Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bende 10 gundur bir problem var oyun ılk acıldıgında 60 sanıye geri saydıgında pkt loss yiyorum sonra ılk ucak acıldıgında yıne aynı harıtaya atladıgımda pkt loss sorunu gıdıyor ama oyunun ortalarında arada sırada anlık olup gecıyor sızdede durum aynımıdır?
  • Arkadaşlar merhaba, bilgisayarım pubg'yi kaldırır mı ?

İşlemci: intel(R) core i3-400M CPU 2.40 GHZ

Ram: 4GB

Sistem: 64 bit x64 tabanlı işlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 5 Şubat 2020; 15:11:31 >
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    ekran kartını yazmamışsın ama kaldırmaz arkadaşım .lite oynayabilir galiba.
  • Bugün gelen (5 Şubat) güncelleme notları hakkında bir yazı var mıdır? Bulamadım bir türlü.
  • Msi GL72 7RD geforce 1050 i7 işlemci 8gb ram tek slot var bu ramden dolayı fps düşmesi oluyor sanırım.üzerindekine cpu-z programı ile baktım Kingston 8 gb 2400 gözüküyor acaba aynından mı alayım yoksa direk 16+16 gb ram takıp 32 mi olsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNet kullanan varmi arkadaşlar bende 1 aydir bir sorun var oyun ilk açıldığında toplanma alaninda saniye sayarken pkt loss yiyorum uçaktan haritaya düştüğümde sorun yok aradada bir oyun içinde pkt loss oluyor. sizde durum nasıl arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhfear -- 15 Şubat 2020; 17:48:25 >
  • Arkadaşlar benim bir problemim var kanser etti beni artık. Durup dururken hiç bir şey yapmadığım halde chat ban atıyorlar. Kimseye mesaj atamıyorum bayrak yollayamıyorum ve bu döngü halinde gidiyor. 8,9 ban atıyorlar açılıyor 2,3 gün kullanıyorum sonra tekrar 8,9 gün ban yiyorum. Var mı bunun bir çözümü.?

• asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Turknet kullanıyorum.Öyle bir sorun yaşamıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Turknet kullanıyorum.Öyle bir sorun yaşamıyorum ben.
    demekki sorun benim nette 1 aydır uğraşıyorum bir çözüm bulamıyorlar.
  • Serhatsn kullanıcısına yanıt
    teke tek adamla kalmisim defalarca internetim gitti. en sonunda netspeed e gectim sorun cozulmustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-674C86621

Bu mesaj silindi.
    bu sistemle pubg oynayabiliyorsan bravo
  • miramar haritasında takımca oynamak isteyenler yazabilir akşam 7 sonrası müsaitim.
  • karakin de ne kadar cok azalmis sniper silahlar guncellemeden once bi evde 3-4 kar98 m24 bulunurken simdi cok azaltmislar
  • Hediye skinler geldi mi ? ona göre oyunu açıp güncelleme yapacağım'da

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

karakin de ne kadar cok azalmis sniper silahlar guncellemeden once bi evde 3-4 kar98 m24 bulunurken simdi cok azaltmislar
    Karakin benim gibi yeni başlayanlar için güzel bir antrenman alanı idi. Hem silahlar boldu hem de harita küçük olduğundan temas daha çabuk oluyordu. Ben oyuna başladıktan çok kısa süre sonra geldi karakin. Gelmeseydi muhtemelen artık oynamıyor olurdum.

Çünkü diğer haritalarda 20 dakika malzeme topluyorsun , ilk temasta vurulup gidiyorsun. Can sıkıcı, iyi oynayanlar için sorun yok, yeniler için sorun.

Karakin ilk çıkışı itibariyle bu handikapları tolere ediyordu. Fakat son güncellemeden sonra , şu an dediğiniz gibi m24 , kar , slr gibi silahlara denk gelemiyoruz neredeyse. Harita küçük ve sniper için çok müsaitti. Şu an diğer haritalardan çok farkı yok. Kötü oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Karakin benim gibi yeni başlayanlar için güzel bir antrenman alanı idi. Hem silahlar boldu hem de harita küçük olduğundan temas daha çabuk oluyordu. Ben oyuna başladıktan çok kısa süre sonra geldi karakin. Gelmeseydi muhtemelen artık oynamıyor olurdum.

Çünkü diğer haritalarda 20 dakika malzeme topluyorsun , ilk temasta vurulup gidiyorsun. Can sıkıcı, iyi oynayanlar için sorun yok, yeniler için sorun.

Karakin ilk çıkışı itibariyle bu handikapları tolere ediyordu. Fakat son güncellemeden sonra , şu an dediğiniz gibi m24 , kar , slr gibi silahlara denk gelemiyoruz neredeyse. Harita küçük ve sniper için çok müsaitti. Şu an diğer haritalardan çok farkı yok. Kötü oldu.

Alıntıları Göster
    Selam,
    Team deathmatch modunu şiddetle tavsiye ediyorum. Oyun içinde drop düşmesi vs hemen hemen tüm AR ve Dmr ler ile
    oyunda online oyuncular ile pratik yapmış oluyorsunuz.
    Karakin Loot'u hakkında ki yorumum ise bence iyi oldu.
    Herkesde slr ve vb dmr'ler köşeye saklanan spamlıyordu. Şimdi Ar ve dürbün ile yapsınlar görelim.
    Bu arada 64 kişilik haritada fps drop ve donmaları fixleyemediler 100 ü geçtim artık :D

2019 takviminde yapacağız dedikleri bir zıkkımı da yapamadı bu arada pubg community tamamen çuvalladı.

Tarkova Beyin göçü aldı başını gidiyor. Pahalı olmasa daha çok oynayan olacak.

• oynasana com sitesinde oyun 59 tl. oyunu buradan alınca herhangi bir server veya ping sorunu yaşar mıyız? yoksa steamdan herhangi bir farkı yok mu?
  • hikmettufekci kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sıkıntı yaşamazsın ama acelem yok dersen oyun 2 3 ayda bir 40 50tl arasına düşüyor steamda birde steam bakiye satan bulursun daha ucuza alırsın güvenirim dersen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-674C86621

Bu mesaj silindi.
    Bendede rx570 g4560 var.1 ay öncesine kadar akmasada oynuyordum nadiren dondugu oluyordu.Fps dropları vardı ama.Şu an 1 ayda 40 saat bile oynayamadım.Deli gibi kasma var.İşlemci kullanımı sürekli 99 100 geziyor.Resmi forumda açıklama yapmışlar %100 kullanım oluşturan bir sıkıntı varmış patchten sonra çözmeye çalışıyoruz diyorlar ama 1 ay oldu nerdeyse.Özellikle motorda giderken şehir içine falan girdiğimde hızlıysam eğer fps direk 20 lere düşüyor
  • oyunu uzun zamandır oynamıyorum en son r9 380 kartla orta ayarlarda akıcı şekilde oynuyordum. yeni gtx1660super aldım işlemcim i5 4690k darboğaz yapabilecek bir işlemci ama başka oyunlarda gayet akıcıyken bu oyunda acayip performans düşüşü var. yani ultrada da orta ayarda da fps çok yüksek ama oyun esnasında performans çok düşüyor. oyunun kendisiyle alakalı bir sorun mudur bu? gpu kullanımı da düşük görünüyor genelde.
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.