Şimdi Ara

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
48
Favori
29.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2K

Ana konuda da yazmıştım ben direk Yapı Kredi kartını sorunsuz bir şekilde adres kısmına Rusyadan bir hotelin adresini yazarak kaydettim ve alış veriş yaptım. Oyunlarda Türkçe dil var mı yok mu onun içinde Chrome ile girip Türkçeye çevir diyebilirsiniz adam gibi çevirmesede desteklediği dil kısımlarını güzel çeviriyor. Bu arada PS4 den Endonezya hesap açınca makine dili İngilizce olabiliyor ama Rusya'yı seçinde İngilizce ya da Türkçe seçemiyoruz.

Alışveriş yaptım derken, herhangi bir oyun alıp satın alma işlemini tamamladınız mı? Yoksa ön sipariş mi yaptınız?
  • Benim sanal kart ile yaptığım tüm işlemler reddedildi. Daha ödeme kısmında takıldık.
  • Enpara ile ilgili kesin birşey yok herhalde. Geçtiğini öğrenebilsek Fifa 16 için tek adres burası olur valla.
  • Tamamdır aldım oyunu
  • Oyun bana 174tl'ye denk geldi. Doların uçtuğu bu günlerde aslinda eli hızlı tutmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Oyun bana 174tl'ye denk geldi. Doların uçtuğu bu günlerde aslinda eli hızlı tutmak gerekiyor.

Aynen dostum, Salı günü ben 166 TL'ye aldım, dün başka bir arkadaşa 169 TL'ye aldık, bugünde 174 TL dolar iyice artıyor.

Benim ilk başta hatam da şu oldu. Sanal karta limit açmadan denemişim ondan olmamış. 180 tl limit açtım. Islemleri yaptım oldu. Geriye kalan da 5.96 tl oldu.

Edit: Senden bir ricam olacak o kodlara nasıl bakıyorsun yazar mısın? Psn rusça çok zor oluyor. Ben pc üzerinden bakmaya çalıştım göremedim. Mgs V ve nba 2k16 ingilizce ise oradan alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quanch -- 20 Ağustos 2015; 12:57:16 >

• ininal kart geçiyormu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

ininal kart geçiyormu acaba ?

Bahsettiğim Gift Kart alma yönteminde geçmesi lazım hertürlü kredi kartı kullanılıyor, ininal kart ta geçiyor ama ben denemedim hiç.
  • quote:

NBA Live da 2K16 da henüz Avrupa bölgesi PSNlerine eklememiş durumda o yüzden belli değil MGS V i Rus PSN konusunda yazmıştım buraya tekrar yazıyorum.

MGS V: Phantom Pain - TR ve RU Store Oyunları AYNI
    RUS...CUSA01154.........130 TL
    TR.....CUSA01154.........208 TL

CUSA Kodlarına da adres çubuğunda yazılı olan linkin en sonundan ulaşabilirsiniz cid:................. şeklinde devam eder

Eyvallah usta
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

ininal kart geçiyormu acaba ?

Bahsettiğim Gift Kart alma yönteminde geçmesi lazım hertürlü kredi kartı kullanılıyor, ininal kart ta geçiyor ama ben denemedim hiç.

eğer orda geçiyosa zaten yeterli başka birşeye ihtiyacımız olmaz giftkartı aldıktan sonra.nba 2k16 yı rus psn den alacağım sanırım.birde rus psn alırken birşeylere dikkat etmemiz gerekiyormu acaba.email adresi olsun isimlerde türkçe karakter kullanma olsun vs...
  • PSN4'e rus ps store eklendi arkadaşlar test edebilirsiniz.

http://psn4.com/search/Fifa+16
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maturax

PSN4'e rus ps store eklendi arkadaşlar test edebilirsiniz.

http://psn4.com/search/Fifa+16

Eyvalla hocam süpersiniz, teşekkürler
  • Eline sağlık dostum, emeğine sağlık!

• Bu dediginiz site ne kadar komisyon aliyor ? Turkce oyunlar icin cok iyi rus psn aslinda saolun elinize saglik acele etmeden alsaydim fifayi buradan iyi olurmus endonezyadan aldim yakin fiyatlari nerdeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Bu dediginiz site ne kadar komisyon aliyor ? Turkce oyunlar icin cok iyi rus psn aslinda saolun elinize saglik acele etmeden alsaydim fifayi buradan iyi olurmus endonezyadan aldim yakin fiyatlari nerdeyse.

E sat hocam sonuçta uygun fiyatlı arayan bir sürü insan var. Hem Pri hem Sec hesabı sat al Rus'dan
  • arkadaşlar bir sorum olacak; ana hesabım psn tr - şimdi ben rus psn den pri. alıp sec. olarak psn tr de ki ana hesabımdan oynayabilecek miyim? Bu konuda bir sıkıntı yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejurerak

arkadaşlar bir sorum olacak; ana hesabım psn tr - şimdi ben rus psn den pri. alıp sec. olarak psn tr de ki ana hesabımdan oynayabilecek miyim? Bu konuda bir sıkıntı yok değil mi?

Eğer bir hesap makinede primary olarak yer alıyorsa istediğiniz hesaptan oynayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dejurerak

arkadaşlar bir sorum olacak; ana hesabım psn tr - şimdi ben rus psn den pri. alıp sec. olarak psn tr de ki ana hesabımdan oynayabilecek miyim? Bu konuda bir sıkıntı yok değil mi?

Cümlenin pri ve sec kısmı biraz karışık olmuş :)
    Ama şöyle; Rus Psn'den aldığınız oyunun Pri. hakkını kullanmak isterseniz onu da ana hesap yapıp tr hesabınızdan oynayabilirsiniz. Eğer sec hakkını kullanacağım derseniz ana hesap yapmayacaksınız ve sadece bu rus hesabından oynayabileceksiniz, sec hakkını tr hesabınızdan oynayamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Bu dediginiz site ne kadar komisyon aliyor ? Turkce oyunlar icin cok iyi rus psn aslinda saolun elinize saglik acele etmeden alsaydim fifayi buradan iyi olurmus endonezyadan aldim yakin fiyatlari nerdeyse.

1000 ruble kartı 1074 ruble olarak alıyorsunuz. 1000 ruble için yaklaşık 3 - 4 tl komisyon odüyorsunuz.

• Hiç para eklemeden direk kredi kartıyla almaya çalışıp başaran olursa bilgilendirsin lütfen arkadaşlar. Örneğin bende maximum var. Bu kartla direk alışveriş yapmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.