Şimdi Ara

platonik aşktan nası kurtulursunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben platonik bi aşka tutuldum yaa onu nası unutabilirm??kendiisi aynı zamanda sürekli görüstüğüm bi arkadasımda... bu işin içinden nası çıkcam.....

• quote:

Orjinalden alıntı: pure

arkadaslar ben platonik bi aşka tutuldum yaa onu nası unutabilirm??kendiisi aynı zamanda sürekli görüstüğüm bi arkadasımda... bu işin içinden nası çıkcam.....

böyle bi durumda ben asla işin içinden çıkamadım :D
    onunla cıkıp hevesini gidermen lazım ;p
  • bu konuda tecrübeli biri olarak konusuyorum aynı sey bnm de basıma geldı aman deyim ben saaa kurtul ondan bitir arkadaslıgını yoksa senı kullanacak kulu kopegi olacaksın yazık edersin kendine benm 3 senem gitti aman sen yapma senın gitmesin, bu kızlar herzmn ellerinin altında biri olsun isterler ona gore...
  • doğru heves gidermen lazım ama bu seni batağın içine de çekebilir..

onun kötü yönlerini bulmaya çalışş.. aslında bana göre onu unutmanın en iyi yolu onu görmemek görsen de konuşmamak.. çünkü konuştukça konuşasın gelir ve içinden çıkamazsın bu olayın

2 kere başıma geldi ordan biliyorum.. 3. de dayanan ölürüm ben heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 22 Aralık 2005 23:24:03 >
  • git wur onu...
  • En güzel aşk platoniktir. Takıl işte. Fazla derin düşünme yeter.
  • ctrl+alt+del e hızlı hızlı bas sürekli belki düzelir
  • ben 2 sene platonik takildim
    çok saçma bişey olduguna o benle dalga gecince anladim
    ama insan platonik olunca sevginin değerini bir başka anlıyor
    diğer ilişkilerinde daha başarılı oluyor
    bence herkesin yaşaması gereken hede
  • kurtulamazsın.. gerçek bir sevgili bulamadığın sürece..

quote:

arkadaslar ben platonik bi aşka tutuldum yaa onu nası unutabilirm??kendiisi aynı zamanda sürekli görüstüğüm bi arkadasımda... bu işin içinden nası çıkcam.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::kelebek::

kurtulamazsın.. gerçek bir sevgili bulamadığın sürece..

quote:

ben şuana kadar kimseyle çıkmadım ama iki platonik olduum kızdan da kurtuldum..

onu yanında erkek arkadaşıyla görmek.. yada hoşlandıı yada sevdiği bi çocukla görmek insanı üzüyo baya.. ama bu soğumak için birebir..

bide onu görmemek ve görsen de konuşmamak en iyi taktikler..

• quote:

yenisini bularak
  • bu durumda yapabilecek tek şeyin var. Boş veeerrrr!
  • hipnotizma uzmanı bul ve hafızanı sildir tabi gerekli kısmı sildir tamamen resetlettirme feci olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: frezmb

quote:

yenisini bularak

Yeni bir platonik bul eskiyi unutursun.

Şaka bir yana eğer ona kendi sevgini ıspatlayabiliyorsan sonuna kadar uğraş ama boğulmadan kendinden taviz vermeden yapmalısın bunu. Eğer senin tüm iyi niyetine rağmen kabul etmezse gözlerini ona karşı kapatacaksın, kulakların duymayacak, kalbin hissetmeyecek, duyguların olmayacak. Yoksa kendine zarar verirsin. Allah hepimize hayırlısını versin. Dünyada yakışıklı erkek yoktur akıllı erkek vardır.

• ondan uzaklasarak,baska cagresi yok,haberin ola!!!
  • Kurtuldun mu?kardeş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidip itiraf ederek

@pure
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.