

• drop olarak kupon sadece 1 adet mi düşüyor eğer öyle ise benim kumarım burda biter
  • xymox kullanıcısına yanıt
    O zaman bende kaldırıp tekrar ekleyeyim bakalım olacak mı 3 gündür boşuna izliyormuşuz desene
  • Düşük boyut, yüksek kalitede kayıt yapabilen bir kayıt programı ne var acaba? Relive ayarlarını köklesem de net görüntü çıkmıyor. Oyunun kendi kayıtı da osd'siz çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalite ne kadar yüksek ise boyut o kadar yükselir ben nvidia'nın kendi kayıt programını kullanıyorum ne yaparsan yap kaliteli çekim'de boyut çok yükseliyor belki video kaydettikten sonra formatını değiştirip sıkıştırma yaparak boyutunu düşüre bilirsin
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    1 tane kupon düsüyor
    20 bin Espor puanı düşüyor
    Ekrana çıkan quizleri çözerekte 19.250 puan kazanıyorsun turnuva sonunda
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.
  • Bu oyun beni kanser ediyor yemin ederim bu nedir birisi söylesin tamam diyeceğim duvarın arkasına geçip nasıl düşe bilirim ?

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    başlığa wallhack yazmışsın da hocam alakası yok ki desync bu.
    Video başlığına yazacak birşey bulamadım öylesine yazdım düştüğüm yerden hiç kıpırdamadım ki video'da mesafe görülsün diye adam beni bitirmek için koştuğun'da ki mesafede fazla o kadar dsync oluyor mu ? bilmediğim için soruyorum aslın'da neden soruyorsam pubg bu herşey oluyor bu oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 31 Ağustos 2020; 23:45:18 >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

hocam bunu izle 2. clip açıklayıcı olur sizin için.
    Teşekkürler bir bende oluyor sanırım eskiden herkeste olurdu düzeltildi deniliyordu demek ki düzelen birşey yok bize neyse sağlık olsun
  • Arkadaşlar daha önceki mesajlarımda oyunda sıkıntı yaşadığımı yazmıştım,şimdi sistemime yeni ssd taktım,pc yi formatlayıp pubg'yi yeniden yükledim ama aynı hataları almaya devam ediyorum.alanı gösteren çember ve sonrasında gelen mavi alanı göremiyorum,oyuncu sayısı düşmüyor ve sağlığım gözükmüyor,ayrıca oyunun başlamasını gösteren geri sayım son 2-3 saniyede ekranda kalıyor kaybolmuyor ! Bu hatayı almaya başlamam en son gelen güncellemeden sonra oldu ! ve güncellemenin geldiği zaman kullanığım sapphire r9 290 tri-x ekran kartımı satıp gigabyte 1660 super oc alıp pc ye taktım,yani önceden sorunsuz şekilde oynadığım oyunda güncelleme ve ekran kartı değişimi sonrası hatalar almaya başladım ! sorun nerde bi yardım lütfen ?

PUBG [ANA KONU]PUBG [ANA KONU]

• Bugün maç var mı beyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Bugün maç var mı beyler
    yok hocam iki gün sonra başlıyor.
  • xymox kullanıcısına yanıt
    Hesabı kaldırdım 24 saat sonra tekrar ekledim drop bölümüne giriyorum hala aktif görülmüyor bu yöntem'de iş'e yaramadı bende
  • Dün akşam 10000DAYS te dağıttı kupon ordanda kaptık beleş kuponu etti 3 yeter emote almaya gerek yok
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Yayıncıları kovalamak lazım akşamları haftasonları onları izliyim turnuva maçlarından bişey gelmez artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolpaciino kullanıcısına yanıt
    Tamamdır başkanım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    aynen bu sefer kazanmak zor olacak takımlar başa baş çarpışıyor biletler önemli
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.