Şimdi Ara

Platinum Pre ile 1 ayda ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tecrübeli arkadaşlara sorum şudur , şuanda 66 level warriorum var ,karakterim soyulduğundan bu yana (2 yıldır) oynamıyorum.
    İtemleri tamamlayıp günde 7 saat exp kasarak exp artırıcı walkrye ve platinum premium ile 1 ayda garanti kaç level olabilirim ?
    En az bu kadar olursun , kafadan şu lvl olur diyebilecekler fikir beyan ederse sevinirim , yoksa premium olayına hiç girmeyeceğim

• 75 Ortamın varsa 80
  • 72 tahminen.
  • Party bulmak zorlasti artik. Millet exp party bulmada zorlaniyor. Yani en azindan Ares de bu boyle. Onceden igne atsan yere dusmezdi simdi ise spotlar bombos. Boyle bi durumda en fazla arkadasin dedigi gibi 72. Ama tabi bunun pazar isi var. 70 gorevi filan var o yuzden kaybedecegin zaman illaki artacaktir, o yuzden 70 i gecerken zorlanirsin.
  • 63 lvl'dim plat ve exp basılı valkirie'leri aldığımda şuan 75 lvl'im 7 saat sonra plat bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Stif

63 lvl'dim plat ve exp basılı valkirie'leri aldığımda şuan 75 lvl'im 7 saat sonra plat bitiyor

Sen ekmek yemez su icmezmisin o nasil bir azimdir oyle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Stif

63 lvl'dim plat ve exp basılı valkirie'leri aldığımda şuan 75 lvl'im 7 saat sonra plat bitiyor

Sen ekmek yemez su icmezmisin o nasil bir azimdir oyle :D

öyle deme usta hedefim 78 lvl'di ama olmadı :D arkadaşlar demişti oğlum plat alalım deli gibi kasarız diye, iyi dedik gittik plat aldık anca 75 olabildik şimdi çocuklara fırça atıyorum hani lan deli gibi kasacakdık diye amacıma ulaşamadım

• Valla bence super bile kasmisin Ares de ben surunuyorum party kuran bile yok. Gorevlerde bugda resmen cakildik oldugumuz yere.
  • Ben carnak'ta oynuyorum, şöyle söliyim

76 LvL de plat premium aldım, 01 Ocak Cuma günü bakım sonrası Lufer GG SG slot 1 de partyi kurdum, hala kasıorum dc yada başka bi sorun yok char suanda LvL79 %9.91

yarın sabah 80 olur die tahmin ediorum en gec salı gecesine 80 olurum

ortamın warsa sıfırdan bile kassan plat pre ile 1 ayda 80 olmak çok kolay, exp 80 lvl e kadar kırılma yok bişi yok

Server : Carnak
    Irk : Ork
    LvL : 79
    Nick : GodlessDoq
    Clan : GezginLer

Saygılar, iyi forumlar....

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline
    Valla bence super bile kasmisin Ares de ben surunuyorum party kuran bile yok. Gorevlerde bugda resmen cakildik oldugumuz yere.

ortama bakıyor valla bir kere bulunca peslerini bırakmamak lazım. 73 lvden itibaren 2 gunde 1lv ortalamasıyla gidiyoruz, suan 77lv :)
  • Bende aynı durumdayım Gurcellonline , exp parti yok gibi , görevler zaten aktif değil o yüzden şimdilik bekleme aşamasındayım.
    Aklımdaki eşyaları tamamladıktan sonra paramundan çıkmayacağım gibi gözüküyor.Yani sabit bi grup oluşturabilirsek sabah 10 da başlayıp akşam 5-6 ya kadar günde 7-8 saat parti ile
    1 ayda 80 olmak kolay diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dangerousx

exp 80 lvl e kadar kırılma yok bişi yok

tam olarak ne demek istediniz?
  • Hani 61 den 62 ye geçmek için büyük bi çaba istiyordu ya Nomak71 , gereken exp 2 katına çıkıyordu gelen exp de yarı yarıya düşüyordu..
    Buna benzer bir durumdan bahsetmiş herhalde arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dangerousx

Ben carnak'ta oynuyorum, şöyle söliyim

76 LvL de plat premium aldım, 01 Ocak Cuma günü bakım sonrası Lufer GG SG slot 1 de partyi kurdum, hala kasıorum dc yada başka bi sorun yok char suanda LvL79 %9.91

yarın sabah 80 olur die tahmin ediorum en gec salı gecesine 80 olurum

ortamın warsa sıfırdan bile kassan plat pre ile 1 ayda 80 olmak çok kolay, exp 80 lvl e kadar kırılma yok bişi yok

Server : Carnak
    Irk : Ork
    LvL : 79
    Nick : GodlessDoq
    Clan : GezginLer

Saygılar, iyi forumlar....

Yahu beni o sg gg pt ye bi almadınız haa çok bozuldum bakk nick: Yavanna

• 13 Gün var bitmesine 69 oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erén

13 Gün var bitmesine 69 oldum.

Kaçtan başladın , 1levelden mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 4 Ocak 2010; 15:29:50 >
  • HF ile kasarsan ve archer bir arkadaşın varsa ortam bulmana bile gerek kalmadan garanti 75 olabilirsin. Gökay oldu sende olursun
  • 75 olursun sonra soyulursun (inşllah soyulmasın ama ) Benimde basıma gedi cogu kısınında basına gelıyor :d
  • Şimdiye kadar illegal ile uğraşmadım uğraşmak da istemiyorum ben zevkle o hayvanları tek tek kendim öldürürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkergokban

Şimdiye kadar illegal ile uğraşmadım uğraşmak da istemiyorum ben zevkle o hayvanları tek tek kendim öldürürüm

Tamam hocam anlarım wow felan oynasan elle kasmak zevklidirde günler haftalar aylar yıllar dön babam dön aynı slotta geçmez bi ömür Geçiririm diyorsan tebrik ederim taktir ederim ne diyim

Ama mevzu ban yeme mevzusuysa gm geldimi partide bir koxper bile olsa partiyi banlayıp gidiyor. Hatta yerde ölü olarak duran rez bekleyen partide olmayan koxpsuz magenin bile ban yediğini gördüm. 1 tane bile koxpsuz parti bulabiliyorsan kasabiliyorsan yada partiye koxpsuz alıyorlarsa gene eyvallah =)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.