Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.160
Cevap
123
Favori
631.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alamam skinler in fiyatı 40 bin Espor puanı yayından kazanabileceğin puan maximum 20 bin

2 tanede bedeva bilet var işte onlarla doğru tahmin yaparsam ancak alırım
  • beleş kupon drop olarak düşüyor demi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

beleş kupon drop olarak düşüyor demi ?
    Evet drop olarak geliyor,.

2. Maçtada kod göremedim vermicek bu gidişle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    japonyaya bak hocam yan pencereden oradan daha önce veriyor diye biliyorum
  • PCS1 deki gibi ekranda kod çıkıp hızlı olan kazanır etkinliği yok mu artık ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pend0s

PCS1 deki gibi ekranda kod çıkıp hızlı olan kazanır etkinliği yok mu artık ?
    Çıkıyor hocam ama asya ve apac maçlarında çok çıktı bugün öğlen kuzey amerika maçlarında 2 şimdiki avrupa maçlarında 3. Maç sıfır kod chatten bile kod veren yok.

Hocam bu sefer hangi bölgeyse onun twicth kanalı veriyor mesela avrupa var şu an pubg eng ve pubg türkiyede veriyor

birkaç saattir pubg global kanalı arkada açık hiç drop vs düşmedi. tr kanalını da ekledim umarım düşer 3-5 birşeyler

tr kanalına baktım da elemanlar konuşmayı beceremiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 29 Ağustos 2020; 22:7:51 >
  • Arkadaşlar maçları hangi browser ile izliyorsunuz firefox engellemiş dün o yüzden oyundan birşey kazanamadık quiz'de görünmüyordu bu gün chrome ile izliyorum ama bazen quiz soruluyor göstermiyor şans eseri sayfayı yenilediğimde yakaladım 4 tane sorunsuz izleyip quizler çıktığında haber veren browser var mı ?
  • Ya bu drop olayı nedir? Ben izliyorum şimdi turnuvayı.Bildirimlere tıklayınca xxx esport point ve 5 drop kazandınız diyor. Tıklıyorum sadece EP'ler çıkıyor. Dropla ilgili bişey yazmıyor hiç.

@AnadoluEfes chrome kullanıyorum. Bende sıkıntı yok hocam. sol alt köşede quiz uyarısı çıkıyor direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

birkaç saattir pubg global kanalı arkada açık hiç drop vs düşmedi. tr kanalını da ekledim umarım düşer 3-5 birşeyler

tr kanalına baktım da elemanlar konuşmayı beceremiyor
    Düşer hocam chorme opera varsa

Quiz pek bişey getirmiyor hocam ama chorme açık bende zamanlama benzer oyun başı ortası sonu quiz soruları geliyor chatten takip edin millet coşuyo soru gelince ben opera kurdum ordanda takip ediyorum yedek twicthde Zor soru olursa ordan seçiyom doğruysa normal hesaptan seçiyom :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Pend0s

PCS1 deki gibi ekranda kod çıkıp hızlı olan kazanır etkinliği yok mu artık ?
    hocam kodu nereye ekliyoruz daha düşmedi de düşerse diye soruyorum.
    Ben bu olayı anlamadım gitti, ben bir yer'de hata yapıyorum yada pubg'nin cenabetliği tuttu dün gelen mesaj

PUBG [ANA KONU]

dün o kadar izledim ama EP namına birşey vermedi

PUBG [ANA KONU]

hesap bağlımı diye bakıyorum bağlı görünüyor

PUBG [ANA KONU]

bu oyunun bana gıcıklığı var galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 29 Ağustos 2020; 23:15:31 >

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    steami de bağlayacaksın pubg sitesi üzerinden
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Hocam oda bağlı başka birşeyden kaynaklı kesinlikle ama çözemedim neyse sağlık olsun

PUBG [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 29 Ağustos 2020; 23:22:16 >
    Hocam ben bile geçen gün 1 maç bugün 1 maç izledim sadece ona rağmen 500-500 2 tane ep düşmüş, envanterin falan herkese açık mı her şeyi açık yap steam gizliliğindeki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E-sport sekmesinden Pick'em Challange bölümünde sol altta kod ekleme kısmı var ordan.
  • Genel sorulara cevap vermek istiyorum .
    1- Drop olayı nasıl oluyor?
    - pubg.com sitesinde hesap kurup steam + twitch hesabınızı bağlayın öncelikle. Daha sonra yayınları izleyin ki izlemenize gerek yok arka planda açık olsa dahi olur ki genelde ortalama 3000-4000 düşüyordu bugün avrupadan bana 6000 geldi. Arada yenilemeniz iyi olacaktır. Drop: hesabınız bağlıyken size sistem tarafından otomatik yüklenen pointlerdir. Tabi yukarıda söylediğim şekilde olmalı.
    2- Quiz olayı nedir?
    - Öncelikle yayını izlerken sağda iki pcs logosunun olduğu yerde alttakini seçin. Orada üst başlıklar olacak standings stats vs quiz orada görüncektir ki genelde quiz alert açık yani quiz başlamadan 1 dk önce bildirim geliyor ekrana siz bunu görünce dediğim yere girin yeter. Daha sonra soru gelir kaç ep değeri olduğu yazar sorular hep aynı geliyor zaten garantiye almak için netten bakmanızı tavsiye ederim çünkü bazen yanlış cevaba yönlendiriyorlar. 2-3 dk süreniz oluyor. Cevapladıktan sonra doğruysa cevap zaten yeşil tik çıkıyor. Quiz puanları pcs sonlandıktan sonra yükleniyor. Bir yayın süresince tahmini 4 500 ep 4 300 ep quizleri oluyor. toplamda 3200 ep kazanabilirsiniz yayınlarda .
    3 -Free kupon nasıl alınır ?
    - Toplamda max 2 tane kazanıyorsunuz . 1. şekil yayını izlerken ekrana bir kod belirir zamanı belli değil sadece kuzey amerika maçlarında sonra veriliyor, onun dışında arada ekranda çıkıyor. Tavsiyem şu en hızlı server taiwan sonra kore hemen hemen yakın yani bu kuponları almak için asya maçlarını kaöırmayın çünkü normal avrupa ya da resmi pubg çok ağır işliyor net farkı baya var siz daha ekrana kod gelmesini görmeden başkaları chate yazıyor düşünün. 2. yol basit drop mantığı yayınlar arka planda açık olsun bu mutlaka düşer

genel olarak ben 2 free kupon + 2 kendim almıştım 4 kupon +20000 ep kazandım ve sadece arka planda yayınları açık bıraktım birde sekme olarak bütün resmi kanalları açtım. Daha min 10-15 bin quizlerden gelir. Yarın yayınları izlerim eğer 20000 aşmazsa bırakırım artık yeterli ya da 50000 e tamamlamaya çalışır bıakırım (quizlerle) şimdilik bu kadar benden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpaciino -- 30 Ağustos 2020; 2:35:59 >

• PUBG [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde hesap bozuk bağlı oldugu halde quiz lerden ep gelmedi. envantere de bişi gelmiyor . bağlantılardan kaldırdım pubg sitesinden simdide baglayamıyorum :D 24 saat beklicez herhalde
    Hocam twicth ile steam bağlımı birbirine

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.