Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

kalıcı olanlarda zormus galiba ya.300 km den sniper gorevi filan varmiş.

Alıntıları Göster
    yok kardeş kıtalar arası sniper görevi var miramar dan erengel deki adamı vurmanı istiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

silinen hediyelere zaten herkes erişebilecek kalıcı olanlar bileti alan premium sahibi kişilerde olacak.
    herkesin erişebildiği fakat silinmeyen kozmatik itemler de var
  • Kalıcı etek güzel, 300 metre görevini arkadaşınla anlaşıp yapacaksın, soloda aynı oyuna denk getirmeyi çalışacaksınız ocean serverında

Ocean serverlarında oyun hemen başlamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 22 Haziran 2018; 22:5:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Kalıcı etek güzel, 300 metre görevini arkadaşınla anlaşıp yapacaksın, soloda aynı oyuna denk getirmeyi çalışacaksınız ocean serverında

Ocean serverlarında oyun hemen başlamıyor
    300 metre görevi zor değil arkadaşa gerek yok fakat ben diğer saçma görevler yüzünden vazgeçtim. günde zaten 3-4 saat oynuyorum bu saçma görevlerle uğraşamam. ha kostum setini komple satarlarsa uygun fiyata alabilirim.
  • .SlimShady kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi ekran ölçeği ile oynadım normalde 100'de idi, 70 ile 120 arasında denedim 70'de bulanıklık oluyor 120de azalıyor tam olarak neye etki ettiğini anlayamadım 120de mi kalsın sizce ?
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    120 scalede oynama görüntüde lag yapıyor adam vurmak zorlaşıyor.

• Oyunun son durumu nedir? Daha önceden almıştım direk iade etmiştim steam üzerinden.Alınırmı son haliyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Oyunun son durumu nedir? Daha önceden almıştım direk iade etmiştim steam üzerinden.Alınırmı son haliyle?
    çok düştü online kişi sayısı. bekliyorsunuz sayıyı tamamlaması için
  • Sabahtan beri giremiyorum meşgul deyip duruyor

• kryptox kullanıcısına yanıt
    twitch de oynuyor millet ama bende de yok
  • pubg alıp almamakta kararsızım, oynayanların oyun hakkında görüşleri nedir?
    oyunfordan alan oldu mu hiç?
  • Envanter'de XP Boost 100% diye birşey var. Ne işe yarıyor ? Şuan kullanmalımıyım ? 1 defaya mı mahsus ? Şimdiden teşekkürler
  • merhaba bu yeni gelen dlc ile anladığım kadarıyla level atlayıp yeni itemler düşüyormuş bu itemleri satabiliyor muyuz? kendi parasını çıkarıyor mu kısacası pubg gibi ?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Oyun full hile dolu , örnek 1 maçta 98 kişi varsa bunun 40-50 kişisi hile ! Hile de lootları görüyor evlerde ki silahları , eşyaları , 500 Metreye kadar diğer oyuncuları görebiliyosun Wall hack yani ! Aynı şekilde AİM de var adam dag taşa ateş etsede mermisi seni buluyor bir şekilde !

Ben sildim , hile kalkarsa , yüklerim ! özellikle oyun indirime girdi şimdi full hileci var , hileci sayısı daha da fazla arttı !
  • OYUNDA alayı hileci ! Hileyi engelliyemiyolar , 100 kişi varsa , yarısında hile var !
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    HİLEDEN DOLAYI ! 100 kişi varsa yarısında hile olursa , doğal olarak o oyun oynanmaz ! Hileyi durdurmak bu kadar mı zor !
  • PUBG alacaklara tavsiyem , ABARTISIZ söylüyorum örnek bir maça giriyorsunuz solo veya squad veya duo o maç da 100 kişi varsa YARISIN DA hile var ! Alınır mı ? ALINMAZ , ben hayatım boyunca hiç bir oyunda bu kadar çok hileci görmedim !

PUBG hiley e savaş açarsa , hileyi bitirirse oynanır ! Ama buda mümkün gözükmüyor , neden mi ? Örnek hile satanları şikayet ettim , hesaplarına ban gelmedi , yetmedi hileyi sattıkları , platformları ifşa ettim , parayı aldıkları banka hesapları , para transfer kanallarını , ödeme yöntemlerini şikayet ettim ! Hiç bir şekilde bu kişilere yaptırım gelmedi ! PUBG HİLECİLERE KARŞI SAVAŞIYOR YALANINA KANMAYIN !
  • Hatta o twitch de izledikleriniz var ya squad oynadıkların da yanların da ki arkadaşları bile hileci ! Hileye oyundan çok güncelleme geliyor , acınası durum !
  • Death cam açılmıyor hata veriyor yani 10 kişi beni vurduysa 7 tanesini izleyemiyorum.

Neden böyle oluyor bilgisi olan var mı?
  • Yeni haritayı oynamak mı daha iyi eskisini mi beyler.
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.