Şimdi Ara

Platonik Aşk Manyakları Fan Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Platonik Aşk Manyakları Fan Club

(En Son Oy Tarihi: 30.4.2013)
Giriş
  • ulaşılması imkansız kişilere aşık olmak yada aslında sıradan birine(ama size karşı hiç bir hissetmediğini bildiğiniz) birine aşık olmak hatta konuşsanız kabul edeceğinden neredeyse emin olduğunuz takdirde inadına işi platonikleştirmeye çalışmak ne güzel bir şey değilmi

ferdi-müslüm-cengiz-hakan taşıyan dertler diktörgeninde takılmak efkarlanmak bi sigara yakmak para varsa bira,rakı,viski ne bulursan takılmak.

bilmiyorum benmi manyağım yoksa başka birileride varmı böyle . niyeyse bana bakan bi kıza asla aşık olamıyorum (illa kaçacak) aşık olmadığım bir kızlada asla çıkmam sonuç olarak bu kısırdöngü içinde hep yanlız kalacak olmak niyeyse hiç üzmüyor beni sizce ben manyakmıyım ben

niyeyse bu yazı atıyla gizli işler yapan kovboy cümlesini esprisini getirdi aklıma sonumuz hayrola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apolloturk2 -- 19 Ekim 2007; 18:29:56 >

• al bendende o kadar platoniğimm:d
  • bence manyak değilsin yada ben de manyağım
  • Ee nabarsın Mavi Sakalın bi şarkısında belirttiği gibi "Kolay değil manyak olmak"
  • quote:

hatta konuşsanız kabul edeceğinden neredeyse emin olduğunuz takdirde inadına işi platonikleştirmeye çalışmak ne güzel bir şey değilmi

Bence : " hayır kesinlikle değil!"

Hele aşırı bir bağ kurduysan ,kendi kendine, o kişiyle aranda başkalarına da bakamama durumu olabilir.Ve bu da kişiyi yalnızlığa iter ki pek de hoş birşey değil.İnan karşılıklı daha güzel
  • ii tek ben değilmişim.Buna normal olma ihtimalimi artırıyor.Derneğimize üye kayıtlarıda başlamışdır.

Not:Anket eklendi
  • bende manyagım galıba :D yazdıkların cumleler tam benı anlatıo :D
  • Senin peşine takılan kız ilgini çekmez bu herkes için geçerlidir ama o kız senden kaçsa kesin peşinden gidersin bu manyaklık değil doğanın bir kuralı gibi sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.